Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

chrispe

Scénka s hudbou z přáníčka je vážně dobrá. Jinak bych film zařadila do řady průměrných amerických teen romantických komedií, naštěstí těch bez fekálního humoru. ()

Torgal

Zaujímavé, Emma Stone sa mi veľmi (ale vážne veľmi) páči, tak prečo nie som nadšený z filmu, kde je nonstop oblečená ako francúzska děvka? Zdá sa, že potecha oka nestačí, keď je celý dej a chovanie postáv nevierohodné. Vôbec som sa nebavil ako som čakal. Z podpriemeru to ťahajú jej úžasný rodičia a práve moja záľuba k predstaviteľke hlavnej úlohy. 5+/10 ()

kuces

Wow příjemná oddychovka, nečekal jsem že to bude tak zábavné. Až se divim jak to všichni mohou házet do průměru. ()

phoenixer

Vyspat se s klukem za časově omezenou poukázku na béčkovej film do kina? Proč ne, vždyť je to jen jako. Trochu prapodivné úvahy hlavní hrdinky, ale to je jasný, když jde o "šílenej biják" s puberťákama. Tohle se opravdu nebude líbit každému. Na film tohohle rázu musí mít člověk zřejmě chuť a náladu. Mě to mile překvapilo, především správná dávka ironických vtípků a narážek. Herecké obsazení, až na Emmu není nijak slavné, ale na fajn oddychovku to bohatě stačí. ()

pepa3rd

Tenhle film stojí hlavně na Emme Stone a dost se divím, že se jí podařilo povznést i realativně slabou nosnou linku scénáře této teenagerovské komedie na příjemnou úroveň. Nevadilo by, že scénář staví na hodně jednoduché zápletce, ale většina postav je zaplněna karikaturou skutečného charakteru a jen doufám, že herci měli tohle přehrávání ve scénáři. Na druhou stranu oceňuji, že se tvůrci neuchýlili k berličce v podobě fekálních rádoby vtipů. Celkově vzato, místy jsem se opravdu bavil a především závěr dost napravuje chudší pasáže. V rámci žánru stále lehce nadprůměrný snímek. 55 % ()

Kingjiri

Vystavět příběh na tom, že si bude celá STŘEDNÍ vyprávět o tom, že buchta jako Emma Stone přijde o panenství v 17ti letech, je fakt dost postavený na hlavu. Po rozpačitym úvodu už jsem si však užíval sympatickou a vcelku inteligentní zábavu bez větší porce zbytečnejch vulgarit (vzhledem k námětu velice překvapivý), takže jsem ochotnej odpustit i těch pár klišé. Velkej kus práce odvádí zejména roztomilá Emma Stone se svýma filmovýma rodičema (těhlech scén mohlo být klidně víc) a slušnej casting vedlejších rolí, za což nakonec přihazuju čtvrtou slabší hvězdu. ()

Lucas87

Prostě průměrná sračka co dokoukáte a jednou si přehrajete. I když hlavní představitelka je kočka, tak nemáte potřebu tohle archivovat a oprášit po letech. ()

dalziel

Bavil som sa...Môj prvý film kde som zaregistroval Emmu Stone. Je to šikulka. Obvykle stredoškolácke filmy ani nepúšťam, alebo vypínam po 15-tich minutách.Tuná to Emma ťahá sama a úplne v pohode. ()

Design

Absolutně nechápu co tenhle film dostalo do červených vod ?!? ... vždyť tohle nemůže bavit ani šílené teenage děcka.. v tom filmu sem neobjevil vtip ani ponaučení.. a hlavně to bylo neskutečně BORINNNG .... děsné.. už sem jen čekal jestli někde nevyskočí Hannah Montana ńebo Lindsay Lohan a nespasí svět :D to už by opravdu ten film putoval do vod odpadu !!! ... jednoznačně ztráta času ()

haWranka

Pro mě dost podprůměrná komedie i romantika. Jediná Emma Stone za něco stojí - myslím, že by mohla hrát i víc, než jenom středoškolský pipinky. ()

maniche

tak tohle opravdu nebyl šálek mého čaje. Mám radši trochu inteligentnější témata, než je ztráta panenství. Nebýt Emmy Stone, tak bych hodnotil snad ještě níž ()

AbelXavier

Ze zacatku zbytecne nakopnuty a slozite zamotany pribeh, ktery postupem casu jakoby zapomnel o cem vlastne chce vypravet a na co se zamerit. Emma Stone je chvili krasne, chvili ehm. Pripada mi jakoby si tvurci rekli, toz nic krulici jsou poklizeni, slepky zavrene, tak natocime nejaky ten film, co uz. ()

zberatel

Ked sa raz zamotas do vlastnych klamstiev, nakoniec ta prevalcuju... No to by tu nesmela chybat Emma zo svojim humorom v komedii kde ako to byva vsetko konci happyendom a ktora sa nevezie na typu american pie ale ide inou cestou, vlastnou a dospelejsou :)) ()

krizi

Ne tyhle teen filmy se sice občas podívám, ale spíš z toho důvodu, abych viděl, jakou blbost je ještě možné natočit. Ale na tenhle film jsem se, sám nevím přesně proč, těšil. No a zklamán jsem rozhodně nebyl, spíš naopak. ()

Psycho.R

Musím bohužel přiznat, že jsem se v tomhle filmu dost nudil. A popravdě ani nedokážu ze sebe vymáčnout nějakou recenzi. ()

Dámské posily...

Dámské posily...