Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

T-pack

Extrémně mě překvapilo, že mě tak moc zaujala reality show o ekonomice... no, asi ne tak o ekonomice jako o projektech. Pamatuji si, jak jsem kolem té desáté večer přepínal z programu na program, když vidím něco o mé oblíbené etapě 2. světové - houby, úplně jinej pořad, ale uchvátil mě tak moc, že si mě k obrazovce přitáhl i přístě. Hrozně zajímavý nápad, který se podařil přenést i do našeho českého prostředí. Skvělí sou i nekompromisní, přesto sympatičtí investoři, hlavně teda Okamura. ()

0lie

Nápaditý pořad a na české scéně rozhodně unikátní projekt. Po delší době se v televizi dá na něco koukat. ()

R´Hell

Zprvu jsem dala čtyři hvězdy, teď jsem povýšila. Proč? Protože je tu konečně zábavný a chytrý pořád, tudíž na našich televizích nevídaný. Čtveřice investorů byla vybrána opravdu dobře, ví, co říkají a ještě k tomu baví. A potom ti vynálezci - zlaté české ručičky. Nakonec musím pochválit prostředí "Doupěte". Opravdu povedené. ()

klima777

Ano, je to reality show. Jediná zábavná a v podstatě neurážející reality show, s níž jsem na obrazovce doposud měla čest. ()

Ravi

Jednostranně zaměřená show s cílem nastavit zrcadlo podnikatelským choutkám lidí a jejich rozumným i nerozumným nápadům. V zásadě skvělé, pro mě však sem tam poněkud zbytečně konfliktní. 65% = 3/5 ()

Kosmik 1

Pořad nebo soutěž, chcete-li, která je či byla opravdu na úrovni. Škoda jen, že skutečně málo nápadů co lidi přinesli bylo uskutečnitelných a které za něco stály a měli je dobře zpracované. Někdy se u toho člověk i docela pobavil, s čím dokázali lidi přijít a mysleli si, co kdyby náhodou. :-) Nedíval jsem se pravidelně, ale kdybych mohl, určitě bych nevynechal jediný díl. ()

giovanni3

Zajímavý pořad s fůrou kutilů z různých oborů co potřebují peníze od investorů... Potíž je, že většina z nich ani neví kolik potřebuje či zda to bude vydělávat.. či jednoduše vymýšlý blbosti.. Investoři jsou solidní a nemají moc jak kazit pořad = 3z5 ()

Čtec

Dobrý. Ale někdy mi strašně vadí jedna věc - jak přítomní pánové mistři světa urážejí lidi, kteří evidentně něco - a dobře - umí, jen se to prostě nedá tak jednoduše prodat... Přijde mi to velmi buranské a nekulturní... U Dany Bérové a Marty Novákové jsem si toho nevšiml. Tak to asi budou výstřiky testosteronu. ()

Gekacuk odpad!

Nesledovatelné: 1) Vybírají čím dál horší "podnikatele" s šílenými nápady. 2) Investoři působí namyšleně. Nelíbí se mi ta konfrontace. Myslím, že základy finanční gramotnosti by měly učit školy. Televizní reality-show by neměla suplovat vzdělávací systém. Rady od Okamury opravdu nepotřebuji. ()

Lukoboss

Nápad si zaslouží vcelku vysoké hodnocení.. Uvidíme, jak to bude probíhat i nadále, ale u těch čtyř hvězdiček by to zůstat mohlo. Zatím jsem viděl zhruba půlku jednoho dílu, jelikož jsem náhodou přepl na jiný kanál, takže je na hodnocení celkem brzo. EDIT: Už jsem viděl několik dílů a musím říct, že se mně to fakt líbí. Je zajímavé sledovat všechny ty (i když někdy hloupé) nápady a po té uvažování všech zúčastněných. ()

Zemi11

Martička jakožto milovnice obuvi přišla do pořadu akorát ukázat své infantilně-nevkusné červené botičky :) Pro řadového podnikatele Michaela Rostocka je účast v pořadu Den D zase reklamou k nezaplacení... Repsektuji jen pana Bartoše, paní Bérovou a pana Okamuru. Díly sleduji dokola a dokola. Pumpují do mě energii v podnikání tolik potřebnou. ()

Maynard.

A heleď ho, pan Okamura se svou vykutálenou partičkou :o). Ale jo, tenhle pořad je dalobyseříct zábavný, hlavně teda v tom, když jde s kůží na trh nějakej pošuk s totálním nesmyslem. Je zajímavý sledovat, co dělá tréma s jednotlivejma prezentátorama. Většinou se nenajde moc lidí, kteří by se chovali naprosto přirozeně a dali těm pěti na frak... A když už se najde někdo takový, tak je to většinou právě ten pošuk... Pořad je jeden z těch, který do dvou let omrzí, vyšumí a na kterej se zapomene. Ale je to rozhodně lepčí pokoukáníčko, než každopůlroční Superstár a podobný estrády. Takže Ješito, Ješito, už to máš ušito. Teda vlastně Okamura, Okamura, ten mi jistě půjčí bůra :o) ()

dita.krizova

U tohohle jsem se vždycky skvěle bavila, i když pravda některé díly byly slabší. Někdy mě udivuje, co jsou lidé schopní vymyslet za nesmyslné vynálezy. ()

herr_carter

Tady jsem ještě celkem oceňoval Nakamurův podnikatelský smysl, to až potom se začal srát do politiky.....jinak ale výtečná šance pro šikovné a nápadité začínající soukromníky, sledováno pravidelně........moje hodnocení = 6,5 z 10. ()