Dobře placená procházka (divadelní záznam)

Walk Worthwhile, The

Hudební

Česko, 2009, 85 min

Semafor je moje srdcová záležitost a o tohle představení je pro mne lahůdka. Zpočátku mi trochu chyběli Jiří Šlitr, Hana Hegerová... z verze šedesátých let, ale tahle nostalgie záhy pominula, protože tohle obsazení ja natolik špičkové a absolutně profesionální, že vzpomínky musejí stranou a je třeba uznat, že se zde předvádí dokonalost.(12.1.2012)

Jsem zmlsaný staromilec, hlasy dam Hegerové a Pilarové jsou natolik výjimečné, že je není možné jen tak překonat. A také se to nepodařilo. Petr Stach nedokázal ani náhodou nahradit šarm René Gabzdyla, takže většina obsazení mi nesedla. Naopak Petr Píša byl vynikající. Okouzlila mě scéna i režijní zpracování Miloše Formana.(27.4.2012)

Profesionálně výborně natočený záznam jazzové opery Suchého a Šlitra ze svatostánku Národního divadla. Jako divák v divadle naprosto se neorientující jsem netušil, co od tohoto projektu mám čekat. Procházka po krajině těla Dášy Zázvůrkové by ovšem byla zajímavá i zadarmo, Tereza Hálová má velmi zvučný hlas a trojice pánů je obdobně dobrá... a nesmím zapomenout na role Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. :-)))(25.9.2009)

RIVER FILM FEST - Festival nad řekou 2009 - NEW FILMS FROM VISEGRAD - Novinky Visegradu - S originálem z roku 1966 nelze srovnávat - 60%(8.8.2009)

• TheRaven

Humor Suchý / Šlitr mi nikdy moc neseděl a ani Miloč Forman na tom nedokázal nic změnit. (FNR Písek 2009)(9.8.2009)