Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Besyn

Možná je to blbost s několika nechutnostmi a trapnostmi (kojenec,kráva,slepice v zadku),ale některé gagy jsou vskutku brutální a skvělé.Jistým plusem je i Rennée Zellweger a epizodní minirolička Anny Kurnikovové. ()

plagjoklas

Neskutočne vulgárna demencia, ale nepočudovanie zábavná. Carrey je rodený komik a svoje prechody medzi zlom a dobrom zvaldá perfektne. Priemerná oddychovka na nejaký večierok kde sa pohulí a chce sa smiať. ()

ex.it

Co čekat od filmu s hlavní rolí Jima Carreyho? Dvouhvězdičkový film, který sám za moc nestojí, ale kvůli okouzlujícímu bláznovství hlavního herce dáte o hvězdičku navíc. ()

charmin

Takisto, nehovorím, že film bol excelentný, ale zasmiala som sa, a to je to najpodstatnejšie:) A ten Jim Carrey.. ()

darkreider

Film má zlé momenty(veľmi veľa sprostých slov), veľmi zlé momenty(kojenec), ale aj dobré momenty(Carrey sedí na gauči s 3 synmi, strih na scénu o pár rokov, kedy už Carrey ani nie je medzi nimi vidieť) a veľmi dobré momenty(súboj Hanka a Charlieho). Proste napriek všetkému, scéna ako jedno alter ego pomáha na nohy druhému je dokonalá. ()

Jeand´Boa

Nehodlám zde nic nalhávat, zasmál jsem se...ale nebudu tu nic nalhávat, nebylo to víc jak jednou... co to jako mělo být?...komedie?...Carrey sice potvrdil, jak vládne nejen svému obličeji ale i tělu, takže byl as jeden z mála, kdo rozdvojeného blázna mohl zahrát, ale to je asi tak vše, co se potvrdilo v pozitivním smyslu...jinak samá negativa...nejsem jeden z puritánů, co by tvrdil, že vulgarismy do filmu nepatří, ale rozhodně tvrdím, že jejich užití musí mít nějaký vkus, něco, co je bohatě vyváží (a je mi jedno, kolik jich je, o kvantitě to není)...byla to holt šeď a nuda provedená ke všemu ještě hulvátsky a zhovadile...konec verdiktu... ()

Skleni

Komédia a navyše s premysleným a zaujímavým dejom? Skvelí Jim Carrey? Neuveriteľne komické hlášky a scénky? No jedine ak je to tento film!!!! Film, ktorý ma prekvapil tým ako poňal absurditu a koncom rovný titanicu:-D 73% ()

desolator6

Mojimi priateľmi ospevovaný film, podľa mňa podpriemer. Film má strašne veľa hluchých miest, málo vtipov a zaujímavých dialógov. Koniec je veľmi čudný, akoby ani nebol. Jim Carrey to zachraňuje,a ako sa len dá. ()

Stíba

Nezačalo to příliš vábně ale postupem času Jim Carrey převzal iniciativu tak jak je pro něj typické a Renée Zellweger mu velice slušne sekundovala. Ano, je to dost ulítlé a praštěné (které Carreyho komedie také nejsou) a pár míst bylo trochu mimo ale mě to bohatě vynahradilo řekl bych slušné sousto povedených gagů. ()

cerbygerby

Pěkná komedie s rozdvojeným Carreym.. Musím říct že ta druhá půlka (Hank) mě dost bavila... jak to v něm vždy vypuklo a byl z něj frajer... A ty jeho povedený synáčkové...skvělá mluva... Jinak celkově film průměrný, Carrey má dost lepších filmů, proto dávám jen 4* ()

Torgal

Ďalší film bratov Farrellyovcov a opäť je to ďalšia komédia preplnená tým najnekorektnejším humorom aký si viete predstaviť. Klasik by povedal: "Takéto filmy sa už dnes netočia." a je to pravda. A práve kvôli tomu som sa skvele bavil od začiatku až do konca. Áno, priznávam, že tam bolo pár nechutností, tie však boli prebité tonami parádneho drsného humoru o ktorý sa postaral Jim Carrey, ktorému táto rola padla ako uliata a ťahá film neskutočným spôsobom. 8-/10 ()

Kremik odpad!

Velmi pokleslá zábava, na kterou se opravdu nedalo koukat. Nenašel jsem tam ani náznak vtipu nebo snad inteligence. ()

Dimo

Sranda. Čistá, škodolibá sranda s famózním Jimem Carreym, který po Masce předvádí svou druhou nejlepší komediální roli. K vidění připraveno vždy a nikdy neodmítnuto. +++ ()

beckham-

Todle je krutá nálož pro lidi s velkým smyslem pro humor, který je někdy vážně na kraji mravnosti, ale mě to prostě dostalo. ()

Kingjiri

Kdo nemá rád Jima Carreyho a jeho xichty, ten ať se na tohle radši ani nedívá. Celý to totiž stojí a pádá právě na jeho výkonu. Ten mi přišel bezvadnej a sympatická Renée Zellweger hrála taky slušně. Zdejší humor je občas na hranici dobrého vkusu a místy vulgární, ale mně to vůbec nevadilo. Naopak jsem se několikrát během filmu hlasitě zasmál. Jde prostě o klasickou Farrellyovku se vším, co k ní patří. Co bych vytknul je zbytečně dlouhá stopáž díky níž je tu pár slabších míst, jinak super komedie za čtyři silný hvězdy. ()

chrispe

Je to sprosté, je to drsné.... a u mě to funguje. Jasně, některý vtípky jsou přes čáru, ale já se u tohoto filmu vždycky hodně zasměju a to od komedie očekávám. ,,Tak co holčičko budeš si ještě hrát na silnici?" ,,Povím to tatínkovi!" ,,Špatná odpověď." ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster