Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

George.Camel

Mnozí nemají rádi humor Jima Carreyho, ale já ano. A tato komedie mě baví. Nádherná je scéna, kdy se v Charliem probudí Hank a začne řádit v obchodě, s neposlušnou holčičkou či přeparkovává auto nebo se přisaje. Kvůli atmosféry filmu si jej však pusťte v originále, protože dabing se moc nepovedl a sledujte dobrodružství Charlieho a Hanka s Irenou. ()

xLOBOx

Skvělá komedie, hromada hlášek, 116 min. zábavy a totálních záchvatů smíchu. proč tak málo procent?:-O Vy ste hrozný mlíčňáci :D ()

Didisek

Příběh schizofrenika, který vychovává 3 nevlastní syny, černoušky, příšerně sprosté a dost chytré. V schizofrením boji, kdy dokázal vést sám se sebou dialog už jsem opravdu přemýšlela, jestli tam nejsou dva, hlavně ve scéně kdy se táhne do auta. Líbilo se mi to 5x více jak BaB, kde je humor založen je na dvou týpcích co ze sebe dělaj vola. První a poslední film, kde pro mě Farrellovi excelovali.. ()

yazik

Další ze série skvělých komedií alá Jim Carrey, navíc doplněn o "jeho" povedené tři synáčky... Super :) ()

route60 odpad!

Ať se jdou bratři Farrelyové bodnout taková hrúza vydavaná za komédii je k pláči a Jim Carrey si jen uškodil. ()

Gand_alf

Otazka: Moze schizofrenik(na tabletach)robit policajta? Podla tohto filmu ano, teda, nie som si isty, ci ho(hlavneho hrdinu) neskor z policie nevyhodia( lebo tento film som nedopozeral), ale aj keby nie, bol tu pouzity, na moj vkus nevtipny humor, ktory je, viac-menej typicky, pre Jima Carrey-ho(on je ale velmi dobry herec - napr. Vecny svit neposkvrnenej mysle). Toto cele ma utvrdilo, ze uz som z humoru Jima Carrey-ho, jednoducho vyrastol, lebo v takych 15 rokoch by som tuto komediu pravdepodobne hodnotil 5* ()

MrNut

Co proti tomu všichni máte? Dyť je to nářez.... Negři s bílym otcem a matkou (však víme :D) jsou nejlepší... A to ostatní taky jde :D Nejlepší bylo zabíjení krávy :D ()

ArNEtis

Blbost, když se to snažím vzít ze všech možných úhlů tak ** dát mužu, protože když odmyslím všechny ty nechutnosti, urážky atp. kterýma oplývá celej film, tak něco hezkeho tam přeci jen najdu. ()

KateVonTee

Charlie je tak trochu blb,clý život s ním všichni zacházejí jako s hadrem a ještě se mu za zády smějí.Manželka se na něj vykašle,nechá mu tři děti co ani nejsou jeho,jako policista nemá respekt a sousedi se mu vysmívají do obličeje.Pak se v něm něco zlomí a přichází dokonalá scéna kdy všem co ho ''serou'' dá co proto.Ale pak už to jde z kopce.Zařadí se do průměru nehledě na herecké obsazení.Film pro fanoušky Jima Carreyho - jednoznačně.Vidíte tu jeho tipické ksichty a gesta.I Renné vedle něj stojí pozadu a v podstatě tím,že hraje dvojroli schizofrenika je taková herecká onanie.Nejsem si zcela jistá že by film fungoval i s jiným hercem.A i když jsem se zasmála i v dalších scénách řadím do tří hvězdičkového průmeru. ()

PetraMishka

Strašná blbost, ale upřímně, scéna, kde se Charlie poprvé změní ve Franka, je skvělá a Charlieho vztah k synům je taky super. Jinak není na co koukat. ()

14krejca14

Ačkoli mnoho scén působí nechutně (a že jich není málo), za mě je to film, u kterého se lámu smíchy prakticky u každého vtípku. A zejména rozdvojený Carrey zvedá tuhle skvělou hovadinu o několik levelů výš. I když je to blbost, tak u mě svůj účel splnila na výbornou :-) ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster