Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

MartinReno

Megasranda s totalne tupymi a obscennymi vtipmi.Avsak z novodobych komedii nepoznam lepsi vyber pre posedenie s partou kamosov.Cesky dabing tomu este dodal korenie.Mmmm...take mozem! ()

Brenda.Ch

Dá se na tom suprovně pobavit a vrcholem jsou ti černí intelektuální sprosťáci - K...a, jak můžou Pluto nazývat planetou ? - Co to tam máš ? No, protony a neutrony. A co ti tam dělá ten doje...ý elektron ? - Enrico Fermi by se v hrobě obrátil, kdyby slyšel ty tvoje pí....y. - atd., to jen co si pamatuji, byly tam mnohem lepší pecky. I ten nápad, jak se z Charlieho stane Hank kvůli tomu, že si nechá fakt všechno líbit, je dobrý. A šitý na míru Jimovi Carreymu. Průměrná komedie s nadprůměrnými okamžiky. :-) ()

Oxik49

Každý má asi jiný vkus, ale já prostě nepochopím, jak může mít tenhle film jen 63%. Druhé já - Hank - chrlí jednu parádní hlášku za druhou a stejně tak jeho tři synové. Pro mě bezkonkurenčně jedna z nejlepších a nejbláznivějších komedií, na kterou se vždycky s celou rodinou rádi podíváme. ()

Crust

Pamatuju, že v pubertě jsem se u tohoto kousku lámal v pase téměř každou minutu, ale ani po letech neztratily jednotlivé scény, situace a hlavně hlášky na síle. Carreyho neuvěřitelná práce s mimickými svaly je tady dovedena do naprostého extrému :) ()

Adam Branson

Tento počin je typickým příkladem toho, jak vám dokáže vyzvednout správný komediální film jen to, že ho poprvé sledujete s partou kamarádů, kteří jsou stejně naladěni jako vy. Většina situací se stane legendárních, hlášky z filmu začnete používat na společných výletech, v hospodách, v obchoďáku, u kravína, při pití ze zásobníku na vodu v práci, při dělání domácích úkolů z Fyziky… atd. A pořád se tomu smějete dokola a dokola a už třináct let se na ten film jednou za čas s přáteli díváte. A přijde vám dokonalý. Ani vás nenapadne, že se na něj někdo koukal kdysi SÁM a nelíbil se mu – natož, že už ho v životě víckrát neviděl!? ()

RomanBond007

Je to veľmi zaujímavý film. Tí ktorý Carreyho humor neznášajú, tí nech film nepozerajú. Ale my, ostatní, si to pozrime... :D Scenár veľmi jednoduchý (ale dobrý), príbeh je založený na schizofrenickom policajtovi ktorý sa zaľúbil do svojej chránenkyne. Tento film je veľmi podarená komédia, ale niektoré vtipy a veci pochopia iba dospelí, alebo mládež :). Dabing je výborný aj český aj slovenský, takže odporúčam pozrieť s kamarátmi, alebo tak. 80%!!! ()

Tuty

Pro tenhle film neexistuje objektivní stupnice hodnocení! Je to natolik debilní film o debilních věcech, že se možná i budete nuceni občas nasmát, ale častěji za to budete tvůrce jen proklínat! To Vám garantuju! ()

Xaeroo

Tohle je jedna z mála komedií, při které sem se upřímě pobavil, Hank a tři negři jsou geniální, u Hanka co věta, to hláška. Je to komedie probůh, jako taková skoro nejlepší, nemá cenu víc psát. "klidně,to ale můžeš rovnou vylízt támhle na ten stožár a nachcat na dráty, nechci tě tu rajcovat! ()

Janie.

A pak jsi ztloustla, přijela do New Yorku a začala jsi říkat herečka. A jediné, co ti připomínalo světla reflektorů, byla žárovka v lednici. Až na pár trapných míst celkem tradiční komedie s Carreym. ()

Karin00

2,5* Pro mě jeden ze slabších filmů s Jimmem Carrym. Opravdu střeštěná komedie. Musím hlavně ocenit "bitky" mezi dvěma osobnostmi. To Carrymu opravdu neuvěřitelně jde a zaslouží můj obdiv. Nejlepší byly scény s jeho syny, i když byli řádně přisprostlí, tak neměli chybu :) ()

marekspanel

Když sem to viděl poprvé před lety, tak sme se u toho nařezali smíchy jako blázni. Dnes už vynikne jen pár momentů, hlavně to Jimovo gestikulační a všeobecně fyziologické mistrovství, jako když mu vyschne v ústech nebo jak se sám naloží do auta. Zbytek už je víceméně záchodový humor většinou, taktéž příběh nemá cenu moc hodnotit, byť je to rozdvojení osobnosti docela zajímavé téma u komedie, hlavně v podání Carreyho. ()

alexwill

Naprostý průměr, ale neházel bych to zase do odpadků. Jim ve své klasické roli, gumové postavičky z animáku, tentokráte rovnou za dvě osobnosti. Je to kategorie debilních komedií, navíc některé vtipy vážně už za vtipnou hranicí. Naštěstí to zachraňují občasné vcelku fajn hlášky a scény (kráva) a taky geniální černá trojčata, ti jsou za mě asi nejlepší v celém filmu. ()

jjjerry

Zrovna v tomhle snímku mně skvěle sedí dabing Dejdara (je tak správně ujetej). Líbí se mně ten styl roadmovie a hudba co to podkresluje. Je tam pár perfektních vtipů a zápletek. "hej mlíčňáků". "Ukázal jsem ji plejtváka" Ale zase to kazí zbytečné nechutnosti, kdy si říkáte wtf proč. (jako ty jeho synové, uplně navíc, atd, slepice v zadnici). "A jmenuju se Hank, pizdo" ()

Karbos

Super, tohle už by dneska nikdo neměl koule natočit, páč kdyby jo, tak by mu je hned ufikli a šel by na doživotí....je tam všechno, rasismus, vulgarismy, šovinismus, sexismus, násilí na zvířatech, týrání dětí, fetiš i těm lesbám v baru, tu cigaretu vezme. Skoro jako by ten film byl z jiný planety, bohužel není, je to ta naše a jen 20 let zpátky..... povinně za 4* *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 0/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 0/10 viz profil ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster