Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Xmilden

Bratři Farrellyové samozřejmě nenavázali na své nejlepší kousky Blbý a Blbější nebo Něco na té Mary je. Ale na druhou stranu návrat Jima Carreyho se opravdu povedl a opět nám zde předvedl několik svých typických kousků. Navíc když člověk uváží že role Charlieho/Hanka následuje po Truman Show, Muži na Měsíci, tak se není čemu divit že Jim se chtěl trošku vyblbnout. To se mu povedlo na jedničku. 70% ()

Divočák

Povedéná a vtipná komedie. Carrey rozhodně dokazuje, že ještě nepatří do starého železa, ale středobodem srandy sjou ve filmu stejně jeho vypasení černí synové. "Hej tati, s tou novou bradou vypadáš jako Spartacus!!" ()

Phobia

Ksichtění Jima Carreyho na mě obvykle působí jako odpuzovač, Renée Zellweger má k mým idolům taky řádný kus štreky daleko, ale dala jsem filmu šanci. Sledovala jsem s mírným zájmem, jak puťka Charlie střádá křivdy a čekala, kdy mu konečně bouchnou saze a vrátí neuctivým spoluobčanům vše i s úroky. Jenže paradoxně právě zrození hnusáka Hanka bylo tím okamžikem, kdy se humor definitivně zanořil do hnoje nevkusu, kterým se zatím akorát po pás brodil. Jakkoliv bych tuto komedii asi považovala za snesitelnou, nechtělo se mi ještě spát a tak nebyl důvod mrhat časem u lehce otravného průměru. Za první třetinu tedy 48%, moje duševní účast na zbytku filmu je silně nepravděpodobná. ()

Hrabka

Jim Carrey v typické roli. Zábava je dobrá, ti tři černoši jsou kabrňáci a Carrey předvádí opět své osobité divadýlko. Některé scény jsou dobře zapamatovatelné a velmi vtipné, jiné zase divné až trapné. Lehce nadprůměrná komedie se zkušenými herci v hlavních rolích. 70% ()

juta

Komedie jak má být. Jim Carrey dostal opět roli, ve které se pořádně vyřádil, hlavně když byl Hank. Neutuchající zábava, kde si každý najde to svoje. Ta kráva má ale tuhý kořínek. :D ()

Fiftis

Najobľúbenejšia komédia. Veľa vtipných scén. Taktiež rozhodne jeden z najlepších filmov s Jimom Carreym. Vynikajúce výkony ďalších hercov vrátane Renée Zellwegger a Chrisa Coopera. Jimovi traja veľmi vzdelaní synkovia s vybraným slovníkom a Jimova rozpoltená osobnosť, to všetko je dôvod, prečo sa na film pozrieť. Ja osobne som ho videl už niekoľkokrát a nikdy ma nesklamal ..."Ďakujeme že ste pozerali tento skurv*ný film". PS: slovenský dabing je úžasný. ()

Pepinec

Vlastně záleží jen na tom, jestli se 116 minut vydržíte dívat na pitvoření Jima Carreyho. Já s tím většinou mívám problém, tvářit se jakou mamlas podle mě není vrcholem komiky. Tady jsem to ale překousl, za nemalého přispění Renée Zellweger, toho času krásné a kily nezkažené dámy. ()

JohnnyD

Skvelá zábava, úžasný soundtrack, bohovský Jim Carrey a klasika od Farrellyovcov. Síce to nedosahuje bombovosť Blbý a blbší, v žiadnom prípade sa nejedná o nič priemerné. "Rocknrooooooll!!!" ()

_Berunka_

Farellyovy nepotěšili jste mne, ani já vás nepotěším! Popravdě řečeno vás vůbec nepotěším... Co mělo znamenat tohle pomatení smyslů? Komedie? Ptám se, protože jsem se pousmála jen dvakrát, přičemž první úsměv byl z jisté dávky zoufalosti, druhé pousmání způsobil konec filmu. Tímhle humorem by mohli vymítat ďábla, protože trapnější a nechutnější vtípky by se pro nic jiného nehodily. Ovšem ještě jsem nebyla natolik znechucená, jelikož jsem film zhlédla v původním znění a tím pádem byla ochuzena o„sexy“hlas Martina Dejdara. Jediné světlé místečko ve filmu zaplnila Renée Zellweger, přičemž bych s jistotou mohla tvrdit, že si Jim Carrey asi šlehnul před podepisování smlouvy. Avšak když to beru kolem a kolem.... Kdo může říct, že strkal své přirození do Cadillacu? ()

Cappuccino

Klasika, svoju dobu Ja, moje druhé ja a Irena dávali na slovenských kanáloch prakticky neustále. Paradoxne veľkou konkurenciou vo vtipnosti popri Jimovi boli jeho traja čiernošskí synovia, ktorých sku*vene vulgárne hlášky v*jebane dobre okorenili túto d*bnutú komédiu. ()

pornogrind

Tři negříci jdou,v řadě za sebou a Jim Carrry jde před něma se svou Irenou.Mistrovská komedie bratrů Farrellyových.Pro někoho nechutné.Pro mě kurevsky zábavné.Lepší než strkat péro do koláče.Všichni víme o čem mluvím.Jim Carrey je prostě komediant a ten jeho gumovej ksicht je pro komedie jak stvořenej.Ale vážné role mu jdou taky skvěle.Je to prostě klasa. ()

kingik

Jim Carrey je pro takové role velmi adekvátní představitel. Jeho policista s rozdvojenou osobností, je vedle vulgárně mluvících černochů, asi tím nejvýraznějším z celého filmu. Je to taková skládačka hodně hrubozrnných gagů a obhroublý humor bratrům Farrellyovým nikdy nečinil potíže. Kdyby se film smrskl na přijatelnější stopáž, asi bych se bavil víc. Několik gagů je opravdu dobrých a jako celek by to fungovalo, kdyby se pořád jen nesázelo na to, jak co nejvíce dostat diváka do kolen gagem, který v jiných filmech dosud nebyl k vidění. Pořádná zápletka filmu citelně chyběla, ale tak to už se stejně nenapraví, tak nemá smysl nad tím bádat. Naprosto úděsný je dabing a Dejdar by už nikdy neměl dabovat, rozhodně ne Carreyho, za otřesný nehodící se hlas bych ho vystřelil z trenek. Jedině Tůma je specialistou na nepřekonatelně groteskního Carreyho. 60% ()

Sonnery

Pro někoho je to možná nevkusná komedie, ale pro mě je to modla. Navíc kdykoliv vidim umyvadlo, tak myslim na Carryho, jestli je dostatečně velké, aby si v něm mohl oplachovat prďku ()

Jordan

teda, neviem ako ostatní, ale ja som túto komédiu (teda až na dabing) prijal celkom dobre. V scéne, keď sa v supermarkete po prvýkrát prebudí Hank Jim Carrey dokazuje, že čo sa týka grimás a ksichtov je number one a do vrecka strčí aj Mr. Beana, štíhla mladá Bridget Jones je na zahryznutie a tí traja černošskí synovia sú perfektní. Pár naozaj podarených scénok vyvažuje zopár menej podarených ale celkovo aj keď sa nejedná o nič extra nie je to nejaká stupídna komédia, tie ja poznám a je ich naozaj dosť ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster