Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Anderton

Mne, ani môjmu druhému ja nepripadalo na tejto komédii nič tak vtipné, aby som ju mohol považovať za vtipnú a aby som mal niekedy chuť si ju pozrieť znova. Tie tri hviezdy sú dosť nadsadené, Carreyho je mi občas ľúto, že nechápe, kde je miesto bývalých úspešných komikov, hlavne potom, aké výkony už dokázal podať v niekoľkých výborných drámach. ()

Frajer42

Pár scének zavání lehoulinkou vypičenou trapností, ale zbytek je naprosto luxusně zkurvený. Scénky, kdy se před kamerou sejde celá trojice hlavních negrů, jsou naprosto spičeně kurevsky dobrý do piči. Ten zkurvenej mamrd Jim Carrey hraje jako o zasranej život a Renée Zellweger v době vzniku nebyla ještě tak hnusná pizda. Celkově se tedy nejen dá na film příjemně dívat, ale navíc je to dívání na velmi zkurveně vysoké úrovni. Ta režisérská paka kombinují mnoho druhů humoru a já bych se z každého zvlášť skoro až posral. Nemám problém udělit vymrdané 4*. A kdo hodnotí jinak, tak ten není nic víc než zkurvenej magor. ()

AppleCore

Šílená a snad nejujetější komedie jakou znam, sice sprostá, ale fakticky nazapomenutelně vtipná, ano, je spousta lepších a možná zábavnějších, ale tohle si sakra nemůže nikdo nechat ujít. ()

Kothy

Dost ujetá komedie se schyzofrením Jimmem Careym. Ještě jeho černí synové jsou docela vtipní. "Vyjebanej robot!" :D ()

predators

Jojo, Carreyho grimasy prostě nejsou to pravé ořechové, i když se musí nechat, že svou dvojroli sehrál bravůrně! Carreyho grimasy působí jako levné vtípky a celá ta estráda pak vypadá, jakoby přehrával. S protějškem Zellwegerovou taky nebylo něco v pořádku, asi cítila, že v Jimově přitomnosti hraje jaksy druhé housle. A tak i jejich románek nemá tu jiskru, která by mezi nimi přeskočila. Slabší roadmovie s pomatencem Carreym. 40% ()

Zodd

Jak Cable Guy zneuctil potenciál Jima Carreyho, který mohl film zachránit - zde je skvělý Jim, jak ho známe, ale v pochybném komickém pozadí . Dabing Dejdara mě nezajímá, přeci jen to nechci odstřelit úplně. A to je právě to. Chtěl bych předstírat, že si Jim krade film opět pro sebe, ale zbytek až příliš ruší a sklouzává do komedie jiného typu. Je to škoda, v komedii typu Liar Liar či Ace Ventura by ten Dr.Jekyll/Mr.Hyde námět vynikl více, přeci jen Jim u těch výše zmíněných píše velkou část scénáře svým obličejem. “Nesmrtelná” kráva mě paradoxně pobavila, ale samoúčelné nechutnosti se drží jiných standardů než v řadě předešlých carreyovek. Navíc tempo je nic moc. V době pubertálního věku se jeden však určitě pobaví. Anebo ne. ()

Slarque

Mary byla pravděpodobně vrcholem tvorby bratrů Farrellyových. Tohle mělo sice slibný námět i obsazení, ale na komedii mi to přijde málo vtipné. Carreyho grimasy občas vypadají spíš pitomě než vtipně a film skoro nic jiného nenabízí. Nejlepší je ovšem trojice Carreyho „synů“, která byla zábavná prakticky pokaždé, když se ve filmu vyskytla. Což nebylo zrovna často, ale na druhou hvězdičku to stačilo. ()

LoLaa

Tuto s nadsázkou řečeno "komedii" bych nejradši označila za odpad, ale můj oblíbenec Jim Carrey (ale jedině v původním znění bez příšerného dabingu Dejdara!) to zachránil. ()

SeBig

Vynikající komedie :D fakt jsem se zasmál ty príma hlášky hlavně ten černej lilipután na začátku no prostě užasný! ()

Chrustyn

Blbý a blbější bratři Ferrellyovi se opět spojili s Jimem Carreym a natočili další těžkotonážní komedie založenou na Carreyho šklebech. Tentokrát se však jedná o film bez špetky humoru a celé dvě hodiny jsem se bezmezně nudil. Tímto filmem se tvůrci dostali do bahna, ze kterého zatím ještě nevylezli. ()

Stanislaus

Šílené kreace ještě šílenějšího Carreyho, trio "dlaždičských" černochů a nezvykle hubená Bridget Jones ... k tomu stačí přidat pár opravdu nechutných momentů s těmi povedenými a vyjde z toho celkem průměrná americká komedie s obrovskou koncentrací derivátů "fuck" a "bitch". Zkrátka film, který má i přes své nedostatky přece jenom něco málo do sebe. ()

Ivoshek

Na bratry Farellyovy spíše slabší počin. Mary i Kingpin jsou o dopst zábavnější. Přidávám i výtku k dabingu, Dejdar je v tomto případě tragický a filmu hodně ublížil... Ale to platí u dabovaných komedií skoro vždycky. ()

MM11

Bratři Farellyové těžce minuli cíl... už zase. Atraktivní obsazení jednoduše nazamaskuje bezduchost scénáře a jeho vyčpělost. Jim Carrey osciluje mezi chudákem a nejzákeřnějším darebákem, ale v obou polohách přehrává, k tomu připočtěte přehnané a přepísklé vtipy . Nebýt těch tří cvalíků nezachrání tuhle taškařici ani spása boží. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster