Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

JohnSmith

Ačkoli Carrey není můj oblíbenec a zvlášť ne v komediích, tak jsem se tentokrát slušně bavil. Sprostej humor mi nevadí, ba naopak a nebylo to ani moc trapné. Takže slušný. ()

cross

Nechci tvrdit, že jsem se párkrát nezasmál, ale jako celek tato šaškárna neuspokojí ani bránici ani intelekt. Carreyho komika je v tomto případě již spíše pitoreskním šklebením, vtipy jsou často nedotažené a z námětu se určitě dalo vytěžit mnohem víc. Slaboduchý film se světlejšími momenty - nic víc! ()

JKL

Myslím si, že to není až takový odpad, viděl jsem i horší filmy. . Pár lepších míst by se tam určitě našlo... Třeba scéna s Vagicleanem. :))) Já se docela bavil... ()

mirec88

Príliš vulgárne na môj vkus. Jedna hviezdička za dokonalé premeny Jima Carreyho a druhá za moju obľúbenú a veľmi príjemnú Renée Zellweger. ()

Kurikmoon

Je tu pár momentov, ktoré pobavili. Ale na druhú stranu mi veľa z dobrého dojmu zobrala zbytočná vulgárnosť. To však nevadilo tak ako žvásty okolo čierneho malého liliputána.Táto vložka sa s určitosťou podieľala na ubratí hodnotenia. Ale tie fúzy z mlieka boli super. Určite je more lepších alternatív na pozeranie. ()

JoseBenes

Viděl jsem to na lyžáku. Některé hlášky z toho jsou nesmrtelné (a brutální) - "Tak mýho synka vzali do sboru." - "To asi někomu vyškolil slavíka." Věřím, že samotné natáčení tohohle filmu musela být nehorázná prdel. ()

Lukyn007

Viděl jsem to asi po 10 letech. To trio geniálních černošských sourozenců je tak skvělý, že vůbec nevim, co všechno bych mohl o nich napsat. ()

Henk123

Pověsit za koule z jedoucího vlaku Praha - Košice všechny, kteří nedoceňují tento ''origo magnifico'' film, zrozený pro Jima Carraye. Takže tak. ()

ghatos

Moc se mi to nezdálo dříve a teď to nebylo lepší. Tady prostě ten humor tak dobře nefunguje, navíc je to moc dlouhé. 53%. ()

blackJag

Farrelly bros. jsem měl vždy za těžce přeceňované tvůrce, kterým se povedl první film (BLBÝ A BLBĚJŠÍ) a pak už zhola nic a s postupem času je to zřetelnější a zřetelnější... Jako tahle capina, námět super, těžit se z toho mohlo jak za zlaté horečky, k tomu ten Carrey by na to tehdy ještě v pohodě měl, ale to ne, Farrellyovic duo se klasicky soustředí na nechutnosti a jalovosti všeho druhu a divákovi nezbývá než si pořádně zazívat. 30% ()

Kaja

Vtipná komedie s několika nechutnosmi, ale ty vtipné scény to plně vynahradily.Nejlepší byla scéna, ale hlavně ta hudba, když mu hráblo. *** za jeho "vlastní" černošský synky ()

prasacimor

Ďalší príklad čo dokáže spraviť debilný dabing. V originále som odpadával od smiechu, s dabingom som pochyboval, či sledujem ten istý film. ()

P1tr

Carrey je bůh a hlavně spasitel bratrů Farrellyových. Snímek sám o sobě nenabízí příliš důvodů k smíchu, ovšem s Jimem Carreym je to ihned jiné, lepší. ()

manonfire

Nevěřte kritice. Tahle komedie je sice notně hrubozrná, ale Carrey se tu hodně přibližuje své nejlepší formě. Prakticky každý jeho počin je prostě vtipnej a tady se rozhodně nedrží zpátky. Za plejtváka, zasranej neutron a nezdolnou krávu.80% ()

Karlos10

Trošku ''drzejší'' komedie sázící na herecký talent Jima Carreyho. A jak jistě víte, Jim je ve svém žánru komedie Mistr s velkým M. Jeho přeměny z Charlieho na Hanka jsou tak věrohodné, zkrátka, tak perfektně zahrané, až je to neuvěřitelné. A ikdyž zde najdete pár nevkusných ''gagů'', tak ve většině případů se budete smát, a ještě dlouho vzpomínat. 85% ()

solskjaer

Opět nesouhlasím z verdiktem většiny! Tento film, není špatný, není vůbec špatný, není to sice žádné umělecké dílo ale ani se tak netváří a neříkejte mi že jste se nesmáli! Lžete! Naprosto odrovnávající gegy nenechají nikoho chladným! Mě to naprosto pobavilo. Absolutní spokojenost! ()

sedm.1

Ze spojení Jima Carreyho a bratří Farrellyů jsem čekal nával nechutností,šíleností a černého humoru a všeho jsem se dočkal vrchovatě.Prostě úlet :),který už předem kvůli jménům zúčastněných jejich odpůrci stejně hned zavrhnou a příznivce v žádném případě nezklame. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster