Wormboy

Remember me ma oproti Twilightu vyrazne lepsi scenar a tak vety vychadzajuce z ust kaproksichteho Mr.Bombastika nevyznievaju az tak zle, nazvat to vsak herectvom by som sa neodvazoval. Pribeh v pohode, zaverecne prepojenie s 11.09.01 totalne samoucelne, vzhladom na postupne sa zlepsujuci dojem z filmu zbytocne a slubne vyzerajuci finish degradujuce. Skoda, lebo ta myslienka "blikajuceho alarmu" sa mi velmi pozdavala...3,5/5* ()

eaten

Film, ktorý tu 4tú hviezdičku dostal asi len kvôli poslednej scéne. Ale aj bez toho sa na to dobre pozeralo, ani Patizón mi nevadil tak ako som očakával. Celkom rýchlo ušiel čas, čo sa mi v poslednej dobe už tak často nestáva. ()

pakobylka

O duších, jejichž šrámy jsou trvalé, o lásce, které neporučíte ... o osudu, kterému na vás nezáleží: NIKDY nemůžete vědět, kdy vám zasadí další ránu - nemá srdce ani svědomí, tudíž nehraje fér ... a vy s tím musíte žít. Extrémně intenzivní příběh, který zbytečně nepoučuje ani nevydírá - jenom vypráví ... o TĚCH nezvratných věcech, které se prostě stávají, jsou definitivní - a neexistuje proti nim vůbec žádná obrana. P.S.: Závěr vás zasáhne, šokuje a uzemní. Buďto se s ním srovnáte - nebo ho odmítnete jako příliš vykonstruovaný. Jenomže co naděláte, není ani logický ani nelogický - prostě tady JE ... dokonale absolutní ... tak je zbytečné ho rozebírat - berte nebo nechte být ... ()

zette

Dlouho jsem nevidel tak srackoidni podivanou. Zapojeni Svetoveho obchodniho centra da vsemu uz jen korunu. I bez nej by se ale jednalo o spatny a tendencni film. Moralizovani otce pred nejakou valnou hromadou, ze neprisel dceri na vystavu ci prehravajici Emilie de Ravin v roli dvacetiletete radoby intelektualni pitky... Ocividne, na nactilete to pusobi. Toto je ale to nejlacinejsi americke filmove "umeni". Musim vsak pochvalit herecky vykon Chrise Coopera. ()

Juto

Je to ťažká dráma, ktorá nie je o romantike, ale skôr o strate rodiny uprostred tragédie. Až do konca filmu som nevedel ako to skončí. Veľké prekvapenie pre mňa. 7/10 ()

c.tucker

Působivý a podmanivý snímek, který je melodramem, který v dnešní době je dost vzácným artiklem, hlavně dobře zpracovaný jako zde. Výbornými hereckými výkony jsem velmi mile zaskočen, hlavně od Roberta Pattinsona. Příběh uběhne jako voda a divil jsem se, že už je konec. Závěr byl opravdu silný, hlavně datum na tabuli. Ale velkým plusem je pro mě působivý začátek, který mě vtáhl do děje a už nepustil. ()

Ice123

Krásnej film s koncem, který mě naprosto zaskočil. Po delší době něco s naprosto originálním koncem. Co mi ale vadilo je neustále stejný výraz Pattisona, který to ovšem jinak zahrál velice dobře. Brosnan zahrál opět svou ledově klidnou tvář jak kdyby hrál Bonda a mile se zde i předvedla Emilie de Rawin, která se především proslavila svojí rolí v seriálu Lost. Bohužel pro tento film jsem nedávno viděl "P.S. I Love You" a po emocionální stránce "Remember Me" dosahuje velmi nižší úrovně, proto 85%. ()

Plangi

Nezapomenu na Pattinsona, jehož výkon není ve srovnání se zbytkem hereckého ansámblu ničím výjimečný, prostě normální průměr. Ale když si to srovnám s tím, co předvádí v jiných filmech (zvlášť mi v hlavě pulzuje vzpomínka na Little Ashes), musím fakt pochválit! Ta role mu sedla jak ulitá. Bezesporu. Nezapomenu ani na Pattinsonovy kotlety „Elvis hadra“. No a hlavně nezapomenu tomu, co spíchl scénář, že divákovi předhazuje drama za každou cenu, čehož dociluje nepochybně pečlivě vybranými žánrovými prvky (vyrovnávání se sebevraždou bratra, vztah syn-otec, sázka o pomstu policajtovi přes jeho dceru, vztah bratr-sestra, šikana ve škole…atd). Prostě a jednoduše to na mě působilo jako chtěná slátanina, kterou drží pohromadě zase pečlivě typizované, ale výtečně zahrané role...a konec tomu už jen nasadil korunu. 50% ()

papaJA21

Je to vlastně takový obyčejný příběh. Někdo má v životě víc štěstí, někdo méně. Někdo bere život s větším optimismem než jiný. A tenhle film to vypráví dokonale. Celé to míří do předpokládaného happyendu, ale ....... Konec je opravdu pecka, i když byl to nezvyk. Jediná věc co mě na tom vadila, byla hudba v posledních minutách, která to zbytečně prozradila dopředu, škoda. ()

Icefist

Hodně špatně se mi hodnotí. Velice pomalé tempo a pocit, že vlastně nevím co sleduji a co mám dále čekat, mě už už přesvědčovaly o šedesáti procentech. Ani nevím proč, ale to co přijde na konci jsem odtušil už dlouho dopředu, i když samozřejmě to byl jen odhad, dokud to opravdu nepřišlo. Vlastně asi vím čím to bylo- hudbou. Ta mohla samozřejmě značit i příchod různých jiných konců (a že mě jich napadlo hned několik), ale nakonec "vyhrál" můj favorit. Jestli to je dobře nebo špatně, ať si udělá názor každý sám, ale za sebe říkám, že nevtíravé zpracování závěru mě přinutilo hodnocení zvednout. Na čtyři hvězdy to není, ale aspoň deset procent nahoru ano. 70 % Oblíbená část- Tylerův "výstup" ve třídě, po ostříhání sestry ()

WolfR

Velmi příjemný filmeček o dvou lidech, kteří v sobě našli zalíbení. Nic nového pod sluncem, ale zvítězila tady forma nad obsahem. První z dvojičky,Pattinson jindy tragik ve Twilight, tady ale zahrál přesvědčivě. No a druhá, zástupkyně něžného pohlaví, Emilie de Ravin je přirozeně krásná sympaťačka, co se velmi dobře předvedla, příjemné překvapení. Navíc mě mile vyšikoval překvapivý a nenásilný závěr. No jen se koukněte, 4 hvězdy. ()

KajusaK

Tohle je jeden z těch nej filmů který mě vůůbec nezaujal a to je opravdu co říct . Musím uznat, že i když nemám Pattinsona ráda tak byl s Emilií de Ravin perfektní. Líbil se mi pouze konec. 2* ()

Noviik

Na film jsem zavítal asi jako většina chlapů jako doprovod a ano, důvodem byl hlavně Robert Pattinson. Co mě ale na filmu opravdu zajímalo, byl výkon právě Pattinsona, od kterého jsem nečekal vůbec nic, naopak spíše nudu a té jsem se opravdu nedočkal. Nejprve začnu s hodnocením hereckých výkonů. Tady to u mě na celé čáře vyhrála Emilie de Ravin, která byla tak neuvěřitelně přirozená a sebejistá, až mě to zaráželo. Zmíněný Pattinson pro mě byl opravdu překvapením, tuto postavu znám z jiného filmu, kde mi přijde trochu tragický (výrazově - to mi moc nesedí ani tady, ale jde to k filmu mnohem víc). Zde je ale skvěle vidět, že takovéto filmy jsou přímo pro něj. Lehce bohémský studentský život s tragickou romantickou zápletkou - to je přesně ten typ filmu, který se k němu hodí, u kterého, doufejme, zůstane. Vedlejší postavy jako Pierce Brosnan či Chris Cooper nedostali tolik prostoru, jako by se k nim hodilo, ale i tak ve mě zanechal dobrý dojem hlavně Brosnan. Hodně se mi líbila i malá Ruby Jerins a velký Tate Ellington. Režie v podání Allena Coultera je přesně taková, jaká má pro tento typ filmů být. Jednoznačným vítězem mého hodnocení je ale scénář. Scénář, který napsal Will Fetters, ten mě opravdu dostal, byl promyšlený, bez velkých hloupostí a nijak zbytečně přeplácaný. To, že některé věci moc řeší, není chyba jeho, ale celé americké nátury. A ten ÚŽASNÝ závěr, ten je jako vystřižený z Darabontových filmů. Tohle jsem nečekal, ale musím uznat, že se jedná o druhý nejlepší filmový závěr, který jsem kdy viděl (btw. první je Shawshank). Krásné, skvostně, dojemné. A jako tečku na závěr - musím změnit názor na Pattinsona jako osobnost - jako výkonný producent mě neuvěřitelně potěšil. Děkuji za překvapivě skvělý filmový zážitek! ()

Loki81

Velmi se tesim na okamzik kdy budu moci Pattinsonuv fiilm ohodnotit vice nez 2*... s jeho hereckou karierou se mi simultane tahne zapach emocionalniho kastratu Twilight Saga srovnatelneho snad jen s psoukem prestarleho skunka. Ne zrovna malo tohoto oderu si chlapik uschoval i pro tento snimek. Mizerie pokracuje... ()

LukeUp

Úžasný film, Robert Pattinson nebyl zrovna můj šálek čaje, ale v tomhle filmu mě přesvědčil, že je vážně dobrý. Konec vážně nečekaný a mrazivý. Bezesporu film, který stál za podívání. ()

Pája=)

film s (překvapivě) dobrým Robertem Pattisnem, který mi do role seděl a odehrál si to své a s (nepřekvapivě) špatnou Emilie de Ravin, která se sice zbavila otravného australského přízvuku ale nezbavila se své otravné herecké nátury, kterou ještě víc podkreslila otravná role, kterou hrála. Nacpat třicetiletou buchtu hrát studentku? vážně? Celý film, je propletený tragickými událostmi postav, s jediným účelem : Dojmout diváka. Dvě hodiny naprostého nesouvislého a nelogického děje, který nakonec vyvrcholí v překvapivý konec (nejlepší část filmu), který by měl být dojemný ale místo toho se vám na tváři objeví výraz hlubokého nepochopení a přemýšlíte co vám chtěl film vlastně sdělit. Autoři prach sprostě využili události 11. září lidem vnutili aspoň nějakou emoci pod kůži. ()

sir-dave

To nejlepší co jsem tady viděl bylo v několika prvních minutách a samozřejmě závěrečná, pro mě absolutně nečekaná, překvapující, scéna. Romantické drama věnující se vztahů dvou hlavních hrdinů na mě příliš nezapůsobilo, nudilo, ale utvrdilo, že Robert Pattinson je mimo jiné i dobrý herec. ()

wendelin9

Skvělý film. Čekala jsem nějakou ubrečenou ramantiku typu PS: Miluji tě (nic proti tomuhle filmu, mám ho ráda :)), ale hluboce jsem se mýlila. Po pár minutách se mi dostal pod kůži a postavy jsem si zamilovala. Příběh je dokonale vyvážený - romantika s dramatickými scénamy se tu dokonale proplétá a divák sleduje nezastavitelnou jízdu "životem".. Také obsazení a herecké výkony mě mile potěšili (konečně jsem odložila předsudky, které jsem měla k Robertu Pattinsonovi - spojené s filmy Twilight a překvapením pro mě byla i herečka kterou dobře známe ze seriálu Ztraceni - Emilie de Ravin)... A samozřejmě konec, který mi vyrazil dech a já nevěřícně sledovala závěrečné titulky až do konce... krásné 4,5* ()