Svět sedmnáctileté Veroniky "Ronnie" Millerové se po rozvodu rodičů otřese v samotných základech. Ronnie zůstává s matkou v rodném New Yorku, otec se rozhodne odstěhovat do malého městečka v Georgii. Je profesionálním klavíristou a svůj nový život na venkově zasvětil snaze vytvořit umělecké dílo, které by bylo ozdobou místního kostela. Ronnie se i po třech letech od rozvodu svých rodičů cítí zraněná a podvedená, a tak se její matka rozhodne, že bude v nejlepším zájmu všech zúčastněných, když Veronika stráví léto se svým otcem. Ten se snaží znovu si vybudovat láskyplný vztah se svou dcerou, ale najít cestu k mladé rebelce není jednoduché. A tak vsadí na jedinou věc, která je spojuje, na hudbu. Během pobytu u otce se dívce dramaticky změní život - zamiluje se do Willa a dozvídá se, že otec je smrtelně nemocný... (TV Nova)

Veju007

Miley se hodně snaží, občas je to dobře, občas ne. Ale za tutím filmem stojí Nicolas Sparks, takže je to krásný příběh, na jehož konci nezůstane jedno (holčičí) oko suché. Navíc Liam Hemsworth je překvapivě docela fešák. ()

rigby

Další z nekonečné řady letních plážových lásek. Slaďák je kromě obvyklé hádky ústřední dvojice navíc zvážněn rakovinou otce dívky. Ale nic vážného v tom nečekejte, usmíření a závěrečnému polibku neuniknete. 2- ()

Tolf

Predsudky niektorých ľudí nepoznajú hranice.. Osobne si myslím, že film bol celkom dobrý s tiež kvalitnou réžiou v podaní Julie Anne Robinson. I keď je to jej debut, má už na svedomí niekoľko úspešných seriálov, ako napr. The Middle, Weeds... Výkon M. Cyrus tu bol dosť slušný. A samozrejme nechýbala príjemná hudba. Jednu hviezdu pridávam za tých smetiarov, čo tu hádžu odpad.. ()

Flamik

Klasická teen. slaďárna na které mě překvapila jen Miley C: protože sem od ní čekal o dost míň, ale paradoxně právě ona tento film pozvedla o třídu výš. ()

djcremo

Viem si tento film predstaviť aj bez tej romantiky. Nechápem prečo nemôže byť film postavený na hľadaní si cesty k sebe otca a dcéry a prečo sa nemohol klásť väčší dôraz napríklad aj na osobu otca, jeho chorobu, charakter a skladanie piesne pre dcéru. Nebyť tej sladkej romantiky nebol by to síce skvelý film, ale určite o triedu lepší. Určite sa s postáv vo filme dalo vyťažiť viac, ale to by bolo treba viac snahy. Ale zrejme bol film orientovaný skôr na skupinu teenegerov a preto tak aj dopadol ako dopadol. ()

Charlie.Harper

Nie je Miley ako Miley. Pre tých, ktorí si myslia, že Miley nedokáže poriadne zahrať (aj ja som k ním patril).. toto je rozhodne iná liga. Zistil som to podľa toho, že ako som tak sledoval film, tak som v hlavnej postave nevidel Miley Cyrus ani Hnnah Montanu, ale Ronnie Miller. Páčilo sa mi aj to, že Miley nebola tak presadzovaná. Nebolo to o tom, ako ona spieva, nebolo to o tom ako hrá. Bol to príbeh obyčajného dievčaťa a jej rodiny zobrazený aj v tých pekných aj ťažkých chvíľach. Jednoduchý a pri tom tak silný dej bol okorenený nádhernými piesňami, ktoré vystihovali každú situáciu odohrávajúcu sa vo filme. Koncová klavírovka splnila svoj účel a určite pri nej neostalo jedno oko suché. Nie som moc fanúšikom takéhoto žánru, ale jednoducho musím oceniť, že podpriemerná Miley ukázala aj čosi iné, ako len tragické pobehovanie po pódiu. Z normálnych 3* som dal na 4* a to práve vďaka týmto faktom. ()

Bugiii

Uff....četla jsem úžasnou, dojemnou a milou knihu Poslední píseň a viděla jsem nudný, povrchní a velmi strojený film, ve kterém byly zpackány všechny charaktery postav a obsazení herců bylo naprosto příšerné!!!! Do filmového Willa bych se nezamilovala ani na padesátý pohled!!! Doporučuji přečíst knihu, ta za to stojí :-) ()

davella

Po první zhlédnutí jsem byla nadšená. Po druhém zhlédnutí jsem nechápala, co mě při tom prvním tak nadchlo. Po třetím zhlédnutí jsem usoudila, že až tak strašné to není. Celý dojem z filmu mi trochu kazí Miley Cyrus a její věčně zakaboněný výraz (ne to opravdu není herecký výkon ale pouze přirozený výraz). Příběh je dobrý, občas trochu nudný a zdlouhavý a konec filmu by mohl být silnější, poutavější, emotivnější. Scéna na pohřbu, kdy se Miley usměje do sluníčka a zahraje poslední píseň, mi přijde citově dost ubohá, díky Miley, prostě v ní dobrou herečku zatím nevidím. Ale celkový pocit, bez ohledu na Miley a její herecký výkon, je takový, že tomu trošku chybí šťáva. Je to předvídatelný příběh se smutným zakončením, ale úplný konec je samozřejmě happy end. Jinak Greg Kinnear předvedl dobrý výkon. ()

nuwer

Miley Cyrus mě málem odradila ,nicméně, neměla jsem na co koukat tak jsem tomu dala šanci. A kupodivu ,vůbec to nebylo špatné. ()

Kybela

Začne to jako letní románek a skončí jako rodinné drama. Na Oscara to zrovna není, ale na vyhození také ne. ()

luciasce

Jedním slovem "otřesný". Bylo to přeslazený, prvoplánovitý, průhledný, klišé dialogy a herecké výkony hluboce podprůměrný. A to, že se ti dva dali dohromady i ve skutečném životě (nic proti opravdové lásce), ale tohle se u těhle filmů už i docela čeká. ()

mima33

Film od ktorého som nečakala nič a dostala som veľa (nerátam tie hektolitre sĺz, ktoré si vybral). Romantický príbeh o láske v každej podobe s koncom, ktorý nemilosrdne zatne do živého. Naozaj som čakala všeličo, ale to čo nám bolo predostreté sa mi teda rozhodne páčilo. Emócie, ktoré vo mne film vyvolal doznievali ešte nejaký čas a jednoznačne odporúčam knižnú verziu. Ani snáď nemusím vravieť, že majster svojho remesla N. Sparks už znova dokázal, že jeho talent je neslýchaný. ()

jessic

Srdceryvné drama z pera scénáristy Zápisníku jedné lásky, pořád stejná červená knihovna přes kopírák, tentokrát s prkenějšími herci.. ()

nicolePavs

Málokterý film mě dovede k slzám. U tohohle se to povedlo. Název je výstižný, avšak aby ho člověk pochopil musí shlédnout film až do samého konce. Myslím si, že by se dal vytvořit i druhý díl, jelikož na můj vkus byl konec docela otevřený. Podle mě perfektní dojáček na páteční večer k vínku. :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Lillyilly

Myslím si, že Miley na tom herecky není zase až tak špatně. Film ok, romantika, slaďárna a pak trochu tragédie s dobrým koncem. ()