Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Kôň má narodeniny. Jeho spolubývajúci, kovboj a indián doslova priťahujú problémy a katastrofy. Tentoraz sa rozhodnú darovať koňovi tehlový gril. Internetová objednávka tehál má však následky nečakaných rozmerov. A akoby toho nebolo dosť, počas noci začnú záhadne miznúť múry ich domu. Honba za zlodejmi z vodných hlbín ich zavedie do stredu zeme a do rúk dvoch šialených vedcov uprostred večného snehu a zimy... Podarí sa im získať svoj dom späť? Stihne kôň hodinu klavíra u svojej tajnej lásky, madam Longrée? Vo filme plnom absurdných a originálnych situácií autori rozhýbali klasické plastové postavičky z detských čias. Film vznikol na motívy rovnomenného seriálu. (maryam)

MAsakRA

Masakr! Po půlce film sice ztrácí na tempu, ale to jenom proto, že začátek nastavil laťku hodně vysoko. Nevím, jestli jsem viděl vtipnější animák. ()

Vindemiatrix

Kůň dělá koniny, krávy kraviny a indián s kovbojem voloviny. Pes tu chybí, psiny je naopak dost. Všechny nápady spojuje volně asociační děj, který je sám o sobě vtipně cáklý, ale přeci jen nezvládá trvale poutat pozornost. Zkrátka: půvabné, ale chvílemi únavné. ()

Fixa

Kdyby to byla jen krátká epizodka, bylo by to skvělý. Bohužel, jako celovečerák, je to poněkud dlouhé a to tak dlouhé, že i kdyby to bylo snad o polovinu kratší, pořád by to bylo dlouhé... No prostě uvedu názorný příklad -Robot Chicken ()

Astu.

Ohromně milej animák plnej neuvěřitelně bizardních nápadů. Tohle vymyslel někdo s úžasnou dětskou fantazií nesvázanou pravidlama. Vtipy nejsou prvoplánovitý a křečovitý, sice jsem se šíleně neřehtal, ale skoro po celou dobu jsem se usmíval jako blázen. Příjemnej zážitek. ()

Sefilis

Mnou hooodně podceněný film. Několikrát jsem o něm četl, ale nijak jsem mu nevěnoval pozornost. Až jednou, když jsem se hodně doma nudil, zahlédl jsem v televizním programu toto. Měl jsem štěstí, že byl na kanálu české televize, tedy bez reklam, jinak bych ho ignoroval. Velké překvapení. I při scénách, které nemají být přímo vtipné jsem se prostě musel smát. Třeba při koňově speciálně zařízené sprše jsem chytl několikaminutový záchvat smíchu. Bomba! ()

vena199204

Panika v městečku je asi ten nejbizardnější animák co jsem kdy viděl. Šílené nápady, co můžou být výplodem pouze šíleného mozku, královsky pobavý. Stopáž je v pořádku, naopak dal bych si ještě pokračování. ()

Azuriitko

Veľmi zvláštna a vtipná rozprávka, ale tá hodina aj čosi sa mi zdala nakoniec trošku dosť. Aj o 20 minút keby to bolo kratšie, tak by to ničomu neuškodilo. ()

hyniik93

Super oddechovka s opravdu originální zápletkou. K tomu skvělý scénář, dabing, animace (s tou si tvůrci opravdu hodně museli vyhrát). Dialogů je ve filmu tolik, že snad nejde všechno pochytit na jedno shlédnutí. Doporučuji si k filmu vzít ještě alespoň 2 pivka..:-) Jedna hvězda mínus za už trochu nudnější konec, který naštěstí netrval dlouho a film byl utnut právě včas. ()

janejudyjune

Bylo jednou jedno městečko, kde spolu bydleli v jednom domě Kůň, Kovboj a Indián. Šíleně ztřeštěně ujetý film, který patří mezi to nejlepší co jsem kdy viděla. ()

metfor

To byla ale vyvedená Konina. Hrnek s kafem u počítače může mít i mnohem větší dopad, než že se vyleje na klávesnici - za zápletku v podstatě můžeme vděčit jeho uchu. Poučný film pro děti. Garáž se může otvírat jen s harpunou v ruce. Howghhhhhhhhhhhhh, Indián. ()

TylerD.

Na tomhle mě bavila jen originalita a občasná alegorie nebo jak se tomu říká. Jinak je to ale hrozná kojotina, jak může mít tohle vyšší hodnocení, než některé skvělé filmy. Na druhou stranu jsem rád, že filmový tvůrce nemusí mít sponzory a Bůhví co aby mohl přinášet lidem radost a taky že mohl jít svou cestou. ()