Axle

Pokud by jste se mě v mých 10 letech zeptali jaký je můj nejoblíbenější film, jasnou odpovědí by byl "Jestli se rozlobíme budeme zlí". Oblíbená je "balónková" scéna v restauraci, honička s motorkáři či zkouška sboru. A titulní písnička je taková pohodovka a vždy navodí nostalgické vzpomínky na mládí jako žádná jiná.... ()

djerba

Snad nejlepší filmová písnička všech dob a ten film mě rozesměje vždycky, když ho vidím. Navíc mě vrací do mládí:-).Já je prostě miluju:-). ()

KacHnAop

Jednoznačně nejlepší film Terence a Buda. Film, ve kterém mě bavilo všechno co se dělo . Nazapomenutelné rvačky, ale také vynikající hudba, která mi k tomuhle filmu velice seděla a navíc pochmurně bledý Paganini, který se nezalekne ničeho, kdy stačí jeden výstřel a je po vás. Brava. ()

Kria

Nejsem žádným fanouškem těchto dvou pánů, ale jejich zapojení se do pěveckého sboru je špička a dámskou i pánskou melodii si pamatuju dodnes. ()

peeko

Geniálně jednoduché. Geniálně chytlavé. Asi jako většina filmů s touto dvojicí. Navíc ta chytlavá písnička! Srdcovka, jak řemen! Howg ()

YukiKaze

Z těch všech filmů s nimi, se mi tenhle líbí nejvíc. :-)) Ani nevím proč. Možná, že se u tohohle tolik nasměju. ;) ()

DonFrolimo

Asi nejhorší spencerhillovka co znám, bez pořádnýho příběhu, plná zbytečně dlouhých a samoúčelných gagů a trapného přehrávání (zvlášť "směšná" je dvojice hlavních padouchů). Ale hlavně úmorná nuda. Pokud máte oblíbenou dvojici rádi jako já, tak doporučuju zkusit jiný film. ()

czema

Filmy typu Spencer a hill mě vždy bavily.Konkrétně tato ve mě zůstala zarytá.Viděl jsem ji poprvé asi když mi bylo 5 let,ale ještě ted si pobrukuju známou písničku lalallala. Neskuteční borci. Šef gangsterů (je doopravdy ten největší zlosin :D) mi spíše připomíná ředitelku v mateřské škole.Vždycky mě dostane jak se na spencera a hilla valí kopa bouchačů a oni jako by se nic nedělo. musím dát prostě 5* jinak to ani nejde lalallalalalaa ()

bmx6

S Budem a Terencem je toto můj druhý nejoblíbenější film.Je to skvělá zábava,která občas přijde vhod,ale na pistáciovou zmrzlinu to nemá. ()

Tuty

Tenhle film patří zrčitě mezi ty nejpovedenější dua Spencer - Hill, ačkoliv i tady je gagů dostatek, jsou to spíše klasické bitky okořeněné o Bugatti - ne jen tak ledajakou, ale červenou se žlutou střechou. Prostě mi tu chybí trochu víc humoru a překvapivých situací ála Sudá a lichá, ale film je to i tak parádní, protože zápletka s pomstou za tu "Bugatku" je originální, líbí se mi jak si mafiáni najmou toho snipera, ale Ben s nim zátočí levou zadní i když zrovna zpívá ve sboru, to cool, stejně jako akce na motorkách a chytlavá ústřední píseň. ()

Muf911

Asi jsem si to pamatoval trochu zkresleně. Jako dítě se mi film samozřejmě strašně líbil. Ale když jsem si to pustil teď jako dospělý, tak je to fakt pitomost. Ideální pro děti, které vyrůstaly v 70. letech. Z dnešního pohledu jen jako studijní materiál. ()

0kozel

Jednoduchý, ale neskutečně vtipný film. Navíc se skvělou hudbou. Holt v jednoduchosti je dokonalost. U komedie se chce člověk prostě primárně zasmát. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer