Ktosi je za dverami

(pořad)
  • Československo Ktosi je za dverami (více)

Zábavno-hudobný program Milana Lasicu a Júliusa Satinského. (oficiální text distributora)

jedna_vrana

Čo napísať k dvojici Lasica a Satinský? Až kým ich nerozlúčila Julova smrť, vyvárali humorné dialógy a zabávali národ inteligentným humorom so štipkou „podrypovania“ do režimu. K tomu patrili skvelé pesničky Jara Filipa. Ak mali zaujímavého hosťa, o to lepšiu porciu zábavy sme dostali. Musím povedať, že keď som bola mladá, ich humor ma až tak nebavil, lepšie som ho pochopila, až keď som dozrela a páni jeden po druhom začali odchádzať. ()

jan72

Neprekonateľný vrchol slovenskej zábavy. Ja poznám týchto 10 (pozná niekto íné?): ### 01: 1978, r: Roháč, 0:47, (vo VŠ klube) hostia: Labuda, Turzonovová, Kopecký ### 02: 1979, r: Mikulík, 1:04, hostia: Hlaváček, Krajíček, Studenková, Chudík ### 03: 1979, r: Mikulík, 0:50, hostia: Filip, Emília a Magda Vašáryové ### 04: 1980, r: Mikulík, 0:48, hostia: Dočolomanský, Dibarbora, scénka: Úryvok z rozsiahlejšieho cyklu (Často sa uvádza bez úvodnej scénky "Nepijem") ### 05: 1980, r: Mikulík, 0:49, (1.krát v tv štúdiu) bez hostí, scénky: 1. pomoc, Náš hosť: Bobo Bobó ### 06: 1980, r: Mikulík, 1:00, hostia: Zelenay, Kňažko ### 07: 1981, r: Mikulík, 1:28, hostia: Magálová, Horníček ### 08: 1981, r: Mikulík, 0:38, bez hostí, zasadanie MVPPPP, scénka: hosť Štefan Vincúr (Lasica) z Podniku pre skúmanie hĺbkovej psychológie športových hier ### 09: 1981, r: Mikulík, 1:13, hostia: Kubal, Kronerová, Mináč, scénky: Krehkáč-Drsniak, Fíha, Dojíš Ďuro, dojíš?, Jánošík ### 10: 1982, r: Mikulík, 0:40, bez hostí, LS píšu životopis pre prijatie do zamestnania, scénky: Pridružená výroba, V mučiarni ()

MM_Ramone

Milan Lasica a Július Satinský budú navždy patriť medzi elitu slovenských humoristov. Ich intelignetný humor bol v časoch komunistickej totality plný uštipačných inotajov a dvojzmyselných narážok, ktoré často krát nepostrehli ani duševne obmedzení cenzori. Relácia "Ktosi je za dverami" je jedným z najvýraznejších počinov tejto sympatickej dvojice. Zdarne ich vystúpenia doplňoval aj Jaro Filip so svojimi satirickými pesničkami. *** ()

sator

1. díl: 2. díl: 3. díl: 4. díl: 5. díl: 6. díl: Knažko skvělé. 7. díl: Horníček: to se moc nepovedlo 8. díl: 9. díl: 10. díl: 11. díl: 12. díl: 13. díl: 14. díl: 15. díl: 16. díl: 17. díl: 18. díl: 19. díl:  20. díl:  Ktosi je za dverami ()

tančísvlky

Trošinku dám menej ako sa tu všade píše.Myslím,že tomu ich humoru rozumelo len pár ľudí ... Lenže sa to tu boja napísať ,že tomu nerozumejú tak dajú plný počet hviezdičiek z akéhosi strachu . Z odstupom tridsiatich rokov,vyvanul z toho všetkého akosi vietor. Na Lasicovi mne osobne vždy vadilo ,že stále len hrá hereckú rolu nikdy neukáže svoju skutočnú tvár.Satinský bol pre mňa o triedu lepšie a na nič sa nehral ... Dovolím si tvrdiť dokonca ,že to na mňa pôsobilo s určitým pohrdaním spoluobčanom a násilnom exibicionizme hlavných protagonistov.Vtieraním sa intelektom do priazne v českej republike. Čo sa z časti vtedy aj podarilo. ()