Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Frajer42

Tak sedmému dílu série 3D uškodilo, tvůrci totiž 3D efekty postavily do popředí před vším ostatním. Jako zapřísáhlý fanda celé série musím přiznat, že jsem snad poprvé zklamán. Tenti díl jako by vybočoval ze standartu. Už se v docela překomplikovaném ději ztrácejí i samotní tvůrci. I ty pasti už nejsou takové, jako byly dřív. Další díl, pokud bude, si však zcela jistě nenechám ujít. Jsem zvědav kam to až povede. Přijde mi, že v současné době má SAW méně fanoušků než nepřátel. ()

Arachneuss

Kecy, kecy, kecy, střeva, nečekaná pointa a závěrečné titulky. Původní SAW bylo v mnoha ohledech geniální dílko, následované několika vývary, které pak alespoň trochu rozvíjely krvavé univerzum a místy i překvapily hutnou atmosférou. V (konečně!) posledním díle téhle vymaštěné série není ani jedno z toho. 3D efekt je viditelný akorát na logu Lionsgate a i ta rádoby zabíječka často nevinných lidí je k smrti nudná záležitost. Jonah Hex našel svou konkurenci pro ocenění „Nejzbytečnější hovadina roku”. ()

novoten

Série vyždímaná do poslední kapky libovolné tělní tekutiny. Zmatený scénář se pokouší dát dohromady náhodně posbírané postavy z různých dílů, převrací některé pointy a neničí tak jen závěr šestého filmu, ale občas i atmosféru celé ságy. Slabým kladem je tragický hlavní hrdina Bobby v sympatickém Flaneryho podání, ale tím chvála končí. Na silně otrávené jednohvězdě, což je pro tuhle kdysi sympatickou krvežíznivost smutná ostuda. ()

Pilda17

SPOILER: Saw 3D neukáže téměř nic nového, za to se vysvětlí pár věcí a nečekaně je v Jigsawa práci zapletený Gordon, který byl v prvním díle. Saw 3D není nejhorší, ale ani nejlepší. Drobných chyb se pár nalezne, protože pastí je přehnaně moc a pár úplně zbytečných. Pokud by Saw pokračoval takovým stylem a producenti by se snažili o další díl (což podle závěru i vypadá), tak se obávám že se Saw stane ohromná slátanina a obrovská "hovadina". Nejvíc absurdní mi přišel poslední úkol hlavního hrdiny, který mohl podle mého názoru vyřešit jinak. Mrzí mě, že jako zastánce a fanoušek Saw píši spíše negativní komentář, ale bohužel jsem nedostal, to co jsem očekával. V tomto díle vidím největší klad spoustu pastí a délku (rychle uteče a nezačne nudit). Saw 3D nepřekoná 6 díl, fanoušci Saw nebudou zklamaný a kritici si své chyby vždycky najdou. Nakonec se sejdem znova u Saw 8 a příběh začne zase dokola. (Jak u mě jde Saw za sebou od nejlepší po nejhorší -- Saw 1, 2, 6, 5, 3D, 4, 3) ()

iamek

Sérii Saw mám docela rád, ale tenhle díl je úplně mimo původní sérii. Už úvodní scéna byla totálně mimo a do předchozích dílů moc nezapadala. Souhlasím s uživatelem M.i.k.e. , že konec byl dementní a otevřený pro další díly. Bohužel. Navíc 3D zde vůbec nemělo žádný efekt a do očí mi žádné orgány nelítaly. ()

• Film byl jako první díl z této série uveden také ve 3D. (ČSFD)
  • Film nebyl předem promítán kritikům. (Spidey3)
  • S rozpočtem 17 milionů amerických dolarů se jedná o nejdražší díl série. (mzss1)

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D