Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

Jeand´Boa

Být v kolonce "režisér" uveden kdokoliv jiný, například Tarantino, nebo podobně, všichni rádoby filmoví znalci by se tu předháněli v hodnocení typu "úžasné dlouhé dialogy", "úžasně vtipné vyznění", "nápaditá a bezvadně šokující překvapení" či "perfektní prostřihy"...ale ono ne, ono to je prý bez děje a nudné, o ničem...a to je smutné, vážení, to si podle mne tento film nezaslouží... ()

ABLABLABLA

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*. ()

hanagi

Tak jsem zjistila, že mě filmy Sebastiana Gutierreze hodně baví, většinou jim ale chybí ten pověstný chlup, abych byla opravdu spokojená. Vybírá si zajímavá témata, umí obsadit typově správné herce (je znát, že svým oblíbencům píše role přímo na tělo), režisérské řemeslo určitě ovládá, a tak vlastně nevím, v čem je problém. ()

Ilhan

První čtyřicet minut je skvělých, vzrušujících, dráždivých a zábavných, poté se to celkový dojem začíná rozpadat jako film sám. Zbytečným kouskováním a odskoky tu k naprosto nedůležité Holly, poté k doté doby celkem v pohodě Bertovy, jehož scény ale s příchodem Trixie začíná být úplně stejně otravný. Pohodový film se tím drolí a konec přijde jakoby nic příliš rychle. Mohlo to být buď o dvacet minut kratší, nebo se více zaměřit na Elektru a mohlo to být skvělé, takhle zůstává jen nadějný začátek, který ale k ničemu nevede. ()

klida

Není to úplně tradičně pojatý, a tak mi trochu dělalo problémy se s tim srovnat. Když jsem se ale do toho dostal, tak to byl příjmnej oddechovej film se spoustou takovejch příjemnejch úsměvnejch okamžiků. Gugino je krásná, i když je s tou (asi) parukou taková až přehnaná. Olyphant je ve svym skoro-cameu sympťák. Bohužel ale přišly i momenty, kdy jsem se trochu nudil. Jak vždycky řve ta žena Gordon-Levitta, to bylo trochi vykradený z Big Bang Theory, ne? ()

• Když Charlotta odkazuje na román, který byl zfilmován a roli detektiva si zahrál Alan Rickman, patrně symbolicky odkazuje na film Judas Kiss (1998), který taktéž režíroval Sebastian Gutierrez a jde o jediný film, kde se Carla Gugino a Alan Rickman setkali před kamerou. (IQ Tiqe)
  • Alternatívnym názvom filmu bol Trouble in L.A. (MikaelSVK)