Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Benny99

Vtipný video se objeví jednou za "čas", jako šlo by se na to dívat, kdyby to nemoderovala dvojce NEvtipných hovad, ze kterých se vám chce zvracet. ()

Skarface

Hroznej trapas jako když opomenu že videa mají z youtube tak ty videa sou dobrý ale když se k tomu přidaj tyhle dva ? Tak to fakt ne ! ()

Stanley619

Dva profesionální nebaviči ve své vlastní pitomé show. Videa, která jsou většině lidem už dávno známá. Prostě hodně trapná verze amerického World's Most Amazing Videos, které běží už léta. 19% ()

Dark. odpad!

Už stačí pouze doufat, že Nova jednoho krásného dne vydá prohlášení, že tohle byl akorát velice nechutný žert a ze všech si jen udělala pr*el. V trapnosti ale toto moderátorské duo s přehledem vede. Tak alespoň nějaké prvenství pro tento pořad či co to má být. ()

Košoun odpad!

Špatný koncept a námět pořadu, trapný scénář a vtípky. Asi muselo Novu stát hodně, aby přinutili Kotka a Mádla být takhle "cool". Vážně má tohle nějakou cílenou skupinu? Slintající dívenky si raději pustí Snowboarďáky nebo Rafťáky a jiná skupina diváků mě nenapadá. Děs... ()

rusty09 odpad!

Dva trapáci, kteří to uvádí. Ani někdy dobrá videa to nezachrání, když oni víc než polovinu pořadu dělají svoje kraviny. ()

zabro odpad!

nektera videa dobry, kotek madl tragedi a n-tou. kotek zacal mluvit a rekl asi tri slova a uz me sral. a ty kecy do videi no radsi nebudu zminovat. ()

optimus0s odpad!

Úplně zbytečnej pořad, a mádl s kotkem si hrajou na ty největší trapáky...u kotka mě to nepřekvapuje, ale mádla je škoda ()

pospech11 odpad!

Trapný pořad s trapně vystupující dvojicí moderátorů uvádí videa, která na YT byly hodně hodně dávno a až teď vzniknul blbej pořad kterej je všechny ukazuje. Styďte se na Nově, že dovolíte těmhle trapákům něco moderovat. ()

bangee odpad!

To, co na tomto pořadu může být zajímavé, si můžete v klidu sami a bez těch "nadčasových" keců prohlídnout na netu. ()

alambert

Já nevím kdo to vymýšlí, ale takovuhle moderátorskou práci jsem ještě neviděl. Nejen dobré hlášky, ale takové okecávání detailů studia, kameramanů, nebo rozpývání se nad kulatostí koulí...to se prostě jen tak nevidí...a jsem prostě rád, že něco takového je :-D ()

Jeand´Boa

Je to škoda...už jsem totiž věřil tomu, že Mádl si vybral cestu inteligentní zábavy a že Kotek už tolik prostoru pro svoji trapnost dostávat nebude a třeb se od Mádla něčemu i přiučí...Stahovák tento proces jaksi zpomalil (snad nezastavil)... ()

Carthorias

Škoda že naprostá většina klipů co tam Bert a Ernie pouští jsou buď několik let stará, nebo notoricky známá, nebo absolutně nudná ()