Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

LyBerion

Jednu hvězdu za některá místami vtipná videa, do kterých ti dva stejně mluví hlouposti, nebo to neběží ani celé... ()

Blacker94 odpad!

Upřímně nechápu, jestli tohle ti dva šašci myslí vážně. Kdyby to byl jen sestřih dobrých videí, nic by mi nevadilo, ale už jen jejich trapné komentáře mě přinutili přepnout kanál asi po dvou minutách. Mádl a Kotek zde nehorázně klesli. Sorry kluci, ale tohle bych se styděl dát už jen na internet. ()

S.Robie odpad!

Celkově dvojka těchhle týpků se mi nějak nezdá... Zajímá mě- kdo měl být cílovou skupinou tohoto pořadu? Děti max 10 let? ()

Alpachino

Youtube videa komentovaná klasickým pubertálním komediálním duem Mádl a Kotek. Všechny ty jejich blbosti a srandy co dělají jsou hezké, ale pořad pro mě poztrácí smysl vysílání. Věřím že pro 14 leté pubertální děti to je "cool" pořad, ale jinak zbytečné mi přijde. Nejvíce mě na pořadu obtěžuje to vysvětlování těch pojmů, to je fakt strašný. Normálně bych hodnotil jednou hvězdou, ale za moderátory dávám dvě. 35% ()

sigf07 odpad!

Viděl jsem jeden díl a raději, než abych se díval na druhý, si vypíchnu oči. Účel mi (v době, kdy má přístup k internetu více méně každý a Youtube! patří mezi 10 nejznámějších webů) uniká. Rovněž sázka na moderátory se nevyplatila, to co se jim dalo tolerovat ve Snowborďácích před zhruba pěti lety, již není možné. Zlaté Neváhej a toč! ()

_Vertol_

Včera jsme se bavili s Petrem Rychlým a jeho domácím videem, dnes se bavíme se snowboarďáky a jejich profilem na YouTube. ()

FireTight odpad!

Chcete recept na pořad, který sice bude stát totálně za hovno, ale puberťáci ho budou milovat a vy se budete moci do aleluja chlubit nějakými koláči sledovanosti? Ano? Je v podstatě jednoduchý - vezměte dva zkrachovalce, které právě ti puberťáci bezmezně žerou, jako hlavní náplň pořadu vymyslete něco, co si každý může najít na internetu (na YouTube), rozhlašte do světa, že to bude fakt "cool" pořad a budou ho moderovat "dvě hvězdy skvělých..., ne nejlepších komedií Snowborďáci a Rafťáci" a úspěch je zaručen. A my ostatní raději rychle vypneme televizi, než se z toho "cool" pořadu s "cool" humorem poblijem. Zlatý Eso (já to fakt napsal) a "Čágo-bélo šílenci...". ()

barajda

Až mě samotnou překvapilo, jak jsou Kotek s Mádlem vtipní. Občas se i vyšplhají z vtipů na úrovni Snowborďáků... Videa mě většinou nenadchnou, jde mi především o moderátory. Možná by jim slušel i jiný pořad. ()

vrata.zami

Doufal jsem, že by to mohlo být i...no jak to říct, abych nevypadal jako debil....třeba i trošinku vtipný, ale kdyby pustili videa za sebou, bylo by to aspoň o hvězdičku lepší, než s těmahle kreténama, který se snaží bejt za každou cenu vtipný. Doufal jsem, že to bude mít třeba na =3 , ale to sem tomu věřil moc. Prostě další propadák, kterej eště ke všemu dali na novu, který z 20 minutovýho pořadu udělají hodinovej. ()

M1911 odpad!

Kotek je kokot. Mádl je kokot tak na půl, ale když se sejde s Kotkem, tak je to kokot na 120%. A pořad o videích z YT, kdy stejně většinou pustí jen polovinu s tím, ať se na zbytek podíváme na WEBU? WTF? ()

Matt007 odpad!

Za některý ty videa bych uvažoval i o nějakém hvězdičkovém hodnocení, ale za duo trapáku říkající si moderátoři si ten pořad prostě nezaslouží jiné hodnocení než to odpadní. ()

Hashirama

Nebudeme si tu mazat med kolem prdele, Nova stojí za hovno a snad jen kvůli vysoké koncentraci důchodců ji ještě nikdo nezakázal. Ovšem Stahovák je úplně jiná kategorie, Mádl s Kotkem jsou svým dementním humorem opravdu zábavní a poutaví moderátoři, výběr videí z dnes ještě ne tolik známého internetu je vtipný, Lejt najt blok, TOP Five, Dežo, všechno je to opravdová prdel. Geniální lingvista z produkce by si mohl odpustit vysvětlivky slov jako "animák" nebo frází ve stylu OMG! ()