Bunny a býk

Komedie

Velká Británie, 2009, 95 min

Paul King

Mark Everson

Paul King je evidentně snílek a hračička. Proto se na jeho film dobře kouká. Ale je třeba říci, že jeho scénář k tomuto road movie uvnitř jednoho studia není právě dokonalý (70%).(26.11.2012)

Kudrnatej Barney Stinson z Anglie? Prostředí z divadelních kulis? Julian Barratt pije mlíko z Krávy? Tyvole.. totální úlet.. a naprosto chápu, že tohle není šálek čaje pro každýho. Naštěstí já nejsem tenhle případ..:)(23.4.2011)

• Richie666

Otřesné leporelo přitažené za vlasy tím nejpříšernějším způsobem.(26.7.2010)

• niethustra

Nic snílkovského na tom není. Takhle se to s tou pamětí prostě má. Mám rád filmy, které ukazují, jak to ve skutečnosti chodí.(26.12.2016)

Nunka to vystihla veľmi pekne a presne. Bunny and the Bull je malým nenápadným kreatívnym dielkom, ktoré nemá veľký rozpočet ani ambície, napriek tomu z neho cítiť srdce, zanietenosť a hlavne kreativitu. Páčil sa mi ten hravý mix humoru, vizuálnej ekvilibristiky, vážnejších miest a veľa wtf scén (na "krave" som sa rehotal asi päť minút). Film, ktorý nie je pre každého, mňa potešil nesmierne...(11.4.2011)