Bunny a býk

Komedie

Velká Británie, 2009, 95 min

Paul King

Mark Everson

5 hvězd pro výpravu, 3 pro scénář, a celkově tak 4. Opravdu nevídaný kousek, který chytí za srdce a tak trochu pokulhává v některých obratech. Tak i tak, je to pastva pro oči.(4.8.2010)

Paul King je evidentně snílek a hračička. Proto se na jeho film dobře kouká. Ale je třeba říci, že jeho scénář k tomuto road movie uvnitř jednoho studia není právě dokonalý (70%).(26.11.2012)

Super film, dokonale vizuálně provedený. I přes komediální provedení má film hloubku a zajímavý příběh. Není to obyčejný roadmovie u kterého se bezvadně pobavíte a zasmějete.(2.8.2010)

Sympatický bizar, který mě nadchnul svou poetikou à la Michel Gondry (podoba s NAUKOU O SNECH je nepřehlédnutelná). Ačkoli je celý film prodchnutý posmutnělou melancholií, místy je neuvěřitelně vtipný (pokud vám tedy tento stylu humoru sedne) a nečekaně inteligentní. Seriál Mighty Boosh neznám, ale po zhlédnutí tohoto filmu soudím, že by se mi mohl líbit. Pro mě osobně velice příjemné filmové překvapení.(12.6.2015)

Že i divadelní kulisy můžou v divákovi zanechat dobrý dojem, to potvrzuje tato komedie na sto procent. Nejen, že jsou originální, ale také v sobě částečně skrývají důležitou pointu celého příběhu. Vtipných hlášek od "IT" tváří se mi však moc nedostalo... 50%(1.4.2010)