Bunny a býk

Komedie

Velká Británie, 2009, 95 min

Paul King
  • TeeAge

|| Scenár: Paul King | Hudba: Ralfe Band Love (band) | Produkcia: Mary Burke, Mark Herbert, Robin Gutch | Distribúcia: Optimum Releasing | Štúdio: Warp X Productions, Wild Bunch, Film4, Screen Yorkshire, UK Film Council | Rozpočet: ? $ | Tržby: 81,010 $ ||(24.6.2011)

Ach jak miluji Kingovy režijní počiny :) Skvěle jsem se bavila, herci byli úžasní (i když mi není zcela jasno, proč jsou tu vypsaní všichni, kromě těch dvou hlavních =D), přechody scén a všemožné kulisácké vyhrávky mě celou dobu naprosto uchvacovaly. Nádherně udělaný film.(9.4.2010)

Netradiční a zajímavé zpracování cesty dvou přátel, je opravdu originální, hlavně kulisy jsou dokonalé, jenže s hláškama a vtipem to trošku pokulhává, je to spíše drama než komedie.(4.5.2010)

Velmi působivé melancholické vyprávění značně kopírující u Gondryho i Andersona, s příjemnými hereckými výkony, fajn hudbou a ÚŽASNÝM vizuálem, kterému bohužel UKRUTNĚ škodí cokoliv souvisejícího s postavou Attily, soulože se psy a pití jejich mléka. V takovou chvíli jde humornost filmu VÝRAZNĚ dolů, střídá ji jen nevkusný humus. Cameo Richarda Ayoadea je ovšem geniální!!!(5.9.2010)

• bassator

36. LFŠ UH 2010 - AČFK UVÁDÍ - Výhled (Bunny and the Bull / BUNNY AND THE BULL / Bunny a býk)(7.8.2010)

• Edward Hogg