Bunny a býk

Komedie

Velká Británie, 2009, 95 min

Paul King

Mark Everson

Velmi působivé melancholické vyprávění značně kopírující u Gondryho i Andersona, s příjemnými hereckými výkony, fajn hudbou a ÚŽASNÝM vizuálem, kterému bohužel UKRUTNĚ škodí cokoliv souvisejícího s postavou Attily, soulože se psy a pití jejich mléka. V takovou chvíli jde humornost filmu VÝRAZNĚ dolů, střídá ji jen nevkusný humus. Cameo Richarda Ayoadea je ovšem geniální!!!(5.9.2010)

Super film, dokonale vizuálně provedený. I přes komediální provedení má film hloubku a zajímavý příběh. Není to obyčejný roadmovie u kterého se bezvadně pobavíte a zasmějete.(2.8.2010)

Nielenže spomínaný kýmsi britský humor je tu vynikajúci , ale hlavne slovné hračky a prdel , ktorú si robia z akcentu nás , cudzincov ! Buhahááááá !!(28.5.2010)

Že i divadelní kulisy můžou v divákovi zanechat dobrý dojem, to potvrzuje tato komedie na sto procent. Nejen, že jsou originální, ale také v sobě částečně skrývají důležitou pointu celého příběhu. Vtipných hlášek od "IT" tváří se mi však moc nedostalo... 50%(1.4.2010)

Sympatický bizar, který mě nadchnul svou poetikou à la Michel Gondry (podoba s NAUKOU O SNECH je nepřehlédnutelná). Ačkoli je celý film prodchnutý posmutnělou melancholií, místy je neuvěřitelně vtipný (pokud vám tedy tento stylu humoru sedne) a nečekaně inteligentní. Seriál Mighty Boosh neznám, ale po zhlédnutí tohoto filmu soudím, že by se mi mohl líbit. Pro mě osobně velice příjemné filmové překvapení.(12.6.2015)