Carl „Luke“ Lucas pracuje pro mafiána Markuse Kanea více než dvacet let. Nyní dostal za úkol zorganizovat bankovní loupež, při které je v roli řidiče. Loupež má provést Kaneův synovec a další dva gangsteři. Akce dostává trhlinu, když se zde náhodně objeví policie. V nastalé přestřelce je jeden z lupičů zastřelen, ale také Luke tasí zbraň a poprvé v životě zastřelí člověka, ke všemu policistu. Z banky se jim podaří uprchnout. Luke zbylé dva lupiče vysadí a sám je pak policií dopaden. V následném procesu nevypovídá proti Kaneovi, a tak je odsouzen na doživotí za vraždu a převezen do Terminal Island, soukromé věznice vlastněné společností Weyland Corporation. K financování systému jsou používána vozidla, která zde vězni rozebírají. Jednotlivé díly jsou pak levně prodávány. Také se konají se „zápasy smrti“, v nichž odsouzení bojují na život a na smrt. Tyto zápasy jsou vysílány na Weylandovu soukromém televizním kanále. Jenže sledovanost klesá. Organizátorka těchto zápasů, September Jonesová, musí přijít s něčím novým. Vymyslí tedy „Rallye smrti“. Majitel Weyland je nadšen. Odměna pro vítěze pěti závodů je svoboda… (TV Nova)

mrclTV

Nerád to hovorím, ale prívlastok, ktorý ma najčastejšie napadá pri tomto filme je - hlúpy. Death Race 2 je hlúpy film. Až tak hlúpy, že sa na ňom dá dobre nasmiať. Aspoň za to mu dám jednu hviezdičku. I keď sa mi zdá, že 2ka je trošičku premyslenejšia, čo sa týka dejovej linky ako 1tka, ale prevedenie je tak úbohé, až sa od smiechu chytám za brucho. PS: Sean Bean sa sem za koľko doláčov dostal? :D PS2: Nie každé pokračovanie je v skutočnosti prequel. Absurdné, resp. napíšem to takto, od filmu s poradovým číslom 2 neočakávate, že ide prequel pre jednotku. ()

johnsnow

Nuž čo si budeme totok nedopadlo najlepšie. Samozrejme mohlo to byť aj horšie ale i tak po jedničke slkamanie. Nápad urobiť preguel nebol špatný a súboje v aréne sú dobré. No lenže keď prídu preteky tak majú toľko strihu, že ty vole ani sa človek poriadne neorientuje čo sa deje. A záverečné zúčtovanie s oboma záporákmi je narýchlo zbúchané, ale aspoň s tou ženskou je kurevsky krvavé. ()

benny159

Dostal som presne to, čo som čakal. Tvorcovia opäť nesklamali. Chvíľu to síce trvalo, kým došlo k prvému závodu, ale akonáhle to začalo, bolo sa na čo pozerať. Záver nemal chybu. Je možné, že natočia aj trojku? :D ()

White-Man

Jednička skvost. Toto jen chabý pokus napodobit jedničku. Spousta nesrovnalostí (jednou je ostrov napravo, podruhé nalevo od příjezdové cesty), slabé herecké výkony a neskutečně nudná prostřední pasáž. Začátek ještě ujde, pak to bohužel jde s kopce až do závěrečných titulků. ()

patsandor

Nevím co se komu na tom nelíbí, já se náramně bavil. Na to že to je film Direct2DVD s omezeným rozpočtem, to bylo dobrý. Luke Goss tu byl rozhodně lepší a měl větší prostor než v Tekkenu. Film ukázal že i za málo peněz se dá natočit hodně akční muziky. ()

j.sorensen

Ne,tohle opravdu není ani béčko, ani céčko, ani déčko, možná tak x,y,z. Jak jinak si vysvětlit, že se do filmu dostane záběr, který tam nemá co dělat. V čase 13:26 je záběr jiné kamery na filmový štáb a asi 6 maníků s hasícími přístroji, ženoucí se hasit hořící policejní auta po honičce. Opravdu kvalitní podívaná. A herecké výkony? Ano, pravda, žádné. ()

kenny79

Rozhodně ne horší film jak jednička. Snad jediným zklamáním byl pro mě Trejo, protože jsem od něj očekával nějakou řezničinu. ()

bobin odpad!

Totální nesmysl. .....Tuberkulosní chroustek zde mlátí stokilové chlapy, do zvuku motorů nesmyslně ječí rocková muzika a děj veškerý žádný. To není žádné béčko, ale brilantní odpad ! ()

rasto87

Ako nie je to určite to čo jednotka a mnoho sa z prvej časti snažia aj vytažiť. Však nieje to až tak zlé, ale L. Goss proste na J. Stathama nemá a to ani výrazom a ani hereckým výkonom. Uvidíme možno si u mňa toto renomé napraví filmom Death race - Inferno, šak nechajme sa prekvapiť ()

Domin1359

Měli zůstat pouze u prvního dílu. Tohle nemá ani hlavu ani patu. Ta hvězdička je za hudbu, která se dá ještě vydržet. Jinak to stojí za velký kulový. ()

VanBradley89

Velice zábavné béčko. Do půlky se to tváří jako arénovka, ale je potřeba zvednout sledovanost takže následují závody. A taky se zrodí legendární Frankenstein. Luke Goss je docela sympaťák, ale na Stathama nemá ani kdyby s přetrhl. Trejo překvapivě klaďas. Ono vůbec je tam dost známejch ksichtů. Bean zase nedá závěrečný titulky ( myslím, že zrovna u něj to nelze brát ani jako spoiler ) Je tam pár dobrých smrtí a nakonec přijde zadostiučinění v podobě odplaty. ()

vodkasesemte

verbal by měl měl psát upoutávky k filmum - musíte půldruhé hodiny čumět na nesympatického, čtyřicetikilového jelimana, který dá nejprve na držku pár stopadesátikilovým negrům a když je jim to málo, tak je nakonec přejede autem - tohle musím vidět! ()

gotham

Jednička se mi docela dost líbila, ale ta dvojka, to je děs běs. A to hrál v hlavní roli charismatický sympaťák Luke Goss, hráli zde i borci jako Rhames, Trejo či Sean Bean, i když zrovna u něj se s tímto filmem o hraní asi moc mluvit nedá. Dějově naprosto zoufalé, absolutně mě to nechytlo, ani závěrečné narození Frankensteina mě za srdce nevzalo. Navíc ten název, proč se to jmenuje dvojka, když je to prequel ? Tak to nazvu třeba Rallye smrti: Počátek :-) 20% ()

Patr1k

Skvelý direct-to-dvd prequel k Andersonovmu prvému dielu, čakal som od toho naozaj málo a bol som prekvapený, svižný dej, herci, hudba aj vizuál...čo filmu naozaj zráža nohy (okrem dialogov) je strih, tak zlý strih som už dlho nevidel ()

RomaS

Šílený, nepřehledný střih sráží tohle pokračování dolů. Jak v zápasech, tak v závodech není vůbec poznat linearita akce. Jsou to slepence různých záběrů, které šlo libovolně použít pro každý druhý záběr. Body dávám za překvapivý závěr k tomuto druhu filmu a velmi slušný výběr roštěnek. ()

chunue

Roel Reiné neurazil ani nenadchl. Chvilkami přetláskaná, chvilkami prázdná akce a když už se nějaký zářivý moment naskytne, kazí ho příšerná kamera (u scény v garážích se mi doslova točila hlava). Danny Trejo není herec ale svým zevnějškem a svojí mimikou film přeci jenom tahá z propasti odpadu. 1/2 * za aspoň průměrný výkon Seana Beana a další 1/2 * za scénu ''Luke v plamenech''. Suma sumárum 40% ()

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra