Lidský terč

Ukázka z filmu
USA, (2010–2011), 18 h 1 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Len Wein (komiks)

Mark Valley, Chi McBride, Jackie Earle Haley, Hiro Kanagawa, Danny Glover, Alex Fernandez, Claire Smithies, Donny Lucas, Autumn Reeser, Emmanuelle Vaugier (více)

Série(2) / Epizody(25)

Společníci Chance a Winston mají uchránit významnou manažerku, která je designérkou projektu superrychlého vlaku a v poslední době se ji kdosi snaží zabít. Další vražedné útoky pachatel provede při slavnostní otevírací jízdě vlaku... Mark Valley jako bezpečnostní poradce, který se nebojí riskovat pro svého klienta i život. (oficiální text distributora)

jasiska

V prvej sérii bol Human Target celkom slušný ale ničím výnimočný akčný seriál. Hoci načrtli zaujímavé prostredie a mytologickú líniu, postavy som si ešte veľmi neobľúbila. Jedným z dôvodov bolo aj to, že im chýbala hlavná ženská postava. To v druhej sérii napravili hneď dvomi hrdinkami a mytológiu ešte viac prehĺbili a musím uznať, že tým sa stal HT výborným seriálom. Má aj príjemný humor a od istého bodu sa mi aj Mark Valley zdá byť strašný fešák. Dúfam, že FOX objedná aj tretiu sériu. ()

MickeyStuma

Akční seriál podle komiksové předlohy. Ten jsem neviděl, takže nemohu porovnat jak věrné toto zpracování je. Jedná se o pohodové vyprávění vyšperkované přestřelkami a rvačkami, které jsou hodné popkornovým snímkům z devadesátých let. A není to špatné. Jisté nelogičnosti se tu samozřejmě najdou, ale u takových snímků se s tím musí počítat. Marku Valleyovi role sedne a dá se říci, že se k této postavě i hodí. Po delší době povedený akční televizní seriál. ()

matt85

Skvělá akční oddechovka, která ne jen že je akční a klišoidní, ale také obsahuje velice chytré zápletky. Jen škoda že to dává FOX. P.S. Jackie Earle Hackey se mi začíná zamlouvat. Skvělý výkon ve Watchmenech a teď tohle. P.P.S. Něco mi říká že McG je mnohem lepší na seriálové scéně než na filmové. ()

sarfian

Zatial len priemerný seriál, ktorý ničím extra nevičnieva oproti ostatným krimi.......S1 - 1.diel - 3/5.....Celkom zatial 3/5 ()

Parm1

Jeden z mála akčních / krimi seriálů, kde neumíráte napětím, jak to všechno dopadne, ale skvěle se bavíte, protože všechno je akční pohoda. Škoda, že zatím jen jedna série a ještě s otevřeným koncem. Myslím, že kdyby někdy od půlky se začala řešit Chanceova minulost a děj na sebe navazoval (já to tak čekal) tak by to bylo i na plný počet, takhle ale jen 85% ()

RedRose

vubec jsem to necekal, ale tohle je perla! samozrejme v ramci zanru akcni komedie s vyraznym zamerenim na akci a ta je tady opravdu povedena... 74% ()

RobbieM@N

Na FOX mi připadá seriál po režijní a scénaristické stránce mírně odfláknutý. Takovým jedním opravdu velkým plus jsou hand-to-hand souboje ve stylu Bournea, opravdu velice kvalitní, ale to je všechno. ()

Hulkee

Celý seriál mi neskutečně připomíná Burn notice, jen bez chytrých vnitřních monologů hlavního hrdiny. A druhá série je pak ještě říznutá legendou jménem Moonlighting. Je to legrace, je to dobře zpracované a délka seriálu je naprosto ideální aby nepřetahovala do nekonečna a přitom uzavřela děj. (I když poslední dva díly jsou trochu přeplněné dějem). První série skvělá, buddy humor jakž takž funguje, ale druhá série je o hvězdičku lepší. S nástupem obou hlavních představitelek totiž začíná ta pravá jízda. ()

ac1976

Príjemná TV zábava a podarené akčné scény, občas vtipné, občas trocha trápne, zábavná postavička pre J.E.Haleyho. Určite to nie je seriálový klenot, ale v záplave televíznych hlúposti poteší ako pravá oddychovka. ()

Mamlas

Jedná se o velmi jednoduchý seriálek vhodný k vaření, žehlení a pod. První série je velmi primitivní a prakticky do každého dílu dávají jakousi obskurně absurdní debilitu, která to shazuje na dno. Ve druhé sérii to dostane aspoň nějakou snesitelnou kostru a řád a tak se dá říct, že některé díly už nejsou úplně trapné. Ale těch posledních pár už zase ano. (17%) ()

JoeM

I přes to, že je tomuto seriálu už více než pět let, stále mě nepřestává bavit. Je mi tak trochu líto, že se studio rozhodlo seriál zrušit. Dnes v té spleti stupidit a nezáživností nesoucích neustále to samé téma jen s obměnami postav či prostředí jen těžko najít něco podobného Human Target. Možná jde podle někoho a laciné klišé, ale dle mého názoru mu nelze odepřít akčně nabité tempo s kapkou humoru a dobrodružství, dobře zvládnuté a věrohodné bojové scény a uvěřitelné charaktery postav, kterým vévodí sympaťák Christopher Chance v podání Marka Valleyho. Dále je tu pak jeho věrný parťák Winston a nenápadný muž z podsvětí Guerrero. Druhá série je dle mého názoru o něco slabší než ta první, ale bohatě to vykompenzují zastánkyně opačného pohlaví, které se k týmu přidají. Rád bych, kdyby se takovéto počiny objevovaly přeci jen ve větší míře než ty dnešní rádoby seriály. ()

Allein4

Tenhle seriál mne baví - dobře vybraní herci, dobře točené, dobrý děj... Není to sice kdovíjak úchvatná pecka, ale špatné stránky bych na tom hledal marně. Jen upozorňuji, že moje hodnocení vychází ze šesti dílů první série, další zatím nebyly. ()

severus

V první řadě se seznámíme se třemi bojovníky za spravedlnost. Jeden je bývalý nájemný vrah v němž se hnulo svědomí a který dokáže přeprat všechny lidi na světě a to dost možná i najednou. Další je bývalý policista, který prozměnu udělal krok od práva opačným směrem. Je to takový ubrblaný hromotluk, který věčně obrací oči v sloup nad kousky svých kolegů. A třetí je nejvýživnější postavička, kriminálník záhadného původu i motivů, jehož schopnosti jsou nedefinované, ale patrně neomezené. Je to typ, kterému bych se velmi rád vyhnul i ve dne a v noci by mě donutil propotit nejen triko. Tato parta poskytuje za úplatu ochranu osobám ohroženým na životě, aniž by se příliš ohlížela na zákony. V druhé řadě k nim přibyde i něžné pohlaví, milionářka dobrodějka s níž do činnosti skupiny přijde nejen pohlaví, ale i dolary. Díky nim se jejich činnost může stát více altruistickou než doposud a divák se dočká i high tech vybavení. A nakonec produkt san franciské ulice, sotva střední škole odrostlá, ale protřelá zlodějka. Jejich eskapády jsou dostatečně vtipné i akční, bohužel ke konci i trochu romantické, aby nenudily. Pro tři hvězdy moc a pro čtyři zase málo. ()

mikosuo

Tak sme dostali chlapa ktorý je vtipný, charizmatický, vynaliezavý a zrejme aj nesmrteľný :). A celkovo s ostatnými členmi jeho skupiny seriál vyzerá veľmi dobre. Ďalšie časti si pozriem veľmi rád. edit: Druhá časť mala tiež vysokú úroveň osobne sa mi páčila viac ako prvá. A teším sa na ďalšie. ()