Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Jigy

To nebylo tak špatné jak jsem čekal, vlastně to bylo úplně jiné, než jsem čekal. Musim říct, že jsem se docela bavil a krvavou řež si užíval. No ve 3D to mohlo být zajímavé. Každopádně slušná podívaná, která jede po celou dobu. A odpustíme jí mírné nesrovnalosti a přehnanou nadutost některých scén. ()

Fíla

Nejlepší herecký výkon tohoto filmu předvedl William Fichtner. Cesta z Pekla na Zem, měla být více roztahaná do děje. Čekám, kdy konečně Nicolas Cage, příjme pořádnou, dobrou, hereckou roli. Johnsonův Ghost Rider, je o něco lepší, co se týká scénáře, než Lussierův Drive Angry. Tenhle film rozhodně není nejhorší, ovšem chybí tomu ještě jedna důležitá postava do děje, která by byla například nejdůležitějším prvkem Pekla. 4/10 ()

BoredSeal

Cage v tomhle úmyslně ulítlém cynickém filmu zdaleka nepředvádí svoje přepálené herectví, které by ještě dodalo trochu šťávy a plouží se filmem unaveně a bez života, i když je taková absurdní role šitá pro něj. Naštěstí je tu William Fichtner, jehož postavě bych přál pokračování a zbytek pacientů příjemně baví. Komiksové násilí, černý neslušný humor a vtípky o Satanovi, ideální nouzová zábava na večer. ()

M.i.k.e

ďábelská zběsilost,která si v béčkových vodách v lecčems nezadá s příbuznýmu stylu Death Proof,nebo Machete.Velká škoda,že některé triky jsou až moc odfláknuté a laciné a hlavně v určitých momentech se film trošku zbytečně vleče.Jinak mohlo být hodnocení ještě lepší.Cage protentokrát naprosto dostačující a nikterak nerušící,Amber Heard dostatečně krásná a William Fichtner geniálně minimalisticky cool...60% ()

Jack_D.

Pohodová oddechovka kde Cage kosí na koho přijde a nemůže umřít. Pohodovej filmovej hrdina :-) Upřímě bych ale raději viděl film s Fichtnerem, jakože "účetním". Celý film jsem fandil jemu. Byl naprosto skvělý... ()

rakovnik

Nicoal Cage bere tento film příliš vážně, holt jako někdejší áčkový herec se snaží. Naopak William Fichtner si svou roli vskutku užívá a bere vše s nadhledem, jak se patří. Jeho "účetní" je dokonalá postava, stačí se dívat na jeho výraz. Každopádně, film celkem slušně ubíhá, Amber Heard je neskutečně sexy, akce je jak se sluší dostatek, jen v první polovině mě neskutečně vadila hudba, nebo spíše zvuky k filmu. ()

HappySmile

Dobře no, spousta lidí řekne, že to byla naprostá hovadina, ale já to považuju za velmi zdařilé béčko. Byla to skvělá jízda se spoustou ustřelených končetin a prostřelených hlav, kde o zábavu nebyla nouze. ()

Joe321

Jo! Kdyby si Cage vybíral aspoň podobný srajdovní výdobytky, který jsou odpoutaný od seriózní filmařiny záměrně a hlavně zábavný. Přídavek jsou automobily a roztomilá kočička. Prvoplánová podívaná. -"I never disrobe before gunplay." ()

Chen

Příběhově docela zajímavé (i když ty dialogy...), nebere se to tak úplně vážně, je to sympaticky krvavé a Amber je k nakousnutí, ale triky jsou docela úsměvné (a ne záměrně), akce není zrovna zvládnutá a jsou tu pasáže, které vysloveně nudí. 50 % ()

SallyZen

Sexy Amber, pan herec Fichtner, ale nic moc dalšího. Příběh mě absolutně nezaujal. Nebyl tak silný a hlavně moc komerční. Nic nového. Efekty mi tady tolik nevadili, ale nebyly ani tahounem filmu. Cage stále nebaví. Hudba na jedničku. Za mě určitě podprůměr. 40% ()

Martin741

Lahko nadpriemerny film je Drive Angry od rezisera Patrick Lussiera. Asponze su tu drsne sceny, kopa poriadnej akcie a sex s krasnou samickou 69 % ()

Figu

Jaj, to se mi jednou zase zapalujou lejtka! Drive angry je svižnej, akční, zábavnej, barevnej, dynamickej flák a jen to potvrzuje, že Nicka poslední dobou táhnou kluci pekelní, temnota, oheň a rychlost! Navíc to Amber moc sluší! Solidní béčko, který stojí minimálně za jednu projekci. 65% ()

O´Neill

Velice dobrá akční záležitost, při které člověk může krásně vypnout mozek a pouze si užívat. Nicolas Cage je stále velký machr, u kterého jsem nikdy neřekl, že ztratil formu. William Fitchner Nicka krásně doplňuje, a rovněž předvádí jednoduše skvělý výkon. Nesmíme ani zapomenout záporáka Billyho Burkeho, a celé tohle perfektní hvězdné obsazení zakončuje krásná Amber Heard. K tomu přičtěte super soundtrack, a vychází vám solidních 80%.Do dokonalosti tomu něco chybí, ale myslím, že 80% je v dnešní době velice dobré číslo, neboť poslední dobou filmová tvorba lehce pokulhává. 3D navozuje lepší atmosféru, to ovšem měl být dotažený. V některých scénách je totiž vyloženě zbytečný, jinde je to parádní. Titulky tady někdo neukaučoval, ty byly jako už tradičně hrozné, neboť od projekce Saw 3D kdy titulky byl skvostné, jsem ještě neviděl ani jeden jediný film ve 3D, který by měl titulky bez chybičky.Reprojekce jen potvrzuje mé prvotní hodnocení - perfektní odreágovačka, u kterého si myslím, že mu časem dám i plné hodnocení. ()

Skleena

Kejdž s melírem, Amber s nálepkou "fuckable"... k tomu něco krve a sexu.... a to je vlastně všechno. Nebýt menší roličky Williama Fichtnera, asi by se celkové procento propadlo zas o nějakých těch deset, patnáct stupňů níže. A oprávněně. Každopádně auto má ústřední dvojice pěkný... člověk tak nějak zavzpomíná na časy, kdy Cage točil filmy typu 60 sekund, Con Air a... a to je vlastně všechno. ()

bourec

Zase film,kterej potvrzuje,že ač sem ten film nadhodnotil,tak druhá projekce,a vlastně i ostatní tvorba tohodle žebráčka nestojí za nic.Tohle je jeho nej,přesto průměr.50%. ()

Langy10

Hodně veliké překvapení! Nečekal jsem, že mě to tolik nadchne.. Super příběh, film neměl chybu, závěrečné dění mě překvapilo! 90% ()

Crawler-D

Vynucené béčko, které postrádá autenticitu upřímnosti, jež se zrcadlí hlavně v Nicholasu Cageovi, který jako áčková star plodící nesmysly vytvořil další přírůstek ve své filmografii. Zatímco jinde možná netušil, jak nechtěně vtipně to bude (How it get burn? v Rituálu), tady si ho vybrali proto, aby jeho auru šíleného herce zužitkovali. Jak se ale celou tu dobu dívá tak drsně a přitom třeba srká kafé a drží ženskou za hlavu, nebo někoho fakt drsně kopne do obličeje, není to tak úsměvné, tak špatně zahrané, jako spíš průměrně nezajímavé, neboť nemá ani charisma pekelného utečence, ani auru nechtěné komiky. Vedle něj ale září William Fichtner, u nějž buď scenáristé a režisér, nebo sám herec pochopili, co to točí, a jeho vystupování a scény jsou tak přímo labužnické. Největším nesmyslem Drive Angry je, že námětem se hodí tak na Festival otrlého diváka, ale v dnešní době 3D mánie a renesanci kazetových béček může jít i tohle do kina a prezentovat se jako áčkový titul pro širokou veřejnost, i když jím ani v nejmenším není. Triková scéna rozpadu padoucha budiž důkazem, který upomíná špatné trikové seriály z přelomu tisíciletí. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo