Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Bobinov

Napřed jsem nevěděla, co si mám o tom myslet, co tím ten Patrick Lussier myslel, ale pak jsem pochopila: mysteriózní, brutálnější, dobrodružná, pohádková komedie obsazená skvělými herci a jejich výbornými výkony. Ani chvilka nudy, super akce a parádní závěr. ()

Lal.V

Eh. Tak som sa rozhodol pustiť si niečo v noci, pretože som ani za boha nevedel zaspať a len tak ležať v posteli a počítať praskliny na stene sa mi nechcelo. V notebooku sa mi už nejakú dobu sušia dve béčka, ktoré majú jedno spoločné... Nicka Cagea. A po pozretí prvého z nich... musím povedať, že haha :) Ten film bol tak strašne hlúpy, vlastne až šokujúco, že i na béčko s Nickom to bolo priveľa... Našťastie si však svoju rolu užíval, podobne i Fichtner, ktorého postava bola vyslovene skvelá (dodávala filmu takú komediálnu vsuvku, ale s dobre čiernym humorom) a film ma celkom bavil i napriek tomu, že ten scenár by som zbúchal aj sám po noci v bare s množstvom pohárikov... Samozrejme nemohla chýbať ani nejaká prsatá bloncka (našli fakt peknú v podobe Amber). Problém u mňa nastal až ku koncu, keď tie scény boli už neskutočne prehnané !spoiler! viz. Cage a auto vs každý !spoiler! a tá akože snaha o emócie (ok, ok chápem, nadhľad, ale to už bolo proste moc) u mňa vyvolala strašný dusivý smiech, pretože som tak nejak vedel čo sa stane o ďalšie 2 minúty :) Celkovo však na pobavenie to ušlo, teraz ešte Čarodejnice a béčka za 2011 mám z krku :) P.S Film mal niekoľko fakt nezabudnuteľných momentov, napríklad v motelovej izbe, to bola pánečku malina, pochybujem, že to ešte niekde niekedy uvidím :D ()

brody1988

JESUS!!!!! Was a carpenter. Super role Fichtnera. A Cage kterej klátí šlápotu a při tom povraždí tlupu zabijáků je parádní. ()

Fenk

Jasně, o Cageově příčesku (zde blonďatá veverka) by se klidně mohl natočit film o filmu na několik partů, ale mě zajimá celuloidový výsledek a ne hercova vizáž (kdy se Cage konečně ostříhá dohola!?!). Jedná se o povedenou vykrádačku z brakových luhů a hájů, silně šmrnclou grindhousem. Fichtner si krade hodně pro sebe, i když to byl místy nevyrovnaný souboj se šortky slečny Amber a na konci se dostavil blažený pocit, že sem zase po čase viděl správný americký film. Kdy bude dvojka atd.? ()

johny68

Tomuto snímku dávam takéto hodnotenie bez výčitiek svedomie. Herecké obsadenie, výkon hercov, humor, dramatičnosť a hlavne akcia od prvej do poslednej minúty. Určite to nie je film pre náročného diváka, ale super oddychovka pri ktorej nezaspíte.. ()

Tomulka

Tak si to zhrneme. Nicolas Cage hrůza neumí hrát drsńáky nikdo mu to nevěří. Námět, scénář na ho.... režie totální hrůza. Herecké výkony všeobecně o ničem dialogy na obrácení kufru a klišé je v tomto filmu až přehršle. Takže jednu hvězdu za auta a hezkou hlavní hrdinku. Scéna jak jede William Fichtner v roli buhvíkoho s hydrogenem do policejního zátarasu mně hodně pobavila hlavně díky hudbě. ()

GIANNIS odpad!

Tak to bylo moc i na mě.Špatně zahraný,stupidní dialogy a hlavně na dnešní dobu hodně špatný triky.Otřesný.Nechápu,jak se může William Fichtner,nebo David Morse upsat takový frašce,jako je tohle. ()

shinlove

Zvažoval jsem i dvě hvězdy, ale je to prostě průměr. Dá se na to dívat a na dlouhé zimní večery bych zvládl i druhé shlédnutí, ale to je asi vše. Nic nového, ani objevného v tomto filmu není. Prostě průměr :) 3* ()

biteme

Satanista mláti hlavného hrdinu stehennou kosťou jeho mŕtvej dcéry... to tu ešte nebolo. Zato prízemných akčňákov akým je tento hmýria regály vo výpredaji. Ako tak pozerám na rok premiéry, podľa merítka stupidity scenára, postáv, deja atď. by sa vznik mohol datovať na 90-te roky. Divím sa, že Cage berie také role, no asi má na to svoje dôvody. Len dúfam, že sa z nich vylieči. ()

desnik

Když jsem viděl upoutávku, řekl jsem si, že by to nemuselo bejt špatný....ale pravdou je, že do ní dali opravdu to nejlepší z celýho filmu a dobře to sestříhali... Ve skutečnosti je tenhle film ztráta času jak pro diváka, tak pro herce a všechny, co okolo filmu pracovali. Film je totálně bez pointy, tuctové herecké výkony, efekty, amatérské záběry a člověk vlastně neví, proč se dál koukat...jen čeká až tohle utrpení skončí. Když to shrnu, tak to byl marný pokus natočit film ve stylu Tarantinovky...jakási parodie...nebo snad pokračování tuctového Ghost Ridera? ()

2sistem

William Finchtner strčil všechny hravě do kapsy, i herce jako je Cage, který nehrál špatně ale mohl to brát taky trochu s nadhledem. Jinak jsem se bavil u tohodle usměvnýho akčňáku. Efekty mohly být lepší obvzláště pak převržení cisterny bylo dosti amatérské. ()

zeromen

Ujde to ale není to pravé ořechové. Cage je naprosto dokonalý ale víc mu sedí ohnivá lebka. Film je dobrý, doporučuji. Klasický akční biják se smyslem k černému humoru. ()

UrsusDom

Bylo by to na tři obyč. = 3 hvězdy jakožto odměna za průměrnost zpracování, otravné vedlejší figurovy a Nicolasovy psí oči. Hvězdu navíc přidávám za uhrančivé ztvárnění ďábla v podání Williama Fitchnera. Nemohu se dosud zbavit dojmu, že to byl on komu jsem držel pěsti, pekelníkovi. ()

Beata

Nejlepší na celým filmu byla postava účetního z pekla, díky kterému ode mě tento "film" (nevim, jestli se to tak dá nazvat) dostal alespoň jednu hvězdičku. Bylo to ztracených 100 minut mého života. ()

Aresto

Já nevím... Film mě vůbec nechytil. Krvavé, stupidní s peklem! Jedině kdy jsem se bavil bylo když jsem viděl Dodge Chargera 69 a scénu kde v pozadí hraje That´s the way I like it. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo