Super Mac

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

• Dexter1

Tak toto bola strašná podpásovka. Celý film bol trápny a okolo humoru to ani nechodilo. Ale treba povedať, že tento film aj pár pozitív, ktoré ho však z biedy nevytrhnú a to je Phillippe, Kilmer a fakt perfektný pesničkový soundtrack.(27.12.2010)

Aby bylo jasno, tak MacGruber je macidiot, který se chová macdebilně a já se nad jeho trapností intelektuálně pohoršoval tak dlouho, až jsem sám sebe vychytrale přistihl při tom, že se skvěle bavím. Prostě jsem v sobě objevil hluboko ukryté meditativní schopnosti, dokázal jsem se naladit na infantilní humor a prochechtal se touto zvráceností. Zase se jednou experimentálně prokázalo, že mi ke štěstí stačí málo, ale musí toho být hodně.(19.4.2012)

• korbitch22

Filmové dno,té nejodpornější žumpy plné výkalů,už nemůže být hlubší.neskutečně odporný humor,úrážka McGyvera,Val Kilmer klesl až na úroveň toho nejhoršího,co se může herci stát.Co tam dělá skvělý herec Ryan Phillippe,to opravdu nechápu,jo hold složenky se neptaj.Jediný dobrý vtip s nepřůstřelnou vestou,křečovité,laciné a trapné.NEJHORŠÍ,OPAKUJI NEJHORŠÍ FILM,KTERÝ SEM KDY VIDĚL!tohle je pro normálního diváka,prostě urážka.zvracim v křeči.(10.1.2011)

• Torision

Až na pár povedenejch fórků všechno špatně. Sice jsem fanda do MacGyvera nikdy nebyl, ale přijde mi, že kromě podobnýho jména a účesu ho tu vůbec neparodovali. A hrozně mi vadí WIll Forte, kterej má charisma a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy.(8.2.2014)

Jéjé, to jsem nečekal! Obrovské překvapení, nepočítal jsem s tím, že to bude taková pecka! Nevím, co se mnou je, ale možná bych se měl klidnit, jelikož poslední dobou je těch filmů za plný počet hvězdiček ode mě nějak moc. Ale já za to nemůžu. Tady jsem se náramně bavil, jedna super scéna za druhou po celý film. Pecka, awesome! „Jak jsi věděl, že mám neprůstřelnou vestu?“ „Já to nevěděl.“(15.2.2011)

• - Scéna, v ktorej majú Vicki (Kristen Wiig) a MacGruber (Will Forte) sex, sa natáčala v deň narodenín Kristen Wiig. (m.a.t.o.)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Jorma Taccone predpokladal, že kvôli sexuálnym scénam dostane film rating NC-17. Nakoniec dostal miernejší rating R. (m.a.t.o.)