V rozmanité přehlídce snah o navození atmosféry filmových osmdesátých (EXPENDABLES apod.) vyhrává MacGruber na plné čáře. Mimo jiné.(23.12.2015)

MacGruber mě mile překvapil, i když každý píše jak je film špatný, tak mě nepřišlo. Já se příjemně bavil a navíc podíval v celku na koukatelnou akci. Hlášky, co Gruber za celý film vyslovil, mě všechny dokázali pobavit. Mohu říct, že nastala příjemná změna, poněvadž filmy s drsňáky jsou už trapné a Gruber je přesný opak! Blbeček, který neví ani jak se střílí z pistole a hází jednu perlu za druhou, což jsem nečekal. Will Forte v roli blbečka Grubera a hlavní záporák Val Kilmer nebo-li Kunda, oba se do rolí hodili perfektně. Z Kilmera bylo vidět, že ho role baví a užívá si jí. Ten závěr s penisem neměl chybu a byla to poslední perlička za luxusním MacGruberem... 8/10 = 80%(16.1.2011)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $8,525,600 Tržby Celosvetovo $9,322,895Tržby za predaj DVD v USA $3,518,275 //počet predaných kusov 198,684(17.1.2011)

• Thomassi

Pokud budete mít nějaký problém s někým, kdo vás neskutečně sere, povolejte na to MacGrubera. Ten totiž zaručeně zvládne i nezvládnutelné. Je to parodie na dnes už kultovního MacGyvera, a ten jak víme, udělá z ničeho pořádnou bombu. MacGruber je ale spíše přes hubu. Nevím jak ostatní, ale byly tady momenty, u kterých jsem se smál, a to hodně. Tudíž celý film funguje jen jako odreagovačka plná humoru. Jinak je to ale volovina nad voloviny. Tolik nesmyslů a nelogičností jsem snad ještě neviděl. A pravda, má to být hlavně sranda, ale přesto byly některé chyby až vraždící. Ale abych řekl pravdu, podíval jsem se na to jen skrz herce. Val Kilmer působil se svým vypaseným prasečím tělem ne moc hrozivě. A Ryan Phillippe toho prostoru taky neměl dost. Ale zato Fill Forte mě překvapil, a především o něm je celý film. Je to něco mezi 2 a 3*. Ale ani ten srandykopec to nezachrání - 49%.(27.1.2011)

na první pohled to vypadá jako přehnaná čuňárna, ale když se trošku člověk dostane psychicky na potřebný level, tak to bylo i celkem vtipný(17.4.2011)

• - Scéna, v ktorej majú Vicki (Kristen Wiig) a MacGruber (Will Forte) sex, sa natáčala v deň narodenín Kristen Wiig. (m.a.t.o.)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Podľa vyjadrenia režiséra Jorma Tacconeho mala prvá verzia scenára 175 strán. (m.a.t.o.)