Super Mac

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

• Yardak

Tahle parodie se moc nepovedla (aneb jak se dostat od Ramba k MacGyverovi). Hlavní postava mi byla tak nesympatická, že by bylo lepší, kdyby hrála záporáka:D. Ryan Phillippe a Val Kilmer to ještě herecky zachraňují, lepší dvě hvězdy.(15.9.2010)

• IQ Tiqe

Přiblblá parodie kdysi legendárního seriálu, který se mi líbil. V celém filmu mě zaujala jen jediná dobrá hláška a to je trochu málo.(31.8.2010)

• korbitch22

Filmové dno,té nejodpornější žumpy plné výkalů,už nemůže být hlubší.neskutečně odporný humor,úrážka McGyvera,Val Kilmer klesl až na úroveň toho nejhoršího,co se může herci stát.Co tam dělá skvělý herec Ryan Phillippe,to opravdu nechápu,jo hold složenky se neptaj.Jediný dobrý vtip s nepřůstřelnou vestou,křečovité,laciné a trapné.NEJHORŠÍ,OPAKUJI NEJHORŠÍ FILM,KTERÝ SEM KDY VIDĚL!tohle je pro normálního diváka,prostě urážka.zvracim v křeči.(10.1.2011)

Šílená trapárna :)(2.10.2013)

Postaviť film na skeči cca. 2 minúty chce dávku originality a hlavne dobrej téme a tú MacGruber rozhodne má...akčná paródia plná Cunt narážok, Turkey vrážd..zatváram oči, a dávam tomu nárezu silné 4(29.8.2010)