Super Mac

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

• lesumir

Na komedii je to málo vtipné. Na parodii málo absurdní. Na normální film je to zase moc trapné. Těžkej odpad a mega výsměch. Ubohost na desátou vynásobéna třemi. Pokud to vůbec jde.(22.9.2010)

60%(6.9.2010)

Postaviť film na skeči cca. 2 minúty chce dávku originality a hlavne dobrej téme a tú MacGruber rozhodne má...akčná paródia plná Cunt narážok, Turkey vrážd..zatváram oči, a dávam tomu nárezu silné 4(29.8.2010)

• Tuax

Parodie, které sázejí na zvrhlosti a nechutnosti u mně příliš nebodují a jinak tomu není ani v tomto případě. Což o to hlavní hrdina alias MacGyver z populárního seriálu se nezapře. Ať už vzhledem, vlasy, oblékání nebo činy, jak se snaží pořád něco vymýšlet, i když parodicky až stupidně. K tomu je v tom dost odkazů na další filmy jako třeba hned úvod ve stylu jednoho z dílů Ramba. Bylo v tom sem tam něco co pobavilo, ale většinu času jsem z toho měl děs a ty dialogy mi trhaly uši. Hrozná trapárna. Jen ten Val Kilmer byl jako záporák fajn, se vším všudy. Ovšem ani on to zachránit nedokázal. Inu a to submisivněpsychotické jednání mi lezlo na nervy a k tomu ještě ty sexuální scény v domě, na hřbitově, na svatbě... Brr. Docela to dalo zabrat, abych se na to dodíval až k titulkům. Což sice udělám asi prakticky vždy, jen občas je to dřina vydžet se dívat na některé skvosty 2/10(19.11.2013)

• HareS

Jediným šťastím bolo, že som počas sledovania nebol v prílišnom negatívnom rozpoložení, aby mi film pripadal podobne trápny a nevkusný ako "paródie" zo Seltzer/Friedberg série... Ale inak sínusoida s na jednej strane vtipnými a na druhej nevtipnými gagmi dosahovala poväčšine najväčšiu sústredenosť na strane druhej. P.S. Atmosféra 80's nefunguje ani z míľovej diaľky. P.P.S. Val Kilmer sa už načisto pomiatol. 30%(11.2.2011)