poster

Super Mac

 • USA

  MacGruber

 • Slovensko

  Superagent MacGruber

 • Slovensko

  MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  No námet bol slabší, ako ktorákoľvek časť zo vzorového seriálu 'MacGyver', ale snaha sa cení. Neviem aká bola snaha tvorcov, či vzdať zmieňovanému seriálu poctu, alebo si z neho robiť prdel, ale výsledok bol tak niekde na polceste k obidvom. Humoru pomenej, akcie tiež a to je jediné, čo od takejto béčkovej jednohubky očakávam. Pár dobrých nápadov nevytiahne film vyššie ako len k miernemu nadpriemeru. 60%.(8.9.2010)

 • Pilda17
  ****

  MacGruber mě mile překvapil, i když každý píše jak je film špatný, tak mě nepřišlo. Já se příjemně bavil a navíc podíval v celku na koukatelnou akci. Hlášky, co Gruber za celý film vyslovil, mě všechny dokázali pobavit. Mohu říct, že nastala příjemná změna, poněvadž filmy s drsňáky jsou už trapné a Gruber je přesný opak! Blbeček, který neví ani jak se střílí z pistole a hází jednu perlu za druhou, což jsem nečekal. Will Forte v roli blbečka Grubera a hlavní záporák Val Kilmer nebo-li Kunda, oba se do rolí hodili perfektně. Z Kilmera bylo vidět, že ho role baví a užívá si jí. Ten závěr s penisem neměl chybu a byla to poslední perlička za luxusním MacGruberem... 8/10 = 80%(16.1.2011)

 • beran-ek
  ***

  Nebyl to až takovej shit, jak tu hodnocení a reakce naznačují. Druhá půlka sice pokulhává za tou první, ale i tak jsem se pobavil.(6.9.2010)

 • HareS
  **

  Jediným šťastím bolo, že som počas sledovania nebol v prílišnom negatívnom rozpoložení, aby mi film pripadal podobne trápny a nevkusný ako "paródie" zo Seltzer/Friedberg série... Ale inak sínusoida s na jednej strane vtipnými a na druhej nevtipnými gagmi dosahovala poväčšine najväčšiu sústredenosť na strane druhej. P.S. Atmosféra 80's nefunguje ani z míľovej diaľky. P.P.S. Val Kilmer sa už načisto pomiatol. 30%(11.2.2011)

 • Skejpr
  **

  Ok, možná to má něco společného se SNL (nevím, nekoukám), mezi parodiemi na akční snímky s imbecilem v hlavní roli představuje ale MacGruber absolutní dno. Je to nevkusná trapná sračka nebetyčných rozměrů. Odpad jsem nenapálil v podstatě jen za několik PÁR povedených fórků a poněkud netradiční finále a především za příjemného Phillipea, slaďounkou Wiig a naprosto výborného Kilmera. Nebýt jich, putoval by MacGruber okamžitě do odpadu, kam objektivně patří...(30.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace