Super Mac

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

• Rominator

Tento film nefunguje jako komedie a selhává i jako parodie. Ve snímku se mihne šest WWE wrestlerů: Dalip Singh ("The Great Khali"), Glen Jacobs ("Kane"), Paul Wight ("The Big Show"), Mark Henry, Chris Jericho a Antonio Banks ("MVP"), ale nedostanou jakýkoliv prostor něco předvést. Scéna, kde je Ryan Phillippe použit jako lidský štít, nebyla špatná, ale takových je minimum.(23.9.2012)

• Special One

Nemam rád tyhle komedie, který se snaží být za každou cenu vtipný, pak se totiž stávají trapnými.(7.1.2011)

• Terva

Úplně perfektní začátek. Scéna " Návrat stopařů " je nádherná a hudebně dokonalá. Hlavními hrdiny jsou : Frank Korver, Tut Beemer, Vernon Freedon, Tug Phelps, Tanker Lutz, Brick Hughes a Vicki St. Elmo...až jsem to bylo dokonalé. Jenže jejich odchod ze scénáře poslal tento film do hlubin normální blbosti. Trapná scéna následuje trapnou scénu, nuda, nuda, nuda.... Jedna věc mě však rozesmávala. A to, jak si Mac Gruber neustále nosí s sebou to autorádio. Jinak až moc dlouhé dialogy, málo akce, pár nechutných scén a opravdu jen minimum úsměvu. Parodie, která se sice s počátku vyvíjela dobře se změní ve velkou .........nudu. ( Opakuju se ? ) Hudbu dělal Matthew Compton a mimo jiné zazní Heavy Soul od, docela často používaných, The black keys. Dále song Woman od Wolfmother, Tick tick boom od The Hives nebo We are od Wendy Darling.(19.2.2011)

Jéjé, to jsem nečekal! Obrovské překvapení, nepočítal jsem s tím, že to bude taková pecka! Nevím, co se mnou je, ale možná bych se měl klidnit, jelikož poslední dobou je těch filmů za plný počet hvězdiček ode mě nějak moc. Ale já za to nemůžu. Tady jsem se náramně bavil, jedna super scéna za druhou po celý film. Pecka, awesome! „Jak jsi věděl, že mám neprůstřelnou vestu?“ „Já to nevěděl.“(15.2.2011)

• Beckett51

Jedna z nejtrapnějších komedií co jsem kdy viděl. 35%(22.6.2010)