Super Mac

Superagent MacGruber

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

"Jdu do toho !!" - "MacGrubere, díky Bohu !!" - "Bůh Ti nepomůže, ale já ano !!" ;)(6.10.2013)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $8,525,600 Tržby Celosvetovo $9,322,895Tržby za predaj DVD v USA $3,518,275 //počet predaných kusov 198,684(17.1.2011)

• Rex Mundi

Smiala som sa na parodických narážkach aj na MacGruberovej trápnosti, to však stále neznamená, že ide o vydarenú komédiu. Ako paródia to funguje o niečo lepšie, určite v nej zacítite vôňu rokov 80-tych a 90-tych, smršť originality však nečakajte.(17.10.2010)

V rozmanité přehlídce snah o navození atmosféry filmových osmdesátých (EXPENDABLES apod.) vyhrává MacGruber na plné čáře. Mimo jiné.(23.12.2015)

Už jsem viděla lepší parodie.(21.10.2010)

• - Natáčanie prebiehalo v Novom Mexiku, USA a trvalo 20 dní. (m.a.t.o.)

• - Červené auto, ktorým jazdí MacGruber (Will Forte), je Mazda Miata. (MikaelSVK)

• - Scéna, v ktorej majú Vicki (Kristen Wiig) a MacGruber (Will Forte) sex, sa natáčala v deň narodenín Kristen Wiig. (m.a.t.o.)