Super Mac

Superagent MacGruber

MacGruber

Akční / Komedie

USA, 2010, 99 min

I kdyz tu na to vsichni blejou sracky, ja se naprosto kurevsky bavil, takovejhle naklad sem fakt necekal. Tentokrat se parodujou vsechny ty akcni filmy o velkejch drsnacich, bejvalejch marinacich, baretech a vojacich s padesati vyznamenanima a samozrejme jak uz nazev napovida taky MacGyver. Film se rozjede behem minuty a uvodni seznamovaci pulhodinka je totalni rezba, pak uz se sice najde sem tam nejaky to hluchy misto, ale ty povedeny silne prevazujou. MacGruber si mysli, ze je neco mezi Rambem a MacGyverem, takze vymejsli stupidni vychytavky s celerem, provazkem a podobnejma vecma, do toho rve krky, neustale hazi nejaky super kokotsky hlasky o perech a Will Forte je v ty roli naprosto bezchybnej. Z ostatnich bych pochvalil hlavne Kundu Kilmera, kterej si toho zaporaka fakt uziva. Proste 90 minutova jizda narvana dobre natocenejma prestrelkama a akci, ktera se neboji ani nejakyho toho krvavyho cakance, spoustou hlasek a super dementnich a super vtipnejch scen s ultimatnim hovadem v hlavni roli.(29.8.2010)

• Tuax

Parodie, které sázejí na zvrhlosti a nechutnosti u mně příliš nebodují a jinak tomu není ani v tomto případě. Což o to hlavní hrdina alias MacGyver z populárního seriálu se nezapře. Ať už vzhledem, vlasy, oblékání nebo činy, jak se snaží pořád něco vymýšlet, i když parodicky až stupidně. K tomu je v tom dost odkazů na další filmy jako třeba hned úvod ve stylu jednoho z dílů Ramba. Bylo v tom sem tam něco co pobavilo, ale většinu času jsem z toho měl děs a ty dialogy mi trhaly uši. Hrozná trapárna. Jen ten Val Kilmer byl jako záporák fajn, se vším všudy. Ovšem ani on to zachránit nedokázal. Inu a to submisivněpsychotické jednání mi lezlo na nervy a k tomu ještě ty sexuální scény v domě, na hřbitově, na svatbě... Brr. Docela to dalo zabrat, abych se na to dodíval až k titulkům. Což sice udělám asi prakticky vždy, jen občas je to dřina vydžet se dívat na některé skvosty 2/10(19.11.2013)

• HareS

Jediným šťastím bolo, že som počas sledovania nebol v prílišnom negatívnom rozpoložení, aby mi film pripadal podobne trápny a nevkusný ako "paródie" zo Seltzer/Friedberg série... Ale inak sínusoida s na jednej strane vtipnými a na druhej nevtipnými gagmi dosahovala poväčšine najväčšiu sústredenosť na strane druhej. P.S. Atmosféra 80's nefunguje ani z míľovej diaľky. P.P.S. Val Kilmer sa už načisto pomiatol. 30%(11.2.2011)

• Dexter1

Tak toto bola strašná podpásovka. Celý film bol trápny a okolo humoru to ani nechodilo. Ale treba povedať, že tento film aj pár pozitív, ktoré ho však z biedy nevytrhnú a to je Phillippe, Kilmer a fakt perfektný pesničkový soundtrack.(27.12.2010)

No jako já se fakt zasmál, hlavně nad Val Kilmerem kterýho jsem si poslední dobou dost oblíbil a tady byl překvapivě i dost vtipnej. Ujetá komedie s dost ujetýma scénama viz šukačka s duchem mrtvé manželky. Prostě úlet! :)(23.10.2012)