poster

Síla country

 • USA

  Country Strong

Drama / Hudební

USA, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Píseň - "Coming Home"(25.1.2011)

 • Conner.s
  ***

  Jako film nic extra, ale Paltrow je naprosto jedinečná. 60%(31.1.2013)

 • Kryton
  **

  Country, Paltrow a dozajisté si to běhá pro nominace na ceny. Jenže ten film kromě Paltrow nemá.(17.7.2011)

 • Ant
  ****

  Hudební drama, které očividně těží z úspěchu Crazy Heart. Nicméně i přesto dokáže Country Strong samo o sobě uspět. Hromadě klišé se sice v průběhu nevyhne a konec je na můj vkus příliš velké melodrama, ale ve výsledku mi celý příběh i provedení přišly osobnější než Bridgesův film. Jen je škoda, že si Shana Feste víc nepohlídala celkovou soudržnost scén, jistější ruka by tady byla potřeba. Country Strong ale stojí především na svých čtyřech hlavních představitelích a ti svou režisérku rozhodně nenechali ve štychu. Hlavní part je samozřejmě rezervovaný pro Paltrow, ale film si pro sebe krade Hedlund. Tak procítěný výkon už jsem dlouho v žádném filmu neviděla a jeho pěvecký talent je ohromující. Ten film má sice plno chyb, ale má velké srdce, a proto si mě prostě získal.(5.3.2011)

 • Jeremy.jk
  ****

  Shana Feste si pro svůj druhý celovečerák prozíravě vybrala loňskou oskarovou kombinaci (country a chlast) jen s tím rozdílem, že do hlavní role obsadila ženu. Jakožto člověka, kterému se Crazy Heart rychle zarylo pod kůži, mě rozhodnutí režisérky příliš nepotěšilo.. Nakonec se žádná pohroma nekonala, avšak jsou tu 2 důvody, kvůli kterým nehodnotím '' jen '' průměrně. Prvním je snad jediná herečka, kterou v těchto dobách respektuji i jako zpěvačku a v neposlední řadě to jsou velice sympatické melodie, provázející celý film. Nic víc, nic míň - 70%.(6.4.2011)

 • Tim McGraw

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace