Síla country

Country Strong

Drama / Hudební

USA, 2010, 112 min

Ani hezké písničky a dobré zpěvácké výkony mě do děje filmu úplně nevtáhly. Gwyneth zpívá dobře, ale úplně jsem jí tu country hvězdu nevěřila, což o druhých dvou protagonistech neplatí, těm to v country slušelo moc.(6.5.2014)

Prostě nemohu dát jinak, než za pět.......i když já vím:-) Ale za prvé tam hrála Gwyneth Paltrow a to výborně. Za druhé i ostatní herci byly skvělý a působili na mě hodně sympaticky a taky se svých rolí ujali výborně (ne-li lépe než Gwyneth). Za třetí a to si myslím je pro mě dost podstatný - ani trochu jsem se nenudila. Navíc ty písničky byly super. Oproti ostatním uživatelům já osobně country můžu. Stačilo jedno nenápadné upozornění na tenhle film a díky za to, byla jsem velmi příjemně překvapená. 90% - jasně, že jsem to nadhodnotila :-)(4.5.2012)

Hudební drama, které ukazuje, že i zpěváci zapomenutého žánru country, můžou mít těžký život plný osobních dramat. Film stojí i padá převážně s herci, kteří naštěstí film vedou s přehledem. Režie už je bohužel slabší.(21.6.2012)

• mat.ilda

Možná tak síla zvyku - obsadit Gwyneth, zabrnkat na country strunu a čekat na vavříny... Představovala jsem si, že když už budu dobrovolně poslouchat americké lidovky, dočkám se pořádné dupárny, takovou tu stmelující formu zábavy a ne navoněný country pop, prezentovaný nudnými Hedlungem a Meesterovou... původně jsem se domnívala, že jsou skutečnými country zpěváky a měla jsem na jazyku, že příště poprosím obsazovat místo zpěváků, co neumí hrát, herce, kteří se dovedou naučit zpívat, takže to poopravím - příště prosím lepší herce, kteří se dovedou naučit zpívat... Kromě omšelých dialogů mně nesedla postava Beaua, byla jsem rozptylována zkoumáním, proč mně k jeho zasněným očím nepasuje zbytek obličeje, až jsem objevila, že mu zkrátka zuby nesedí do úsměvu a snad poprvé pochopila význam kamerových zkoušek... Takže krom obdivných pohledů na načančané lokny Gwyneth mně zbylo už jen potěšení z jejího výkonu a grádů dallaského vystoupení.(8.5.2014)

Sledování šlo, ale škoda že to bylo country, které zrovna nepatří mezi mou snesitelnou hudbu. Hlavní herci sympatičtí a příběh nebyl jen tak obyčejný. Slušný průměr. ( Hodnocení: 6/10 )(2.11.2012)

• - Do kin šel film pod krycím jménem "Keeping Pace". (Fugas.cz)

• - Postava Kelly Canter (Gwyneth Paltrow) bola inšpirovaná verejným zrútením sa Britney Spears. (milealelia)

• - Natáčelo se v Nashvillu - Tennessee. (Terva)