Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Karp

Řekl bych, že příznivé hodnocení tohoto filmu se rodí i ze skutečnosti, že jde o tzv. neamerický film. Jinak ničím zásadním nevybočuje a dlé mého spadá do průměru. Hlavní hrdina byl obsazen poměrně šťastně. Osobně mi sice sympatický příliš nebyl, ale do role romantického lumpa - klauna se Duris docela dobře hodil. Co se však příliš nepovedlo je výběr hl. představitelky. Vanessa už má svá nejlepší léta za sebou a na plátně je to bohužel vidět. Za celou dobu projekce se mi v ní tu úchvatnou a přitažlivou ženu nepodařilo najít... Samotný námět je slušný, ovšem realizace probíhá v zažitých kolejích běžných romantických komedií. Soundtrack se dle mého vydatně ohlíží do zámoří a mohl více zabrousit do evropských vod. Dávám tři hvězdy, i když spravedlivých by bylo 3,5. ()

dessa

To zas bylo něco pro moje romantické já... Moje druhá část (nenapravitelně cynická) se naopak bavila příjemným humorem... Svěží letní komedie, vrátil jsem se z kina velmi příjemně naladěn, takže opět budu hýřit hvězdičkami nejen za vtipy, originální nápad a stále krásnou Vanessu Paradis, ale i za maskovaného Šmíďáka v hlavní roli... ()

MeaCulpa

Alex a jeho kumpání dokáží do týdne rozbít sebelepší vztah. Parádní francouzská komedie s vynikající hudbou u které je sice poslední twist už trochu navíc a nechápal jsem proč chce otec rozbít dceři vztah, ale budiž. Oceňuje, že narozdíl od ostatních komedií podobného námětu není přítel hlavní hrdinky arogantní svině, která jí podvádí, ale ultimátní sympaťák s kterým by jste šli hned na pivo. ()

Design

Tak trochu jiný Hitch. Začátek mě vyděsil, scény v poušti jako start působily dost odtažitě, ale pak se děj rozjel do správných obrátek. Byly tam slušné pasáže s dobrými vtípky. Jen sem čekal ještě krapet víc. Možná by to sedlo víc s jinou herečkou v hlavní roli. Protože ta mezera mezi zuby byla crazy :D ... jinak fajn slušné tři hvězdy kousek pod hranicí 4 :) ()

markotter

Už sem myslel, že Francouzi mají komedie a akčňáky jenom od produkce Luca Bessona :-( Po dlouhé době zase svižná, lehká romantická komedie, u které nvadí, že vše dopadne tak jak má (tedy moc dobře) a vy to hlavním hrdinům i přejete. A Vanessa Paradis od doby, co jsem jí viděl v Elise, zkrásněla. Kdyby bylo ve filmu více takových gagů jako byla scéna s vidličkou, neváhal bych s 5ti. Takhle hodně dobrých 80%. ()

lather

Pro někoho možná lehce klišé a okoukané, dle mého názoru nejlepší francouzská komedie posledních let. Jednoduše řečeno - vyvážené, netrapné, skvělé herecké výkony. ()

haWranka

Naprostá pohoda, ale i ta trocha nutnýho smutku a spousta jiskření, romantiky a humoru. Vůbec jsem nečekala, že by se mi tenhle kousek mohl tak líbit. Ale líbil. A Vanessa je naprosto kouzelná. ()

netWoor

romanťárna se zajímavým námětem a solidním zpracováním, ale na čtyry hvězdy mi tam přece jen něco chybělo (byť nevím přesně co). Ale hodně pěkná trojka ... (ač Vanessa se příčinou mých mokrých snů určitě nestane) ()

krizi

Musím přiznat, že jsem přece jen čekal maličko víc. Rozhodně to není špatné, klidně bych si to pustil znovu, ale prostě není to úplná pecka. A velkým plusem je, že se film odehrává v mé milované destinaci - Monacu, už proto jsem si to nemohl nechat ujít. ()

Oonika

Bylo to přeslazené jako čaj ve školní jídelně, ale i ten přijde k chuti, když ho dostanete ve správné chvíli... Jeden velký kýč, který má co říct... a když je v čele neokoukaný Romain Duris, tak o tom nemůže být pochyb :) ()

BDMarty007

Romantické komedie nemiluji, dokonce je spíše nesnáším, ale tahle je celkem milá výjimka. Zajímavý ústřední nápad, humor příjemný a bez trapností, s francouzským šarmem. Vše plyne tak jak má, hlavní hrdinové nejsou protivní, a dokonce jim to i přeji. Navíc pár vynikajících gagů (scéna s vidličkou...). Vanessa Paradis tentokrát již nikoliv jako krásná lolitka, ale jako zralá žena je opět okouzlující. Romain Duris mě chvílemi málem iritoval, ale nakonec to ustál. Slabší 4, ale to je asi maximum, co jsem v tomto žánru schopen udělit. ()

E lan

Slušné, originální a celkově povedené dílko. Hlavní hrdina mi trochu nesedí, stejně tak ani hlavní hrdinka. Něco na nich bylo divné a těžko uvěřitelné a tak mě celkově nepřesvědčili. Přesto se nejedná o špatný film, děj je opravdu originální a sem tam vtipný... ()

MELODY

Poměrně příjemná komedie, jen Vanessa Paradis mě iritovala. Zezadu dobré, zdálky dobré, ale při jakémkoli záběru zblízka jsem sebou vyděšeně cukla- vypadala jako nepěkná padesátnice upravená předškolákem ve photoshopu. ()

Zuzzka

Čekala jsem další romantickou komedii, stejnou jako všechny ostatní. Dočkala jsem se však velkého překvapení. U tohoto filmu jsem se opravdu mnohokrát zasmála a čekala jsem, co se z toho všeho nakonec vyklube, i když to bylo nejspíš hned jasné. Příběh byl pro mě však podán tak originálním způsobem, že mě bavil od počátku do konce. Romain Durais mě navíc naprosto okouzlil. ()

Pepper_x

Příjemná romanťárna. Prvních deset minut máte pocit, že jste v hodně špatný telenovele, ale vtipným způsobem se to obrátí v podařenou zábavu, který neubírá ani to, že je děj předvídatelnej až basta. Duris působí jako hlavní postava vcelku sympaticky a někdy až krutě realisticky a jeho dva spolupracovníci jsou fakt vykutálená dvojka, něco jako Chip a Dale. "V partnerství existují tři kategorie žen: ty š'tastné, ty neš'tastné, které se s tím smíří, a nakonec ty neš'tastné, které si to nepřiznávají." The ugly truth ()