Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

TEKAS

Trapná antisex Paradis (musí mít asi velké charisma, které mě ovšem netrklo), nesympatický hlavní hrdina, jehož jiskru také nenalézám. Tančení a lá Hříšný tanec třešnička na dortu trapnosti. Naštěstí hned vedle něj stojí dort z humoru, vtipu a dalších příjemných věcí, které v romantické komedii nemají chybět. Super kamarádka nymfomanka, vidlička v noze taky neměla chybu, fingované situace bomba. Škoda toho klišé konce, jinak vcelku příjemný film. Kdyby bylo hlavní obsazení jiné, moje hodnocení by se určitě vyšplhalo výš. ()

Adrai

Docela slušná komedie o tom, jak se vaše zvláštní povolání může postavit proti vám. Nejvíc ale stejně zaujala závodníkova italština ve stylu "eperikoloso sporgersi" což je hláška kterou jistě zná každý cestující vlakem ... a jestli ne - až pojedete s ČD, podívejte se na upozornění u o okna ... ()

Lilien

vkusná romantická komédia, ktorá je decentná nenútená vtipná, plná zábavných postáv. Krásne scenérie Monaca, stále sympatická Vanessa Paradis akurát tá medzera medzi jej zubami ma rozčuľuje. ()

Juwe

Jedna z nejlepších romantických (jestli se to dá vůbec tak nazvat) komedií, co jsem za poslední dobu mohl shlédnout. Tady bych především vyzdvyhnul nápad, kolem kterého ce celý film točí. Trošku mě zklamal závěr, pokud by přece jen na závěr nastoupil do toho letadla a odletel a nevrátil se za svou ,,oklamanou´´, tak bych zde nasolil jednoznačně 5*. Takhle se mi to zdálo jako velmi sladký happy end. Škoda! ()

winnita

trochu spoiler..A vážně nikomu nepřišlo divný, že ona se zamilovala jenom do nějaký svojí falešný představy o něm protože on to vlastně všechno hrál? tak jasně rozeštvávací agentura je fajn nápad a sympatie a chemie určitě fungujou i během přetvařování, nicméně teatrální útěk ze svatby a přehnaný happyend? omg ()

touchud

Hodně rozporuplné, někdy jsem kroutil hlavou, někdy se dobře bavil, konec je fakt echt-kýč. Ale tak 2* by byly možná akorát, celkový nápad filmu se mi líbil, zavírám oči a dávám 3*. ()

Chamyl

Rozjede se to na 4* a končí na dvou. Pokud nechci spoilerovat, tak je obtížné napsat cokoliv více... I když asi každý z anotace tuší, kam se příběh bude ubírat. Snad tedy jen: dokud je Romain Duris klamačem srdcí, tak je film mnohem zábavnější a originálnější. Po jeho proměně již spadá do schématičnosti i klišovitosti svého žánru a bohužel to nezachraňuje ani samo o sobě velmi vtipné propojení s Dirty Dancing. ()

jadran90

Nezískal si přítel vaší sestry/matky vaše sympatie? Není problém se ho zbavit...:-) (K)Lamač srdcí mi srdce nezlomil, ale rozhodně prolomil mou tvrdou obranu před romantickými komediemi. Jemná francouzská ruka se prostě pozná. Nápad nájemného rozchodníka je originální, stejně jako pojetí celé komedie. Připomíná mi to Taxi, Hitche, nebo by to taky mohla být parodie na filmy o nájemných vrazích. No a zrecyklovat Hříšný tanec, to chce odvahu. Hlavní hrdina je sympaťák, běhá jako holka a hřívou připomíná hřebce. Jeho chameleónská sestra několikrát pobavila. Celý tým i tvůrci mysleli i na ty nejmenší detaily a děj je překvapivý. Vanessa Paradis mě ovšem nijak neuchvátila, protože jsem pozoroval mezeru mezi zuby. U většiny dívek mám posedlost dívat se mezi jiné části těla. Trochu mi nešel do hlavy konec filmu. Opustit v den svatby ženicha, který mi nic neudělal, kvůli někomu, kdo mi lhal? Nicméně Monako a soundtrack místy až příliš tlačící pilu udělaly své. ()

Lavinia

Romantika s komikou spářená. Film o chlapíkovi, který se živí svým šarmem, bohužel ne zrovna finančně úspěšně, takže je nucen vzít zakázku bez přípravy a vlastně "proti srsti". Dáma je vůči jeho šarmu celkem rezistentní, věřitelé mu jsou v patách, komické situace a zoufalá snaha zabodovat, nakonec kříží cestu láska a drobet nucený happy-end. Bohužel celý dojem mi kazila ona krasavice, jakési zubaté ploché vyzáblo bez špetky přitažlivosti. Ale pánové to vidí jinak, tak co. Doporučuji. ()

Koprix

Klasický romantický film. Nepohorší, občas hodně pobaví, ale s ničím zas tak závratně originálním nepřijde. Výjimkou je snad velice originální začátek. Jak to tak bývá, konec člověk čeká, u tohoto kousku ho ale moc baví sledovat, jak se k němu děj pomalu dostává. Hodně slušné 3*. ()

Queendom

Brilantní, svěží, originální a nápaditá komedie, kde vyniká komediální talent nejen Durisův, ale hlavně Julie Ferrier (její převleky jsou geniální) za pět nedostane jen proto, že má dvě vady. Tou první je, že se jako divák nedozvíte, co vůbec vedlo drahého papá k nápadu si praštěnou agenturu najmout, což je docela blbý, páč na jeho motivech pak vlastně stojí celej příběh. Druhou vadou (a pro mě zásadní) je obsazení hlavní hrdinky chcíplou karikaturou ženy Vanessou Paradis, kterou bych okamžitě vyměnila v podstatě za kohokoliv ze země žabožroutů, Depardieu nevyjímaje. První výtku velkoryse přejdu, páč jsem se válela smíchy v podstatě od začátku do konce filmu. Ale ta druhá mě trápí. Deppova nevěsta zkazila i "hříšnej" Hříšnej tanec. ()

boombang

Možná je v tom filmu i trocha originality, ale celkově je předvídatelný stejně jako pecka ve třešni. Komedie to sice je, a místy i dost vtipná, ale ústřední dvojka mi byla naprosto nesympatická (tj. jak postavy, tak herci). Soundtrack mizerný. A sorry, Vanesso, jsi už stará a ošklivá. ()

4k7

Věděl jsem co od filmu zhruba očekávat a nemůžu říct, že by jsem byl zklamaný. V žánru pohodových slaďáků, patří tento snímek určitě k těm lepším, i když ten "převratný" konec asi nikoho nepřekvapí ()

maoc

Čas byl k Vanesse neúprosný, drsnější než k jiným. Bylo mi z toho až smutno, to ale nemění nic na tom, že by do role lépe sedla lehce mladší lvice (nebo alespoň mladě vypadající). Další výhradou je, že kdyby (K)lamač srdcí nebyla romantická, ale jen komedie (no dobře, trochu černá), výsledek by byl ještě lepší. Gagy jsou totiž super (zpívání na George Michaela v autě!!!) a oba Alexovi parťáci nemají chybu. S přivřením očí přejdu pro mne nepochopitelnou motivaci Vanessina gangsta papá pro rozbití jejího vztahu (Chtěl ji uchránit před špatným rozhodnutím a životní nudou s dokonalým sucharem?) a závěrem dodám: dostal jsem to, co jsem čekal a ještě kousek navíc. Opravdovým zklamáním byla jen Vanessa a to její mládí za každou cenu, což ovšem s filmem souvisí pouze okrajově. ()

Jerris008

Je pravda, že jsem to ústřední dvojici ve finále ani moc nepřála a možná bych byla spokojenější s opačným koncem, ale komedie to byla pěkná. Jedna z povedených scén: v taxiku "Znovu získám ženu svého života" "Gratuluji" "To Vám říkám proto, že u sebe nemám prachy" ()

blacktomas

Zaplať pánbů za Francii a její romantické komedie. Nejsem do nich sice žádnej fanda, ale jednou za čas si nějakou večer dáme. A musím konstatovat, že The Heartbreaker se celkem trefil do mého vkusu. Svůj podíl na tom jistě má Vanessa z ráje, která už po dětech sice nevypadá jako nevinné káčátko, nicméně nějakej ten šmrnc tam přeci jen zůstal. Stejně tak její kolega, který více než zjevem oplívá schopností se blbě tvářit celkem zaujal, když zrovna neukazoval své zuby jak z reklamy na parodontax. Ale hlavně tady není ten patetický patos známý z hollywoodských produkcí. No dobrá, trochu ho tu taky je, jinak by to nebyla romantika co? Ale v určitých mezích se i toto dá celkem přežít bez újmy. Není to zrovna film, který by byl něčím výjimečný, ale hlavně neurazí, tudíž za tři, tedy dobrý. ()

vitac.

Dobrý nápad, adekvátní množství vtipu a exkluzivní lokace... Chudáček Angličan, (ne)přišel k tomu jak slepý k houslím. Kdyby film končil ve výtahu, možná bych dal i čtyři. Takhle tři a půl. ()

miki68cz

Proč frantíci musej vždycky přijít s něčím novým. Povedlo se i tentokrát a Lamač je povedená komedie s romantickou zápletkou. Dvojka Duris a Paradis hrají na jemnou notu předem tušeného happy endu a jak už někdo poznamenal, podmanili si svými výkony i amíky. Dobře vybraná muzika, krásné exteriéry. ()

Bigwave

Svižná francouzská komedi, která opravdu mile potěšila. Je to příjemné zakončení hříšného tance:D a vznik nového směru romantických filmů... ()

jafuska

tento film se mě moc líbil opravdu se ale povedl, jo tak tyto filmy fakt můžu., romantika, s prvky komedie, prolínání hudby z Hříšného tance a Bonda, oba představitelé svoji roli zvládli fakt skvěle, ačkoliv tyto herce neznám, přeci jen se neorientuji ve Francouzských filmech a netuším, kdo je kde oblíbený, velmi výstižný název filmu Klamač srdcí, vše je do puntíku splněno, určitě tento film stojí za zhlédnutí. ()