Drž se pro lásku. Připravte se na smích a slzy. Marley Corbett (Kate Hudson) je mladá, krásná, divoká a zábavná slečna, má ale strach si pouštět lásku blízko k tělu. Ačkoli je zvyklá brát všechny nesnáze s humorem, návštěva lékaře (Gael Garcia Bernal), její život zásadně změní. Oba jsou vtažení do dobrodružství vzájemného poznání, které jim pomůže odkrýt věci které nepovažovali za možné. (oficiální text distributora)

Iness

Krásný film o umírání na zákeřnou nemoc jménem rakovina. Kate svoji roli zvládla výborně od začátku do konce. Nemám ráda filmy, kdy hlavní postava umře. Slzy se mi koulely nejen na konci filmu... ()

velkavoda

Hořkosladký příběh. Člověk by neměl zapomínat, že neví, co bude za půl hodiny, natož za rok, dva, deset... Jenom ta Whoopi tam tak nějak nepatřila. ()

rebelllka

Nádherný film ,který mě hlavně dojal tím, jak si hlavní postava užívá poslední chvíle svého života . Úžasné obsazení ,proto také dávám pět hvězdiček . Doporučovala bych je hlavně pro milovníky romantických filmů ()

coolsender

Obrečel jsem to, a to jsem do toho šel s averzí k tomuhle typu filmu. Jop, Kate je sladká, ale taky bolavá, zlomená a přesto nezlomná, na povrchu. Sto pro to dám ještě několikrát, než i já vyfičím. Mno, míříme tam všichni už s prvním nádechem. A jen málokdo si vybere způsob ... ()

Lucisek

Jestli chcete mít půlku filmu slzy na krajíčku a přitom se chvílemi usmívat, a konec probrečet, je tenhle film přesně pro vás. Bylo úžasné, jak dokázala i přes blížící se smrt, všechno brát s humorem, nepoddat se tomu a konec života si užít a ne promrhat. ()

jurajP

Dal by som 3*(objektívne, nezaujato), no nakoľko moja kamarátka podľahla tejto zákernej chorobe, a ja som celý čas počas filmu myslel na ňu dávam 4*... Z tohto námetu sa dalo "vyťažiť" viac, no pochopil som, že tvorcom nešlo o "trhák", ale poukázanie na to, že život-osud je nevyspytateľný... Ďakujem.... R.I.P. Majka... ()

ryhy

Hezky zpracovaný smutný příběh. Herecké výkony byly víceméně kvalitní avšak nic dalšího asi vyzdvinout nemůžu, takový dobrý průměr. ()

Amellia

Pekny film, ale zbytocny. Tento zaner uz bol hrany XY krat. Potesilo ma ze si tam zahrala Kathy Bates (ta je fakt skvela) a Kate Hudson, z nej ide ako z cloveka velmi pozitivna energia. Naopak obsadenie hlavneho hrdinu bol velmi zly vyber, vobec mi tam nesedel, ani mi nepride ako herec, taky zvlastny je... Ale akoze nic strasne, aj prijemne oddychovky a taketo zanre treba, nie len tazke psycho trillery a väzenske tematiky. ()

andy60

Kate Hudson se dozví, že má rakovinu a její reakce je taková, že se směje na celé kolo, žertuje a tváří se, jako by byl celý svět jeden velký mejdan. Tohle mě trochu iritovalo, jinak jsem s filmem neměl problém, akorát závěr - který měl dojmout a probudit v divákovi emoce, mě nechal poměrně chladným. ()

peproch

Vlastně je to dobrý a silný film o smrtelnosti a smíru a smyslu lásky v umírajícím světě. Nelitovat, netruchlit, omlouvat se ale nezoufat, umět říct léčbě ne, protože by mohla zkazit poslední krásné chvíle života. Film není smutný, táhne smrt a umírání zpět do života a ti kdo jej nesnesou, nesnesou ani smích. ()