Drž se pro lásku. Připravte se na smích a slzy. Marley Corbett (Kate Hudson) je mladá, krásná, divoká a zábavná slečna, má ale strach si pouštět lásku blízko k tělu. Ačkoli je zvyklá brát všechny nesnáze s humorem, návštěva lékaře (Gael Garcia Bernal), její život zásadně změní. Oba jsou vtažení do dobrodružství vzájemného poznání, které jim pomůže odkrýt věci které nepovažovali za možné. (oficiální text distributora)

romanz123

První půlka se mi celkem líbila, protože měla vtip a nadhled. Postupem času to ale byl čím dál větší a čím dál méně originální útok na city. Je sice jasné, že film s tímto námětem se těžko obejde bez emocí, ale druhá půlka mi stejně výrazně pokazila dojem. A jak už tu pár lidí zmínilo, Gael García Bernal tu předvádí dost chabý výkon. Celkově jen lepší dvě hvězdičky. ()

Peenugirl

Veľmi milá oslava života, no miestami ma to bavilo a fungoval aj sentiment. Samozrejme najlepší bol "Malý kúsok neba" a jeho flegmatická charizma... Inak si myslím, že keď stratíte najbližšiu osobu práve takto drasticky a nenávratne je neľudské a nelogické tiež nereálne úprimne sa smiať na celé gule so šampusom v ruke... Hollywood to zvládne a filmík nám to zabije. 50% ()

m.satty

Kate Hudson zjistí, že má rakovinu a zrovna najde svou lásku ...Moc smutný film..na konci doporučuji kapesník :-). Ale musím říct, že jsem se i nasmála...skvělý humor v podání Kate Hudson. ()

lidyyy

Pro někoho možná obyčejný příběh s klasickou zápletkou, ovšem když se obohatí o sarkastické vtipy s okouzlující herečkou Kate Hudson v hlavní roli, tak to nemá chybu. Krásný a dojemný film, u kterého se neobejdete bez balíčku kapesníků. Stojí za to shlédnout! ()

Pink_Doll

Vše se dá ovlivnit myslí a život je o snech a cílech. Říká se tomu osud, karma, říkejme tomu jakkoliv... Nikdy není na nic pozdě, život je takový, jaký si ho uděláme my sami. Někdy k tomu potřebujeme lekce, kterými si teprve uvědomíme, jak úžasní jsme a jaký skvělý život žijeme. Tento film mi dal pocit vděčnosti za svůj hezký život. A proto... Vděčnosti není nikdy dost ;) ()

golfinka1

Na tento film nikdy nezapomenu, krásný příběh plný smíchu, lásky a porozumění. přitom konec byl naprosto smutný a zdrcující .... posmrkáno dvanáct papírových kapesníčků. RAKOVINA - zákeřná nemoc a přesto to Kate Hudson zahrála na výbornou a to s humorem a nadhledem. Za mě prostě výborný film s dobrým hereckým obsazením. Krásně se na tento pár koukalo ,jako by byli pro sebe stvořeni i v reálu :) ()

Angel66

nemám moc ráda romantické filmy, ovšem musím se přiznat, u filmu jsem se smála i brečela. nechyběl sarkasmus a nadhled, jednoduše, takhle odejít bych chtěla snad i já. v nouzi poznat přítele, nebýt sama a mít i nějakou milovanou osobu, za krátkou dobu zažít to, co někteří nepoznají za celý život. ()

DaisyBill

Mám raději filmy se šťastným koncem. Ale i tak se mi velmi líbil. Obsazeno příjemnými herci a herečkami, dobře zahrané. ()

lajkee

Saskaren. Ine mi ani nenapada. Film natoceny podla sablony,klise ako milujem ho, milujem ho... bla bla bla. Absolutne nedotiahnuta dramaticka stranka, je to hrozne!!!, z romantickeho hladiska moze byt. Hudson ma svoj standard a Bernal ukazal aspon naznak emocii, bez ktorych sa podobne snimky nezaobidu! ()

Dadaa

Už z názvu mi mohlo být jasné, že se jedná o brečící film a opravdu to tak bylo. Už od začátku je film velice smutný, i když je prokládaný vtipnými momenty. Člověk si přeje, aby Marley nezemřela, ale jen čeká, kdy to přijde. Rozhodně je tam víc slz než smíchu, takže jestli se chcete zrovna pobavit nedoporučuji, ale pokud chcete vytahovat jeden kapesník za druhým je tenhle film přesně pro vás. ()

Aresko123

Teto film je vhodný len pre smutných ludí a ludí ktorí nechcú byť štastní........ Vôbec ma neoslovil a ani Kate už nieje čím bývala........ ()

MiroSmith

Je lepší umřít náhle, nebo vědět kdy přijde konec ? Logicky se přikláním k té první možnosti, ale je úplně jedno kterou upřednostňujete. Chtěl jsem tím říct, že jsou podle mě důležité tyhle filmy, které se věnují tématu o konci života. Každý by si měl uvědomit, že může kdykoliv přijít konec, a proto by si měl každý vážit života a snažit si ho užít. Tohle je takový mix kde se střídají chvíle plné smutku, chvíle radosti a odvážného optimismu. ()

ruza727

Romanticky-predvidatelny film,ktory ani po vzhliadnuti v mnohom neprekvapi.Tvorcovia filmu si zrejme mysleli,ze staci v hlavnych ulohach obsadit znamu herecku a pekneho herca a uspech bude zaruceny.Iba jedna pasaz ma tam zaujala, v ktorej sa kamaratka chystala priviest na svet babatko prave v tom obdobi ked Marley navzdy odchadza.Ta cast z filmu bola premyslena a precitena.Pred nou klobuk dolu a jednu hviezdicku. ()

CarlaBrunn

V poradi dalsia z dram, ktora ma vyrazne zaujala, sice s velkou davkou humorne podanej melancholie, ale predsa. Kate Hudson trocha ostarela, film napriek tomu zostal sviezi. Dvojica hlavnych hrdinov bola vybrana vyborne, pozeralo sa na nich viac nez prijemne, svoje role zahrali dobre. Pohlad na partiu zohranych ludi padol velmi vhod do tak smutneho konca. ()

Verilla

Tak tohle komediální drama vypadalo hodně nadějně, bohužel se nevyrovná ani romantickému Podzimu v New Yorku, ani realistickému vyrovnání se se smrtelnou chorobou v Mexické jízdě. Je to hodně slabá komedie, kýčovitá romance a táhlé drama, kde se snaží z diváka vytlačit nějaký ten smutek nad hlavní postavou a celé to vyznívá do prázdna. O Whoopi Goldberg ani nemluvím, protože ta je tam spíš nadbytečná a uměle daná, člověk ani neví proč. Takže Kate Hudson nezklamala, neboť se jedná o další z podprůměrných komedií, kde hrála, a ani nepřekvapila, neboť se jedná u ní o standartní herecký výkon. ()

VS4ever

Pre mna nepochopitelne ako tu na csfd maju poniektore filmy bez hlbsej pointy vysoke hodnotenia len vdaka mnozstvu vydarenych efektov a film ako Little Bit of Heaven ktory odkazuje na to najdolezitejsie co v zivote mame alebo co si prajeme pre nasich najblizsich ma smiesnych 64% ?! odo mna jasnych 5z5 bez rozmyslania :-)) ()

JARDAHONDA

Námět filmu hodnotím pozitivně. Po filmové stránce nedoceněná Kate Hudson si v tomto dramatickém příběhu zahraje dívku, která se dozví, že má rakovinu a moc času jí k životu nezbývá .. Líbí se mi, s jakým nadledem a chutí do života bere těžkou životní situaci.. k tomu všemu otevře své city ke svému lékaři a milostný románek, který sice nebude trvat dlouho, může začít.. K. Hudson svou roli zahrála opravdu bravůrně. Film působí místy depresivním dojmem, ovšem dodává člověku určitou odvahu a naději i když se jedná o poslední chvilky života *** ()