Malý kousek nebe

A Little Bit of Heaven

Malý kúsok neba

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2011, 106 min

Kate Hudson, ta mi dává zabrat, mám jí ráda čím dál tím víc. Je většinou sympatická, obyčejná, veselá a milá,stejně jako v tomhle filmu a navíc jí to hraní jde. Celkově si myslím, že herecké obsazení a vztahy mezi zúčastněnými jsou tak hezké, že veškeré mínusy jdou stranou. Ač se nejdená o originální námět, originální zpracování a ani o originální film, tak některé scény jsou velmi hezké a zachycují to podstatné. Těžko říct nakolik se to bude líbit ostatním, ale mě si to získalo za těch pár lidských okamžiků. Jedinou velkou výtku mám k Bernalovi, kterému bych za ten jeho účes nakopala víte co. :o)(14.4.2012)

Jediné čo túto romantickú drámu ťahá do priemeru je nadpriemerný výkon Kate Hudson a niekoľko úsmevných momentov skrytých za maskou cynizmu. Zvyšok je však utopený v gýčovosti, fantasy prvok v podobe Whoopi Goldberg tiež na kvalite nepridal. 55/100(8.8.2015)

Totalne neoriginalny namet, ktory však nikdy neomrzi, navyše podany prijemnym, nenasilnym spôsobom bez zbytočne srdcervucich scen. Žiaľ ako tradične bez napadu a prekvapenia.(2.4.2012)

• Khumbac

Brutální cipovina !(1.5.2014)

• SexyAjinka

Přišlo mi to strašně patetický, neosobní až chladný a postrádající jakoukoliv hloubku. Nevím, kterému scénáristovi nebo režisérovi přijde něco komediálního na umírání, když to ani neumí odlehčit a to mi může věřit, že když se tam bude celou dobu Kate H. jen culit, tak to tím to rozhodně nepůjde. Celé to tím jen ztrácelo význam čehokoliv - najednou to nebylo ani drama, ani komedie a romantika byla nemastná neslaná.. Určitě bych neřekla, že tohle byla láska s velkým L, pro kterou se vyplatilo "zemřít". Řekla bych, že to bylo trochu ze soucitu a můžou tam tvrdit opak i sto krát! Nemohu doporučit s klidným svědomím...(4.2.2013)

• Lucy Punch