Malý kousek nebe

A Little Bit of Heaven

Malý kúsok neba

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2011, 106 min

Táto rom-kom je ako dlhá prechádzka po pláži... povedzme s niekým milovaným. Ak je v nebi Whoopi Goldberg, alebo ak sa v nebi bavia o pláži a je to miesto našich najhlbších snov, prečo vlastne nie?! Život býva dosť krutý, aby sme si v ňom neponechali tie najkrehkejšie nádeje!(12.3.2013)

(Hodnotenie 3,5)(1.11.2012)

• Terva

Víte, když na všechny kašlete a pak jde do tuhého, máte na všechny zase kašlat. Hlavní hrdinka změkla a divák měl u komedie brečet. 40%(6.5.2013)

• Gogen

Pejsek s kočičkou vařili dort a do kastrůlku postupně dávali filmová klišé. Není divu, že se občas člověku z toho dortu udělá nevolno. Může občas narazit i na ňáké to chutnější sousto, ale závěrečná pařížská šlehačka je pernamentka na záchod jak vyšitá.(23.1.2012)

• hous.enka

Nesnáším filmy o umírajících lidech. Nesnáším, když mě film donutí brečet jako želva. A že se to A little bit of heaven povedlo celých posledních třicet minut. Kate je mi stále nesympatická, ale ten doktor G. byl výborný. Kathy Bates dokazuje, že není herců malých rolí. No a celé je to... takové melancholicky depresivní a jakože komické (ale není). Zmiňovaná Listopadová romance se mi líbila proste mnohem víc.(1.12.2011)

• Lucy Punch