Malý kousek nebe

A Little Bit of Heaven

Malý kúsok neba

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2011, 106 min

Pozitivní přístup k životu až do jeho konce. Tímto způsobem řeší svůj osud i hlavní hrdinkka tohoto filmu, což je pro něj u mě právě to veliké plus, za které má 4*. Není to kvůli tomu přeplácaná americká blbost, ale ztvárnění pohledu na život, když víme, že už končí. Gael García Bernal na mě působil ale až moc strnule a mezi danou dvojicí to nejiskřilo tak, jak mělo :) Ale ve chvíli, kdy se na scéně objeví Treat Williams a Kathy Bates, na takovouhle maličkost zapomenete ;)(13.3.2013)

• SexyAjinka

Přišlo mi to strašně patetický, neosobní až chladný a postrádající jakoukoliv hloubku. Nevím, kterému scénáristovi nebo režisérovi přijde něco komediálního na umírání, když to ani neumí odlehčit a to mi může věřit, že když se tam bude celou dobu Kate H. jen culit, tak to tím to rozhodně nepůjde. Celé to tím jen ztrácelo význam čehokoliv - najednou to nebylo ani drama, ani komedie a romantika byla nemastná neslaná.. Určitě bych neřekla, že tohle byla láska s velkým L, pro kterou se vyplatilo "zemřít". Řekla bych, že to bylo trochu ze soucitu a můžou tam tvrdit opak i sto krát! Nemohu doporučit s klidným svědomím...(4.2.2013)

• Khumbac

Brutální cipovina !(1.5.2014)

Kate Hudson je herečka, které se vyhýbají trháky... A přitom ona sama je tak trochu trhák. Věřím a doufám, že Marleyin přístup k nemoci a nadhled, s jakým se to snaží brát, když je ve společnosti ostatních, bude inspirací pro ostatní... Držte se pro lásku!(29.9.2012)

Kate Hudson vypadá báječně, obzvlášť když nahodí ten sladký úsměv. Jak bych tak řekl, láska přichází, i v nejtěžších chvílích, stačí jen otevřít oči. I když na tohle téma existuje řada podobných hollywoodských trháků. V závěru filmu hraje dixielandová kapela nádhernou melodii, které si nelze nepovšimnout. Neworleánský pochod, When the saints go marching in, (u nás známý pod jménem Když svatí pochodují) Už svatí jdou, vidím je jít…… Tak to jsem se pobavil měrou vrchovatou. Co bych dál psal, podívejte se a poslouchejte.(7.4.2012)

• Lucy Punch