Drž se pro lásku. Připravte se na smích a slzy. Marley Corbett (Kate Hudson) je mladá, krásná, divoká a zábavná slečna, má ale strach si pouštět lásku blízko k tělu. Ačkoli je zvyklá brát všechny nesnáze s humorem, návštěva lékaře (Gael Garcia Bernal), její život zásadně změní. Oba jsou vtažení do dobrodružství vzájemného poznání, které jim pomůže odkrýt věci které nepovažovali za možné. (oficiální text distributora)

hEROic

wtf! :( romanticka komedie? ani nahodou... nudna ubijena, u ktere jsem mel ke konci parkrat slzu na krajicku, ale ihned na to, vse bylo zaslapano do zapomeni nejakou, s prominutim, debilitou... zenska, ktera hodinu a pul prehrava rakovinu - ne, tohle neni komedie, je to zatraceny drama... a to dost spatny! 40% ()

Kingjiri

"It's not fair having to be so happy and so sad at the same time, is it?" Příznám se, že se mi tenhle snímek těžko hodnotí. Přece jenom ohodnotit komedii o umírání, to chce notnou dávku cynismu. Jenomže kromě toho, že to bylo místy hodně cynické, to zase mělo velmi povedené momenty, zejména ty dramatické. Romantiky tu příliš nebylo, což mi nepřišlo na škodu a celkově to bylo docela originální pokoukání (SPOILER: když tedy pominu klišé, že Marley najde svou první a životní lásku v prakticky poslední možné chvíli. Naopak oceňuji, že nedošlo k nějakému "zázračnému" vyléčení a hlavní hrdinka tedy nakonec svůj boj s rakovinou prohrála. Je to smutný, ale tak to bohužel většinou chodí, nač si něco nalhávat. KONEC SPOILERU). Bez velké dávky patosu tenhle snímek poměrně trefně ukazuje nejen život lidí s nevyléčitelnou (smrtelnou) nemocí, ale i život jejich blízkých a to se všemi radostmi i strastmi, které k tomu patří. Nakonec tedy dávám zasloužené čtyři hvězdy a rád bych viděl více takovýchto upřímných snímků, které nemažou med kolem huby, ale naopak ukazují občas krutou realitu. ()

sissi.s

Romantická komedie režisérky Nicole Kassell -hlavní hrdinka mladá žena (Kate Hudson-skvělý herecký výkon), která onemocní rakovinou, potká toho pravého(Gael Garcia Bernal), a hrozivé zjištění ,že ztráta lásky je děsivější než smrt.... Whoopi Goldberg- po delší odmlce excelentní výkon ()

Eilean Donan

Zo začiatku, priznám sa, som mala chuť to vypnúť, ale čím ďalej som pozerala, tým viac ma to strhávalo - nie v tom konvenčnom slova zmysle. Ďalší film z radu o tom, že čo ti skutočne chýba zistíš až vtedy, keď o to prichádzaš a tento film na to išiel takým spôsobom, ktorý si dokáže získať priazeň. A hoci je to akýmsi spôsobom veľmi smutný film (veď smrť mladého človeka nie je nikdy radostná), dokázal vyslať vcelku pozitívne posolstvo. Good point! ()

pepa3rd

Mělo to být o tom, jak překonávat problémy s humorem, dokázat se postavit i nepřízni osudu, jak se postavit neodvratnému konci. Ono to o tom také bylo, jen jako by se filmaři nedokázali dohodnout co chtějí točit a já se pak nedokázal zorientovat v tom, co vlastně sleduju. Komedii, drama či romanci. Žánry, které jen výjimečně dokáží stát vedle sebe v harmonické souhře. Podle distributora se máme připravit na na smích i slzy. Jenže jak může brát člověk smrt vážně, když se tu objevuje Whoopy Goldberg jako Bůh nebo naprosto zbytečný motiv tří přání, které dávají naději, že vše dopadne tak, jak romantická komedie dopadnout má - ale nemusí. Výjimkou porvrzující pravidlo je třeba Srdcová sedma. Celkově snadno zapomenutelné, ale koukatelné. 50 % ()

chrispe

Bylo to fajn. Očekávala jsem to horší... zejména díky tomu, že je hlavní role obsazena Kate Hudson, kterou mám spojenou především s průměrnými až podprůměrnými romantickými komediemi. Ale na druhou stranu tu hrál Gael García Bernal, se svýma zvláštníma očima (který byl, nebo alespoň mně se zdálo, tak nějak upozaděn - možná to bylo dobře?), takže jsem to riskla. Námět to je pěkný (jestli se to tak dá říct), ale to zpracování mi až tak úplně nesedlo. Jediná linka, která mě trochu dojala a vážně zajímala byla ta s otcem a ta byla jen opravdu okrajová. Taky mi nějak uniklo, co bylo za problém s mámou. Nicméně... z toho, co jsem za poslední dobu viděla, byl tento film příjemně strávený čas. ()

tranquill

Komediální drama s hodně emotivním závěrem. Myslím, že Kate Hudson je to její nejlepší role, co kdy natočila. Civilní, přitom uchvacující. ()

Torgal

Rakovina konečníka - šialenejší námet na romantickú komédiu (dobre, dramédiu) som ešte nevidel. A možno aj preto že som videl niečo nečakané prevažujú skôr pozitívne dojmy. V zásade je to film o pozitívnom vzťahu k životu a nepodliehaniu zúfalstvu ani v ťažkých životných chvíľach. Záver svojou odvahou (ne)príjemne prekvapil a dostavila sa aj nejaká tá emócia. A za to palec hore. 6-/10 ()

E lan

Je to mezi ** a ***. Pro ** mluví velmi nepříjemný herecký výkon Hudsonové, slabší scénář a možná troch přílišná délka. Pro *** zase některé relativně silné momenty a docela originální děj. Tak vám nevím, ale spíš to vidím za ** ()

dj_kure

Tady se na tu pilu tlačí a tlačí. V Malém kousku nebe se vysloveně tvůrci snažili vyvolat nějaké ty emoce všemi možnými způsoby. To bylo v podstatě to jediný, co mě na filmu vyloženě vadilo. Jenže ono když se to děje v podstatě celou jeho druhou část tak to neni nic příjemnýho a trochu to leze na nervy. Ve výsledku ve mě Kate a Gael zanechali vesměs kladný dojem. Hezká, občas i vtipná, brutálně romantická komedie u mě dosáhla na 60% ()

Lilien

ako tu čítam tak lacné, klišé s časti možno, a ten pohreb určite to by nedokázal nikto sa lúčiť takto s človekom...ja som sa teda zasmial, po smútil, súcítil podľa mňa táto slušná romantická dráma splnila ciel a vyvolala u mňa tie správne emócie. Aj obsadenie je celkom slušné až na hlavného hrdinu ktorý mi nebol veľmi sympatický. ()

TommyDiamond

Kdo chce vidět pořádnou dávku nudy a to jak Kate Hudson v další ze svých mnoha komedií balí dalšího borce svých snů? Tak pro něho je přesně tento film. Celkově 25% ()

DadysGirl

To byl ale pěkně blbej film... Probrečela jsem ho od začátku do konce... Jsně, možná bylo natočeno spoustu jinejch, možná i lepších, ale tenhle mě dostal od začátku do konce! Umírání není snadné, umírání mladého člověka je ještě těžší, ale tady to bylo podáno s lehkostí a přitom to bylo tak strašně smutné... ()

uodevr

Děsná drzost. 90% stopáže si diváka film hýčká neskonalou a hřejivou příjemností, načež přivede očekávané zdrcení, po kterém ale zase bez povšimnutí nasadí absolutně nepředvídatelnou, ale nádhernou nadsázku. Zcela vážně, tohle je hodně fajn film. Šíleně příjemný (zejména díky sympatickým a uvěřitelným postavám), plný kdejakých pravd a ponaučení, tak akorát dojemný a věrohodně zahraný. S vyjímkou Bernala, kterej je takovej hereckej antitalent, že jsem z toho asi dostal vředy. Nicméně až tak moc to nevadí, páč zdejší romantická linka je bezesporu vedlejší a poněkud pochybná. Tady jde především o všechy a všechno kolem, a to všechno a ti všichni jsou k sežrání. A Whoopi coby bohyně je to nejlepší cameo, jaké jsem za poslední dobu viděl. "I wanna put the F-U-N back in funeral!" ()

habertek

Nevím...když jsem se díval třeba na film ,,Je to i můj život" věděl jsem, že je to citová ždímačka, ale nijak mi to nevadilo a nepřekáželo, ale u tohodle filmu mi to přišlo až moc okaté. Citová ždímačka tu byla zapnutá na max, ale jinak vcelku koukatelný snímek v hlavní roli s mou oblíbenou krásnou Kate Hudson. P.S.: Chlapa jí teda mohli vybrat hezčího!:) ()

jafuska

Film s vážnou nemocí, kterou si hrdinka pojala po svém, po té, co se dozvěděla špatnou zprávu o svém zdravotním stavu, v tomto filmu herečka Whoopi Goldberg má zde miniroli, což je škoda, mohli ji dát větší možnost si zahrát, asi je už v zapomění lidí, je zde hezky ukázáno, jak člověk dokáže se poprat se životem, i když je vážně nemocný, první půlka filmu byla průměrná, ale konec vše vylepšil a mě se právě toto podání filmu líbilo, ()

miki68cz

Citlivý film s poměrně dobrými hereckými výkony obou hlavních hrdinů. Tento film je dalším z řady filmů o šílené nemoci, která je poslední dobou všude kolem nás a číhá za každým rohem - svinské rakovině. Duchařské vložky nemám ràd, zde jsou ale méně rušivé než u vysloveně duchařských filmů. Tento film doporućuji, ale nepočítejte s tím, že se budete smát až se budete za břicho popadat. ()