Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Moja krásna učiteľka

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

"Ale já se přece usmívám !!" - "Jo, jasně !! Asi jako Joker po třech martini.." ;)(6.5.2015)

Celkem nezajímavý snímek se zajímavými herci. Julia by nemohla hát v žádném akčním filmu, protože lesk jejího úsměvu by zatemnil jakkýkoliv výbuch. Vlastně ve filmu se stane očekávané, nic, co by otrlý divák neočekával. Ale celkem fajn film, na který si za pár dnů ani nevzpomenu.(26.9.2012)

Jak tak koukám na ostatní, trochu tady se svým názorem vyčnívám. Já se bavila skvěle, dokonce jsem měla slzy v očích od smíchu a to mám opravdu málokdy (scéna se zadáváním kódu). Zbožňuju film Terminál a v učitelce jsem viděla podobnost, a zřejmě i to rozhodlo. Hanks mi nevadí jako herec, a teď už vím, že ani jako režisér. Pro ty, kdo váhají s tímhle souhrnným hodnocením, já nemohu jinak, než vřele doporučit.(7.5.2012)

HBO - Pohodová průměrná romantická komedie na nedělní odpoledne. Pravdou je, že bych od Toma Hankse čekal určitě více. Asi bylo chybou to, že si Tom vzal za své režii, hlavní roli i scénář. Pak totiž kvalita poněkud pokulhávala. Rozhodně mě ale snímek neurazil, nepohoršil a párkrát ve mě vyvolal široký úsměv. Proto hodnotím následovně - 60%.(24.2.2013)

Dramedy, která je až příliš ze života. Hořká, pravdivá, smrtelně depresivní. Ale několik skvělých gagů rozjasní den, stejně jako ledový drink, skripta přednášejícího, která jsou jednoduše nejlepší (protože jsou jeho) a nesmrtelný rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem.(11.12.2011)