Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Moja krásna učiteľka

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

Už obsazením hlavních rolí je tahle romantická komedie sázkou na jistotu. Nenabízí nic nového, ale pořád funguje tak, jak by měla - roztomilé fórky, sympatický ňouma, chladná kráska.(8.1.2012)

Hanks se nějak zvlášť nevytáh,ale zároveň to není ani žádnej propadák. Já to hlavně nebral jako nějakou hvězdnou komedii, jen jsem se chtěl pobavit u prostýho příběhu a to to splnilo. Hanks je prostě stále smypaťák a navozuje svojí přítomností takovou nenucenou pohodovou atmosféru, i když mu příběh naházel pod nohy pár klacků.(15.10.2011)

• teutates

Pohádka o tom jak senilní dědeček vzpomíná na časi minulé, chopí se režie, přizve si babičku a komedie se může začít. Božiíi 3/10(25.1.2012)

• Fr

,,MOZEK HLUPÁKA ZKRÁTÍ FILOSOFII NA BLÁZNOVSTVÍ, VĚDU NA POVĚRU A UMĚNÍ NA RUCE PUNTIČKÁŘE“....... /// Kdy naposledy jste se podívali na svůj život a neviděli nic? Tom Hanks ve svojí další verzi Viktora Navorského. A Julia Roberts.... prostě je tu. Krom toho – ty její hodiny, kde se plká o hovně, tempu ani vtipu moc nepomáhaj. Prapodivná romantika 40, 50 – 60tníků a čekání, jestli chytne stará stodola (chytne, ale neshoří!). Divní všichni 2 učitelé, divní mopedi, divnej humor, divnej příběh. Naprosto obyčejnej příběh ze života, kterej si mě nemá čím získat. Ale jestli úča, která vlhne vždycky, když může dát známku A+ je váš typ.... tak v tom případě......(a stejně nemá žádný kozy!!!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, že Bambi byl kluk (Kdo je Bambi?) 2.) Vtipný se mi zdaj jen situace, který končej policejním doprovodem manžela. 3.) Zjistím, že ty kraviny, který se učej v Americe na vysoký, bych zvládl taky. 4.) Thx za titule ,,Stuďo“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(25.9.2011)

Lepší 3*. Lehce nadprůměrná romkom s příjemnými herci a dějem.(18.4.2012)