Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  **

  Nepříliš vtipná a ještě o něco méně romantická komedie, kterou zachraňuje Tom Hanks herec. Jenže bez scénáře to nezvládne, ani kdyby se roztrhal. Kde jsou nějaké zajímavé vedlejší postavy (kromě japonského profesora ekonomie, ten se díky jeho hereckému představiteli jediný povedl), kde je nějaký příběh, který by měl hlavu a patu? Zkrátka je to nakonec skoro tak pitomé, jako český distribuční název. Škoda.(18.10.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $35,608,245Tržby Celosvetovo $75,045,000Tržby za predaj DVD v USA $6,318,350 //počet predaných kusov 402,310║ Julia Roberts tu nie je najhoršia ale príbeh nemá ten patričný náboj aby to strhlo aj keď niektoré momentky boli dobre vymyslené. /40%/(7.4.2013)

 • playboxguest
  ***

  Odpočinková záležitost o několika příjemných scénách, u níž jsem si párkrát říkala, že si Robertska užívá roli znuděný úči víc jak Cameron Diaz, ale pak přišla romantika a kouzlo slečny/paní Tainot skoro vyprchalo... Jinak mě u filmu ale přestala bolet hlava a to se počítá, protože většina komedií z poslední doby má na mě spíš přesně opačný efekt. 60%(26.7.2012)

 • Flego
  ***

  Larryho príjemná cesta na začiatku ktorej bola ambícia vyštudovať vysokú a na konci láska. Romantika pre starších je nalinkovaná jednoduchým perom, kde sa vtipné momenty striedajú so slabšími. Po romantických komédiach pre mladých je to pekné osvieženie.(25.9.2011)

 • Rosaviva
  ***

  Obyčejný romantický snímek, který ničím nepřekvapí, ale dokáže odreagovat, alespoň mě. Je pravda, že místy jsem se trochu nudila, ale zase na druhou stranu jsem se docela pobavila a to nejen jednou. Přišlo mi trošku divný, že se Tom Hanks tak rychle dokázal začlenit mezi o nejmíň 20 let mladší studenty, ale budiž, je to jen film. 3*(17.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace