Moje krásná učitelka

Moja krásna učiteľka

Larry Crowne

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

Larryho príjemná cesta na začiatku ktorej bola ambícia vyštudovať vysokú a na konci láska. Romantika pre starších je nalinkovaná jednoduchým perom, kde sa vtipné momenty striedajú so slabšími. Po romantických komédiach pre mladých je to pekné osvieženie.(25.9.2011)

CITÁT - V současné době nepřesahuje cena vašeho baráku ani částku, kterou ještě dlužíte........ "Jízda skůtrů" okolo 35 minuty je nádherná a má krásný hudební doprovod. CITÁT - Kam pojedeme?.......... Filmeček, nebo spíše příběh filmečku si tak trochu hraje z osudem, ale to by nebyl Hanks, aby to nefungovalo. 57 minuta je toho příkladem. Vidět Julii s kýblem na hlavě, to je opravdu zážitek. CITÁT - Byla jsem pod vlivem Démona Rumu.......... Sousedská rada stojí za zamyšlení - jsi svobodnej, zdravej, bílej a jsi v Americe. Jsi čistý list papíru. Musím přiznat, že ikdyž jsem si film koupil, trvalo asi dva měsíce, než jsem našel odvahu si ho pustit. To víte, žádná krev, akce, mimozemšťani atak dále, no co, jsem přece fanoušek Vetřelců a Predátorů. Proč zrovna Hanks a Roberts v romantice? Nevím, ale člověk má mít přehled o každém filmu, co kdy kdo natočí. Tak jsem sec obrnil a podíval. Nakonec jsem však rád, že jsem to viděl. Je to prostě hodně pozitivní, nádherný a inspirující příběh. CITÁT - Spektakulární............(31.3.2013)

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.(3.5.2014)

• penylane

Nuda, nuda, nuda - celý film je prakticky o ničem - jednoduchá dějová linie, která nemá žádné napětí, vyústění, zkrátka nic.(13.5.2012)

• phoebess

(Trochu mě mrzí ten příšerný český název.) George Takei mě rozsekal svou větou: They call them "smart phones", but only dummies use them in my class. V polovině jsem se přistihla, že právě na Takeie se těším nejvíc, protože ostatní bylo takové nemastné neslané. I když Toma Hankse i Julii Roberts obdivuju, v tomhle filmu jim to moc nepomohlo.(4.1.2012)

• - Podľa distribučnej spoločnosti Universal Pictures boli počas úvodného víkendu v kinách takmer tri štvrtiny divákov starší ako 50 rokov. (misterz)

• - Celý film je natočený v Los Angeles - San Fernando Valley, Long Beach, Burbank, California State University. (odvedle)

• - Tom Hanks se nedlouho po premiéře filmu během tankování u čerpací stanice v Pacific Palisades zeptal manželského páru, který potkal, jak se jim film Moje krásná učitelka líbil. Když dvojice vyjádřila, že se jim Hanksův snímek příliš nezamlouval, vytáhl herec 25 amerických dolarů, aby jim vynahradil jejich vstupenky do kina. (oje)