Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

• dobytek

Nějak jsem si splet programy a na film jsem se podíval v podstatě omylem. Scéna hned na začátku, když dostal Tom Hanks padáka, mi přišla docela vtipná, tak jsem se rozhodnul, že to nevypnu a budu se dívat dál. Bohužel, tohle bylo asi nejvtipnější na celym filmu. Zbytek mě nebavil. Zároveň to aspoň neni žádnej přeslazenej kýč. Jinak Toma Hankse zrovna moc rád nemam a tady mi navíc připadal, že má snad xicht nahozenej omítkou. Naopak Julia Roberts docela mile překvapila. Ale to je asi tim, že od ní automaticky čekám to nejhorší. Holt končeně na "starý" kolena začala taky dostávat nějaký zajímavější role, než pořád dokola různý naivní slepice v romantickejch filmech s Richardem Gerem.(18.10.2012)

Velmi průměrná komedie, která by na tom byla o dost hůře, kdyby ji nedrželi na svých bedrech Tom Hanks s Julii Roberts. Bez nich by to byl ještě výraznější propadák co se hodnocení filmu týká. Ono v tom prakticky není žádna výrazněji zapamatovatelná scéna, natož nějak vyloženě zábavná. Je to milé, chvílemi slušně pozitivní, chvílemi depresivní, ale nic co by stálo za řeč. Emočně to slušně funguje, režie je v pohodě, ale scénář nenabízí nic co by přineslo takový divýácký zážitek, aby měl divák nutkání shlédnout to někdy znovu. Spíše na to druhý den zapomene a už si nikdy nevzpomene. 5/10(13.7.2012)

Film, který se dá bez ostychu zařadit do kategorie oddychovka se srdceryvným happy endem, který nenechá jedno oko suché :-D... Obdivuji jakou lehkostí dokážou takové hollywoodské legendy jako jsou Hanks a Roberts udělat ze stárnoucího Larryho Crowna charizmatického muže se sexappealem a z obyčené znuděné učitelky se špatným manželským vztahem skutečně spontánní osobu...Takže změna je život a proto 3xvzdávám hold(formou hvězdiček)..(26.3.2012)

• Pilda17

Když vidím Toma Hankse na plátně, čekám film na úrovni. Larry Crowne toho nenabídne moc nebo spíš nic než moc. Je to škoda, ale na takové téma a s tak slabým dějem se z toho vyždímat moc nedá. Jelikož jsem čekal komedii a ani jednou jsem se nezasmál, tak se někde musela stát chyba. U mě rozhodně ne a doufám, že příští podívaná s Tomem bude daleko lepší, protože tohle se moc nepovedlo. Tom se jako režisér moc nepředvedl, originalita chybí a hodně.. 4/10 = 40%(31.1.2012)

Larryho príjemná cesta na začiatku ktorej bola ambícia vyštudovať vysokú a na konci láska. Romantika pre starších je nalinkovaná jednoduchým perom, kde sa vtipné momenty striedajú so slabšími. Po romantických komédiach pre mladých je to pekné osvieženie.(25.9.2011)