Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Moja krásna učiteľka

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.(3.5.2014)

• Pilda17

Když vidím Toma Hankse na plátně, čekám film na úrovni. Larry Crowne toho nenabídne moc nebo spíš nic než moc. Je to škoda, ale na takové téma a s tak slabým dějem se z toho vyždímat moc nedá. Jelikož jsem čekal komedii a ani jednou jsem se nezasmál, tak se někde musela stát chyba. U mě rozhodně ne a doufám, že příští podívaná s Tomem bude daleko lepší, protože tohle se moc nepovedlo. Tom se jako režisér moc nepředvedl, originalita chybí a hodně.. 4/10 = 40%(31.1.2012)

Že není nikdy pozdě doplnit si vzdělání už jsme měli možnost na filmovém plátně nejednou vidět, takže tady bych nějakou originalitu nehledal. Že se student zamiluje do své profesorky, i to už bylo v minulosti mnohokrát zfilmováno. Takže se ptám, kde vlastně mám v tomto filmu hledat nějakou originalitu. Možná v tom, že hlavním hrdinou, který studuje a zamiluje se do profesorky je chlap ve věku kolem 50 let? Nebo v tom, že se tenhle chlapík ještě ke všemu stane členem motorkářského gangu? Abych byl upřímný, mám pocit, že tenhle film nic originálního nenabízí, a tak se vlastně jedná jen o průměrnou romantickou komedii, která se asi ani příliš originální být nesnaží a sází spíše na průměrný mnohokrát viděný příběh a především sází na slavné herce v hlavních rolích. Ano, film byl z mého pohledu bezesporu koukatelný a nějak mi to uteklo, aniž bych měl nutkání přepnout jinam, ale bohužel film ani nenadchl a o jediné překvapení se v mém případě postaral Wilmer Valderrama, kterého jsem v jeho roli vůbec nepoznal a celou dobu jsem přemýšlel, kdo hraje toho sympaťáka. Pokud jde o hodnocení, tak jak jsem již výše napsal, film vnímám jako průměrný a to znamená udělení tří hvězd.(14.1.2013)

• misterz

Plytký, klišoidný a nudný scenár, až sa mi nechce veriť, že sa na ňom podieľal Tom Hanks. Asi by sa mal venovať iba herectvu, to mu ide na jednotku. Film zaspal dobu minimálne 20 rokov, taká príbehová úbohosť na základe starej scenáristickej mustry už dnes nikoho neosloví. Navyše mi Hanks vo filme pripadal ako umelý android, naprogramovaný na vrchol slušnosti, konzervatívnej strnulosti a dobroty. Celý jeho zjav bol podčiarknutý neprirodzenou vizážou, miestami som mal chuť poťahať ho za líce a presvedčiť sa, či to ozaj nie je guma a len Hanksov dvojník, pričom ten pravý si v skutočnosti pri nakrúcaní spokojne sedel niekde v štábe a popíjal kávičku. 40/100(28.4.2014)

• dobytek

Nějak jsem si splet programy a na film jsem se podíval v podstatě omylem. Scéna hned na začátku, když dostal Tom Hanks padáka, mi přišla docela vtipná, tak jsem se rozhodnul, že to nevypnu a budu se dívat dál. Bohužel, tohle bylo asi nejvtipnější na celym filmu. Zbytek mě nebavil. Zároveň to aspoň neni žádnej přeslazenej kýč. Jinak Toma Hankse zrovna moc rád nemam a tady mi navíc připadal, že má snad xicht nahozenej omítkou. Naopak Julia Roberts docela mile překvapila. Ale to je asi tim, že od ní automaticky čekám to nejhorší. Holt končeně na "starý" kolena začala taky dostávat nějaký zajímavější role, než pořád dokola různý naivní slepice v romantickejch filmech s Richardem Gerem.(18.10.2012)