Moje krásná učitelka

Moja krásna učiteľka

Larry Crowne

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

Tomu Hanksovi to jde na obou stranách barikády více než dobře, proto se nedokážu rozhodnout, kde bych ho měla raději. To je pro mě hodně těžké. Mám ho ráda jako herce i jako režiséra. Příběh je sice jednoduchý a pomalu plynoucí, ale jinak je to velmi příjemný film s příjemnými herci. Vůbec si nedokážu představit, že bych musela nastoupit znovu do školy jako Larry. Ale pokud by se situace ukázala jako nevyhnutelná, tak bych to musela podstoupit.(22.9.2011)

• LiVentura

Šíleně nevyrovnaný a scenaristicky nedotazeny příběh.. dobří herci ani u hloupých dialogu nic nesvedou. Promarněna šance před kamerou a od Hankse jsem tohle opravdu nečekal.(15.10.2014)

No náhodou, moc příjemný film. Vůbec nic přehnaného nebo přeslazeného. Všechno tam, kde má být. Dokonce i kousek vtipu a má to takový svůj šmrnc, díky kterému se divák nenudí. Tom Hanks + Julia Roberts vytváří skvělou hereckou dvojici a podávají své role opravdu zábavně a neohraně. Hodně milá atmosféra, já jsem potěšena a překvapena. Skvělý nápad a myslím, že i realistický.(13.6.2012)

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.(3.5.2014)

čakala som trošku viac ... ale dalo sa :-)(11.9.2013)

• - Na hodine majú žiaci predviesť prednášku na ľubovoľnú tému. Jeden zo žiakov rozpráva o sérii Star Trek. Vo filme hrá George Takei, známy práve z filmovej ságy Star Trek, v ktorej stvárnil postavu Hikaru Sulu. (toi-toi)

• - V poradí deviaty film Julie Roberts (Mercedes Tainot), ku ktorému zložil hudbu James Newton Howard. (misterz)

• - Když byl scénář napsaný, jeden z prvních telefonátů, které Tom Hanks kvůli obsazení filmu uskutečnil, adresoval oscarové kolegyni Julii Roberts. Scenárista a režisér se s herečkou přátelí celá léta, ale podle Julie Roberts se jejich kamarádství upevnilo až při natáčení posledního filmu Soukromá válka pana Wilsona (2007). Julia Roberts byla právě v Římě na natáčení snímku Jíst, meditovat, milovat (2010), když nabídku na další spolupráci s Tomem Hanksem dostala. (Taninaca)