Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Moja krásna učiteľka

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

HBO - Pohodová průměrná romantická komedie na nedělní odpoledne. Pravdou je, že bych od Toma Hankse čekal určitě více. Asi bylo chybou to, že si Tom vzal za své režii, hlavní roli i scénář. Pak totiž kvalita poněkud pokulhávala. Rozhodně mě ale snímek neurazil, nepohoršil a párkrát ve mě vyvolal široký úsměv. Proto hodnotím následovně - 60%.(24.2.2013)

• TheMaker

V jednoduchosti je krása, že? Ano. Jenže tenhle film je až moc jednoduchý a příliš samoúčelný. Tom Hanks je výborný herec, to všichni samozřejmě víme, ale teď i víme, že by se měl více věnovat herectví a produkci, a na režisérskou stoličku příště sedat opatrněji.(22.9.2011)

Film, který se dá bez ostychu zařadit do kategorie oddychovka se srdceryvným happy endem, který nenechá jedno oko suché :-D... Obdivuji jakou lehkostí dokážou takové hollywoodské legendy jako jsou Hanks a Roberts udělat ze stárnoucího Larryho Crowna charizmatického muže se sexappealem a z obyčené znuděné učitelky se špatným manželským vztahem skutečně spontánní osobu...Takže změna je život a proto 3xvzdávám hold(formou hvězdiček)..(26.3.2012)

No náhodou, moc příjemný film. Vůbec nic přehnaného nebo přeslazeného. Všechno tam, kde má být. Dokonce i kousek vtipu a má to takový svůj šmrnc, díky kterému se divák nenudí. Tom Hanks + Julia Roberts vytváří skvělou hereckou dvojici a podávají své role opravdu zábavně a neohraně. Hodně milá atmosféra, já jsem potěšena a překvapena. Skvělý nápad a myslím, že i realistický.(13.6.2012)

Velmi přímočará, vcelku jednoduchá a dalo by se klidně říct pohodová romantická komedie, ve které chybí bod zvratu, ale to je celkem jedno.(29.12.2012)