Moje krásná učitelka

Larry Crowne

Moja krásna učiteľka

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 94 min

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.(3.5.2014)

HBO - Pohodová průměrná romantická komedie na nedělní odpoledne. Pravdou je, že bych od Toma Hankse čekal určitě více. Asi bylo chybou to, že si Tom vzal za své režii, hlavní roli i scénář. Pak totiž kvalita poněkud pokulhávala. Rozhodně mě ale snímek neurazil, nepohoršil a párkrát ve mě vyvolal široký úsměv. Proto hodnotím následovně - 60%.(24.2.2013)

"Ale já se přece usmívám !!" - "Jo, jasně !! Asi jako Joker po třech martini.." ;)(6.5.2015)

• Xmilden

Originál Larry Crowne, což je hlavní mužská postava. Česká distribuce Moje krásná učitelka. Přemýšlím zda má smysl ještě něco dodávat. Tom Hanks je tak strašně korektní, že to až nas*re. Julia Roberts opět herečka, které tentokrát nechybí šarm, ale mě se prostě vzhledově nelíbí. Za jediný světlý bod považuju přednášky doktora Matsutaniho. PS: Těsně před koncem jsem silně uvažoval, že filmu dám *.(8.11.2011)

Velmi průměrná komedie, která by na tom byla o dost hůře, kdyby ji nedrželi na svých bedrech Tom Hanks s Julii Roberts. Bez nich by to byl ještě výraznější propadák co se hodnocení filmu týká. Ono v tom prakticky není žádna výrazněji zapamatovatelná scéna, natož nějak vyloženě zábavná. Je to milé, chvílemi slušně pozitivní, chvílemi depresivní, ale nic co by stálo za řeč. Emočně to slušně funguje, režie je v pohodě, ale scénář nenabízí nic co by přineslo takový divýácký zážitek, aby měl divák nutkání shlédnout to někdy znovu. Spíše na to druhý den zapomene a už si nikdy nevzpomene. 5/10(13.7.2012)