Dospívající surfařka bojuje sama se sebou. Po děsivém útoku žraloka, jenž jí připravil o levou ruku se odhodlává vrátit se zpět do oceánu. Toto inspirativní drama bylo natočeno podle skutečného příběhu. Toto je skutečný příběh dospívající surfařky Bethany Hamilton, jež při děsivém útoku žraloka přišla o ruku. Jenže Bethany se své surfařské vášně nevzdala. Překonala všechny překážky, znovu našla odvahu brázdit vlny oceánu a stala se opět šampionkou. Dokázala to díky svému pevnému odhodlání a neochvějné víře. Přestože ztratila ruku a málem přišla o život, proměnila svou ztrátu v inspirativní dárek ostatním. (HBO Europe)

Forrest G

Hezky vytříbená společnost: Herkules, Bobbyh Sixkiller... a ještě k tomu film podle skutečné události. Některé silné pasáže mohly být lépe propracovány, ale i tak si film zaslouží 80% ()

kinderko

Ak si myslíte, že ste na dne, pozrite si tento film. Pretože tento film vám dá skutočne chuť bojovať. Bethany Hamilton netreba ľutovať, pretože prišla o ruku. Bethany Hamilton môže ľutovať poniektorých z vás. Nejde o žiadnu citovú drámu, ako som čakala napríklad aj ja. Tento film vás maximálne donúti vstať a bojovať. Nie je dôležité, že možno boj prehráte. Dôležité je skúsiť to, a skúšať to aj naďalej. Ak to aj napriek tomu budete chcieť znovu vzdať, spomeňte si na Bethany Hamilton, ak to nepomôže, pozrite si ten film znovu. Ak si nejaký film mojich 5* zaslúži, tak je to tento. ()

T600

Ze začátku utahané a útok žraloka na který jsem netrpělivě čekala příšel strašně rychle. Chápete co tím myslím: BUM - a nemá ruku. Jinak film byl moc hezký, a hlavně pointa byla skvělá, ale přeci jenom to byla slabší 4* ()

Spike86

Pořádně silný příběh, dobře ztvárněný, s dobrou hudbou. Klobouk dolu před digitálním ztvárněním amputované ruky. Další plus je, že zde, alespoň v některých momentech určitě, surfovaly přímo herci. Z filmu jsem měl opravdu dobrý pocit, působil emotivně a předal i nějaká ta poselství. Skvělé je, že opravdu hodně toho je přímo podle reálií, bez přívlastků. Také se na filmu podílela samotná Bethany Hamilton. Docela mě překvapil Kevin Sorbo, že byl poměrně snesitelný a dalo se na něj bez pochybností koukat. 88% ()

2rady

Príjemný film na večer s priateľkou či manželkou. Má v sebe všetko čo by si mohli priať, hercov zo starej školy(rodičia), vzťah medzi dcérou a matkou, "based on a true story", bolesť, rodinu, nádej, trošku viery... Pre nás ostatných pohodový film o snoch a pevnej vôli. 6.5/10 ()

RavenSpector

Hezký a dojemný příběh s výbornou a zároveň hezkou herečkou. Možná kapku patetický, ale protože je skutečný tak na tom prostě nezáleží. verbal mě docela vytočil jeho stupidním komentářem. Občas má vtipné postřehy, ale tohle je fakt ubohé. ()

harmonikar

To čo zažila Bethany Hamilton je veľmi silný príbeh,ktorý by si určite zaslúžil lepšie filmové spracovanie.Miestami mi tento film pripomínal tie hlúpe tinédžerské seriály,ktoré dávajú na Disney Channel.Podľa mňa by mal dobre natočený celovečerný dokument o príbehu Bethany Hamilton oveľa väčšiu výpovednú hodnotu. ()

wiollet

Moc pěkný film podle pravdivé události o holčině – úspěšné surfařce – kterou potká jednoho dne zlý osud a žralok jí ukousne celou paži. Zprvu nevěří, že by se na prkno mohla někdy opět postavit, ale nevzdává to, pere se s osudem a jede pomáhat po tsunami do Thajska, což ji – kromě dopisů od fanoušků – dodá sílu a vrátí se mezi vlny a dokáže opět vítězit. Dojemný příběh s krásnými záběry. ()

leonskennedy

Silnej příběh podle pravdy.Dobré obsazení Quaid,Hunt a herkules Sorbo překvapil dobrým výkonem.Film dobrej i nějaká ta slza ukápla. ()

Martin.Proko

Propagační film křesťanské evangelikální mládeže… ...ne tohle opravdu není sportovní drama. Vlastně to není ani moc životopisné drama. Pokud jste chtěli zajímavý film ze světa surfu, tohle nebude to pravé. Je spousta jiný dramat okolo surfingu, nebo extrémních sportů… …tohle je prostě náboženské\psychologické drama o cestě Bethany Hamilton „od boha k bohu“… …BH toho ve surfingu dosáhla dost, viděla zajisté spoustu zajímavých surfařských spotů, jenže o tom ten film není… …film je dokonce i dost nový tak mohl obsahovat už hodně „gopro“ záběrů, které prostě k takových sportům patří… …mohla být hodně populární hudby, které také k takových sportům patří… …bohužel nic takového v té 100minutové nudě nepřijde a od začátku do konce to je jedna velká agitační křesťanská nuda. ()

KuceraJohny

Chvíli jsem uvažoval o 4 hvězdičkách, ale nakonec zůstanu u 3. Surfařka je film od kterého jsem čekal že by mohl být skrytý poklad, takový Orel Eddie na surfru. Neporovnávám osobnosti, ale filmy. Bohužel to se nestalo. Surfařka je průměrný film o úžasném příběhu. Z filmu nejsou cítit skoro žádné emoce. Přitom a potom co přišla hlavní postava o ruku, není cítit to co by podle mě divák cítit měl. Jediné co je z filmu skutečně cítit je krása toho sportu a Havaj. A to je pro film obrovské plus. ()

Little_Sawy

Vlny sjíždět neumím, raz jednou možno, aneb skoro vůbec jelikož nechci mít sežranou ruku, nebo ňěkterou část svího sexy těla, jelikož jsem prostě kus ženskej, a kdybych měla být bez ruky, nohy, prdele, tak to bych do vody do konce svího života nikdy nevlezla. Jelikož AnnSophie to udělala, a jakožto natřela všem prdele, a ukázala že se prostě neschováva v pokoji pod dekou, ale že jede spátky surfovať i když má jen jednu ruku, za to jí tleskám. Tahle mokrá divočina si zaslouží zlaté středné hodnotení. ()

01.01.2012

01.01.2011