Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Slarque

Začátek byl zcela nezajímavý romantický odpad. Pak přišla střední část, která se zmítala mezi romantickým dojákem a akčním thrillerem tak blbě, že se snažila dojímat i při automobilové honičce. Při závěrečném souboji už jsem fandil manželovi, i když mi bylo jasné, že nemá šanci. Feministická agitka pro začátečnice, které budete mít opravdu brzy dost. ()

choze

"FUNGUJE TO?" "NA TO VSAĎTE ŽIVOT." "VSADÍM." Nic jsem nečekal (to víte, film s Jennifer Lopez) a tak jsem byl příjemně překvapen. Z Jennifeřina násilnického manžela, respektive jeho pohůnků šel docela strach, vzdor klišovitosti to bylo místy i napínavé a potěšil mě výskyt mého oblíbence z pohotovosti Noaha Wyle v záporné roli. Finále je sice hrozná kravina, ale zábavná. Nenáročné spotřební drámo na některý z večerů pracovního týdne. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

Torgal

Jennifer Lopez nie je dobrá herečka ani dnes a v roku 2002 na tom bola ešte mnoho horšie. Hrá tu týranú ženu na úteku pred manželom, čo sa na konci vzoprie a postaví sa mu čelom. Ani jednu z týchto polôh ale nedokáže predať, pričom mizerný scenár jej to vôbec neuľahčuje. Film tak kvôli nej väčšinou pôsobí rozpačito úsmevne a nie ako vypätý psychothriller. Finálne zúčtovanie tej tragikomédii nasadzuje korunu. Na jednu hviezdu to ale zas nevidím, treba oceniť aspoň snahu a tej tu bolo nemálo. 4-/10 ()

Hennes

Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)