Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

E-Fox

"Bude to její slovo proti mému!" vyhrožuje zuřivý manžel třem svědkům, co si přišli vyzvednout jeho zmlácenou ženu. Musím sice přiznat, že veškeré moje znalosti o americkém právním systému pocházejí ze seriálu Ally McBealová, ale myslím, že kdyby hlavní hrdinka aspoň jednou za celej film podala trestní oznámení, ani John Cage by z toho manžílka nevysekal. To by pak ale nebylo o čem točit tenhle film, který má tak hloupou zápletku, že je neustále nutné chatrnou kostru děje podpírat sloupy nelogičnosti. Například ideální dobou pro útěk od manžela, který je většinu dne v práci nebo u jiný ženský je v noci, protože plížení okolo spícího chlapa je děsně efektní. A žena se musí neustále bát, že jí manžel v případě soudu obviní z drogové závislosti, protože krevní testy neexistujou. Tenhle film je blbej jako škopek a ani zábavnost závěrečné mlátičky ho nezachrání. Pokud si už nutně musíte udělat pěkný večer s filmem o manželovi třískajícím svojí ženu, zvolte radši Noci s nepřítelem, Julia Roberts je aspoň roztomilá a umí hrát. ()

Haymar

Problémem Enough je nedotaženost po všech stránkách. J.Lo - ač není kdovíjaká herečká, se snaží! Ovšem zůstává na půli cesty (ten přerod z beránka ve vlka ji prostě nežeru)! To samé v bleděmodrým se dá říci o Aptedově režii - ač dělá co může (a náznaky dobré atmosféry tam vážně byly), nedaří se mu udržet "to správné" napětí po "tu správnou dobu". Ani Bill Campbell a Noah Wyle nejsou coby záporáci vůbec přesvědčiví. Celé to asi nejlíp vystihují dvě slova: Příšerná Křeč (provázející celý fim, přitom z daného tématu se dalo vytřískat mnohem víc) ()

Marrianna

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená. ()

Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne. ()

sedm.1

Jennifer Lopez skutečně nebude nikdy nijak velkou herečkou a i její filmografie spíš obsahuje velmi slabé kousky,nicméně Dost řadím rozhodně k tomu lepšímu z její dosavadní kariéry.Ikdyž je to celé dost přitažené za vlasy,má to nějaký ten spád i děj,chvílemi je to docela i napínavé,ale konec je pak samozřejmě tradičně Hollywoodsky doje*aný se všemi osvědčenými stupidními praktikami.Celkově koukatelný a neurazí,ale ani s tímto snímkem JLo neprorazila. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)