Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Tythan

Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý. ()

Marrianna

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená. ()

waska

Inteligentní servírka, které se zamiluje do náhodného kolemdoucího. A z něj se vyklube násilník. Ale až po pár letech. Dřív na něm samozřejmě nebylo nic poznat. Takže se nechá mlátit, ale tajně se učí kun-fu, aikido, kendo a co já vím ještě a nakonec nehodnému manžílkovi zmaluje pusinku pěkně do ruda. Jennifer Lopez je sice pěknej kus ženský, ale herečka je naprosto mizerná. ()

Pavlínka9

Pakárna nad pakárny o tom, jak špatné střihy a velmi nevěrohodná Jennifer Lopez bojuje o přízeň diváků :D :D Nejlepší na celém filmu byla malá dcerka, která musela být ze situace, které ve filmu zažívá se svou matkou, silně poznamenaná. Doufám, že jen v rámci filmu. Ne i ve skutečnosti z natáčení :D :D ()

Morholt

Upřímě řečeno Jennifer Lopez byla tak mizerná, až mě bavila. Stejně tak celý film. Copak o to, dokud se jednalo o servírku, která se kostrbatě seznámí se svým nastávajícím, ze kterého se stane tyran, ještě to šlo. Ale jak během útěku narůstá její, byť opodstatněná, paranoia, stává se z filmu fraška, která vyvrcholí ve chvíli, kdy si to rozhodne s manžílkem vyřídit jednou provždy. To jsem se od srdce zasmál. Sice jsem si to užil jinak, než tvůrci zamýšleli, ale užil a o tom to je. 50% ()

• Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)