Pomáhat, chránit a lhát. Tajemství vyplouvá na povrch. Mladému policistovi je přidělen okrsek Queens, sousedství kde vyrůstal. Pracuje velmi tvrdě, aby zajistil svojí ženu a nemocnou dceru. Ale když staré tajemství vyplouvá na povrch, hrozí, že jeho život bude v troskách. Anonymní zdroj totiž odhalí nové informace, že se policisté snaží ututlat nevyřešený případ vraždy dvou chlapců. Tato skutečnost vyvolá sled událostí, které otřesou celým sousedstvím. (oficiální text distributora)

Hadža

Celkem slaby a nezazivny pribeh, dokonce i Pacino mi snad poprve prisel opravu slaby,jediny kdo mel zaujal byl Ray Liotta,ten se role zhostil celkem se cti... ()

Miseet

Al Pacino zde nedostal moc prostoru, aby nám ukázal co umí. Snímek vyžadoval hodně vcítění, na mě působil až moc smutně, po scéně s pejskem jsem se i rozhodovala, jestli to chci vůbec dokoukat, jestli nebude lepší jít od toho dál. Finále už bylo poněkud přehrané a zápletka se taky moc nevyvinula. ()

M.i.k.e

Dito Montiel a jeho dvorní (ne)herec Channing Tatum nám tentokrát servírují velmi,ale velmi zvolna dávkovanou nudu,která diváka postupně uspává natolik,že se stihne zhruba do půlku 90 minut dlouhého filmu tak 3x ztratit a zbytek času jen nevěřícně zírat a snažit se pochopit motivaci jednotlivých postav.Po shlédnutí traileru vypadal "Ničí syn" celkem slušně,ale finální výsledek je hodně velká bída a tentokrát to nezachrání ani herec Pacinova kalibru.Jedna hvězda za flashbacky do minulosti...20% ()

Martin741

len taky lacny vyplach, fakt ako neskutocne roztriestene, Alpa Cino je len lakadlo na masy, aby sa chytili na akoze znamu tvar : 9 % ()

bourec

I Montielovi předešlý filmy byly slabý,takže žádný překvapení,že ani tenhle film neni z řady těch uchvacujících.Pomalý,rozvláčný nic.Ale obsazení je pěkný,to je fakt.40%. ()

C0r0ner

Vlastně ani nevím, proč to nakonec je za tři hvězdičky. Byla to nuda, scénář byl kompletně o hovně a celkový přínos filmu je blízko bodu mrazu. Ale ústřední dvojice herců se mi líbila a taktéž kamera byla tak nějak neobyčejná, takže se na to nakonec dalo i dokoukat. S režisérem jsem nicméně skončil, protože mi nemá co nabídnout. 50% ()

Pajky3

To je snad prvně, co se bílej policajt jmenuje White. Já už myslel, že tohle jméno mají předplacený černoši. Jinak Channing vypadá hrozně a může za to ten jeho knírek. Ale jinak je to docela zajímavej příběh s trošku překvapení na konci. Po zdejších komentářích jsem to čekal o dost horší. Takže nakonec je to takovej průměr ze života policajtů. ()

Juto

V tomto prípade Montielovo nešikovné osvojenie si drsných krimi-dramatických konvencií vedie k filmu, ktorý je vymyslený a nepravdepodobný, niekedy až absurdný. 1/10 ()

3n3my

Nielen Channing Tatum, ale aj celý film je až priveľmi strojený a čoskoro vás začne nudiť a neveríte mu takmer nič. Záver bol slabý, celkovo len priemer. ()

st.jim

Nevím, co bylo příšernější, jestli příběh, režie, či Channing Tatum. Nicméně mám pocit, že tuhle hrůzu vařil Babica, protože se na to nedalo ani koukat, natož to pozřít. ()

Mrkvič

Ježiši to byla nuda. Tákhle moc mi bylo jedno, jak to dopadne. Že malej kluk někoho zabil a skoro v sebeobraně? Proč z toho dělají takovou tragédii. Fakt film o dělání z komára velblouda. Jen jsem nepochopil, proč se tomu upsali takoví herci. ()

uiu

Zdejší hodnocení? No asi jsem viděla úplně jiný film, protože mě zápletka chytla, děj se neustále posunoval kupředu a vykládal na stůl postupně karty a nebylo to ani nijak závratně dlouhé, takže jako zajímavý thriller - jednohubka, možná i dvouhubka dobré. Pokud tu ovšem opět 80% lidí hodnotí své sympatie vůči Channingu Tatumovi, tak by se měli neprodleně vzpamatovat a začít hodnotit film :) Osobně musím říct, že Tatum konečně dostal roli, kde nemusí hrát v uplém tílku a vystavovat vypracované tělo, ale naopak hraje pohodlného taťuldu (zdá se mi to, nebo i trochu přibral a má viditelný podbradek?) Když byl malý, tak nešťastnou náhodou zavraždil dva feťáky z ghetta, ve kterém vyrůstal. Jelikož byl synem mrtvého oblíbeného policisty, rozhodl se jeho bývalý parťák, že vraždy hodí k ledu a z malého chlapce mezitím vyroste dospělý muž s rodinou, dítětem a v otcových stopách se přidá k policii. Jenže začnou jedné novinářce chodit anonymní dopisy o vraždách, co se kdysi staly a nebyly vyšetřovány a všechny stíny jeho minulosti se vrací. Film je plný známých herců, kteří odvádí dobré výkony a musím uznat, že i Tatum pomalu "dospívá" v pana herce. No co, v dobách Titaniku taky každý nenáviděl Leonarda Di Capria a jak ho dnes mnozí zdejší vyzvedávají jako jednoho z nejlepších herců současnosti :) ()

ywo666

Totálna nuda. Ten kto počastoval film slovom akčný by si zaslúžil vypichnúť obe oči a priviazať na škripec. K čomu je tam toľko známych hercov. Katie Holmes nie vo filme ani trochu sexi. Tatum, len chodí zachmúrený ako dement celý film. Al Pacino zbytočný. Binoche ešte zbytočnejšia. Liotta predvádza rutinu a nepridá žiadnu hodnotu. Tracy Morgan má len pár scén. Montiel je totálny kazisvet. Už Fighting bol slabší film. V Son of no one ešte ubral akcie, spomalil a zdegeneroval motivácie. Postavy vôbec nie sú sympatické. Proste jeden z najhorších filmov, čo som videl v poslednej dobe. A rozhodne najnudnejší tzv. "akčný" film aký som videl za posledné roky. Nebudem ďalej kydať proste max 25%. ()

Mishqo

hmm no nudná ťažkopádna krimi s nesympatickými postavami, ťažko sa vžiť do tých postáv, plus beznádejný herecký prípad Channinga Tatuma aj keď v tomto filme viacej hercov zakoplo takže CH.T. viacmenej zapadol a nevyčnieval, celkový dej filmu bol nudný, miestami nelogický ()

Brain-D

Cítím se rozpačitě. Ale Pacino tu byl málo, ale jako vždy výbornej. Děj jaksi pokulhával, bohužel jsem se někdy z nudy ztrácel a chtěl to i vypnout. Akční film vůbec není i kdyby jste počítali konečnou přestřelku. Je to takové krimi a trošku psychologické, jelikož tu postava, kterou hraje Tatum trpí vraždou, kterou spáchal, když byl malý kluk. Mnoho filmů v poslední době nic moc neřekne. Jsou tu samé comicsáky a blockbustery - mám je rád, ale realita je realita. Tohle bylo reálné a trošku smutné. Člověk se může snažit být hodný, ale okolnosti z něj můžou udělat zrůdu. A když už se to pokazí, tak ještě aby se ta dotyčná osoba s tím vypořádala a naučila žít. Život je hnus. Film má něco do sebe a to je asi jen ten psychologický dopad a Al Pacino. Ostatní herci jsou krom snad ještě Ray Liotty jsou hrozní a možná film hodně ztrácí na obsazení. Ale mu chybí i pevná kostra, která by udělal film silnější a určité scény emocionálnější. Celé to vyznělo strašně amatérsky. Al Pacino poslední dobou hraje v pěkných ptákovinách, ale podle mě se mu líbí příběhy akorát je to pak katastrofálně zpracované a zrežírované. (No snad aspoň v Králu Learovi 2012 po letech zazáří). ()

JohnSmith

Při takovém hereckém obsazení si člověk řekne, že to bude pecka. Ano pecka to je, ale negativní. Dost dobře nechápu, jak se takoví herci mohli propůjčit k nudě prvního stupně. K tomu je to naprosto o ničem, ale tváří se to vznešeně. Nemohl jsem se dočkat konce a to je to dlouhý jen hodinu a půl. ()

insurgentes

Film jsem vzdal asi tak v půlce, kdy hlavnímu hrdinovi dojde anonym tak závažného a šokujícího znění, že na něj čumí jako opařený a kvůli němu nevnímá ani telefonát se svou zděšenou, na životě téměř ohroženou manželkou. Je dlouhý záběr na jeho nepřítomný výraz, pak dlouhý záběr na jednu větu na papíře, pak ještě delší záběr na jeho nepřítomný výraz, pak znovu dvakrát delší záběr na tu jednu větu na papíře. Asi abychom doopravdy uvěřili svým očím, že na tom papíře stojí to, co tam stojí (protože hlavnímu hrdinovi to jde těžko), a mohli si to v klidu rozvážit. Je tam napsáno: "Jak jsi se mohl stát policajtem." ()

DavidS.

Časy, kdy bylo poznávacím znamením špatných filmů Cageovo mikádo, jsou minulostí...Nastala doba knírků!!! Padni komu nepadni...Nejdříve Mark Strong, pak Josh Hartnett, Clive Owen a teď Tatum a chudák Pacino...Scenáristická impotence a nezúčastněné herectví... ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (více)

Pacino a Tatum na policii

Pacino a Tatum na policii

19.02.2010

Podivuhodná herecká kombinace. Ale nechme se překvapit – Channing Tatum patří mezi nejsnaživější hollywoodské mládence. V policejním thrilleru Son of No One, který pro Nu Image/Millenium Films natočí… (více)