Manželé Ostroffovi a Wallingovi jsou nejlepší přátelé a sousedé z ulice Orange Drive na předměstí New Jersey. Jejich pohodový život se ale obrátí vzhůru nohama ve chvíli, když se po pěti letech vrací na Den díkůvzdání domů marnotratná dcera Nina Ostroff poté, co se rozešla se svým snoubencem Ethanem. Obě rodiny by byly štěstím bez sebe, kdyby se Nina dala dohromady s úspěšným synem, Tobym Wallingem. Jenže Nina se zakouká do jeho otce a nejlepšího kamaráda rodičů, Davida. Když už není možné dále tajit jejich vzájemné jiskření, propukne samozřejmě pozdvižení. Nejhůře tuto situaci nese Vanessa Walling, Ninina nejlepší kamarádka z dětství. Následky aféry se postupně podepíšou na všech členech obou rodin, ovšem nečekaně legračním způsobem. Všichni jsou nakonec nuceni přehodnotit, co pro ně znamená být šťastný a jak někdy to, co vypadá jako katastrofa, se může ukázat jako něco, co potřebujeme ze všeho nejvíc. (HBO Europe)

Doski

Milá oddychová komedie o nevěře, rozpadu manželství, přátelství a rodin a všech problémů kolem toho. Dobré výkony, obstojný scénář a režie. Celkově námět sice dost jednoduchý a i ohraný, ale díky jinému konci a tím i jinému zpracování fungoval. -Spoiler- Díky Bohu, že se na konci nespárovali zase nazpět, takže malé plus za konec. 74% ()

markotter

Komedie to rozhodně není, natož romantická. Spíše trpký příběh o tom, co se může každému, kdo žije přes 25 let v manželství přihodit, a jaké to může mít následky pro širší okolí. To samozřejmě sebou přináší komické situace, hlavně ze začátku filmu, ale konec už tak rozhodně nevyznívá. Nicméně, bavil jsem se skoro celou dobu dobře, obou hrdinům jsem navzdory pokrytecké morálce fandil (ono to nebylo moc těžké, když postavy obou manželek byly dost k nakopání) a jen jsem litoval trochu nedotaženého závěru. ()

Evii.B

Podívala jsem se na to hlavně protože tam hraje Leighton. Po pravdě jsem od toho ani moc nečekala, tudíž mě to ani nepřekvapilo, a ani nezklamalo. Je to takové nějaké, ale vydržela jsem až do konce, přestože jsem koukala na nějakou verzi pro nevidomé, kde jakýsi hlas celou dobu komentoval co se děje. Při sáhodlouhých popisech co mají postavy na sobě mi občas tekly nervy, když řekli že se na sebe podívali, usmáli a políbili se, ale opravdu k tomu došlo po minutě, mě taky pěkně točilo, ale stálo to za to! Samozřejmě bez Leighton a Hugha by film zdaleka nepřilákal tolik diváků. Jsem moc ráda, že hlavní role měli právě oni, dokonce jim to spolu slušelo. A konec se jim povedlo dořešit tak nějak pěkně a neutrálně, i když mohli to ještě natáhnout a víc pracovat na hlavní myšlence. Lepší 3* ()

kubilov

Hugh Laurie, můj nejoblíbenější seriálový herec a Leighton Meester, moje nejoblíbenější seriálová herečka. To samotné už je téměř jistá záruka úspěchu. Když si k tomu připočtu příjemné prostředí, parádně střelenej scénář, pohodovou hudbu a stopáž dlouhou přesně tak, jak je potřeba, vychází mi The Oranges v kategorii romantická komedie na velmi vysoké příčce. Kdyby to mělo ještě o chlup lepší konec, dal bych i maximum. ()

subic

Slušné. Hugh Laurie skvělý. Jde spíš o TV produkci z dílny HBO, ale dá se to vidět i jindy než v sobotu odpoledne. Zajímavá ukázka americké konzumní společnosti a "Santa" mánie a proto je nejlepší Santovy sobíky rozjezdit autem :-) ()

wendus92

Po třetím shlédnutí nechávám hodnocení na čtyřech hvězdičkách. Pátou nedávám z toho důvodu, že to prostě nejde, jak už zde několik lidí psalo, do hloubky a o postavách se toho moc v průběhu té hodinky a půl moc nedozvíme. Jinak ale film parádní. Rychle to utíká, herci bezchybní, senzační soundtrack. ()

Asrael

Tak trochu jiná Americká krása.. trošku víc hořkosladká, i přesto (nebo možná právě proto) parádní.. ()

klapqua

Čo ja viem... furt sa neviem rozhodnúť, či sa mi to lúbilo, alebo sa mi to proste nelúbilo... ani z voza, ani na voz... Hereckým obsadením to totiž, aspoň mne, sadlo úplne... námet rozhodne zaujímavý.... ale konečné prevedenie, já jednoducho ozaj neviem... Dám tomu ešte čas, príležitosť to vidieť opäť a potom snáď budem múdrejšia... ()

kolodej1

dobrý film na mé oblíbené téma, tedy vztahy, to už u mě samo o sobě přidává jednu hvězdičku, pokud to není fakt hloupé. A to tenhle film není. Komedie to podle mého není vůbec, spíš je to směs romantiky a dramatu. Ale je to inteligentně podané, nepřikrášlené, není to na efekt a ani se tu nekoná typický happyend, který by v tomto případě mohl mít několik podob. Ale ani jeden nenastal, ostatně v životě to tak taky nebývá. Citlivě a až na vyjímky realisticky natočený snímek, který mohu doporučit všem, kdo taky mají rádi vztahové filmy ()

ludovit14 odpad!

Tento príbeh je veľmi uletení,od scenára,réžiu,herecké výkony,hudba-žiadna. Dr. House spolu z FARINOM nám ponúkly pomaly struhujúci dej a ľahko predvídateľnú zápletku- musím uznať, že som sa rozhodne nudil a na herecký výkon Hugha sa vážne zle pozeralo!Tiež ma sklamala KEENER od ktorej som čakal her.koncert podobný ako vo filme Americký zločin .A k J.Farinovi,len toľko nech filmy prenechá profíkom a nech sa venuje svojím tupím seriálom! .HOD:18,1%.PS: nehľadajte tu:drámu(nie je tu!),takisto ako komédiu-(nie je tu!),a tobôž nie romantiku-(nie je tu!).Skôr tu nájdete žáner:BOLEHLAV! ()