Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiální text distributora)

Zohanelo16 odpad!

Najhorší film aký som kedy videl, ten film ma nezabavil ani na jednu sekundu a pozeral som iba v nemom úžase na tento film, keby sa dalo horšie hodnotenie ako "odpad" ,tak by som mu ho dal. Tento film by som by som si opäť nepozrel aj keby som bol uväznený na nejakom ostrove a mám len jediný film na vyber, tento. Hrozný film... ()

Lukaso1

Jestli si chcete u nějakého snímku prostě odpočinout tak tady jeden je. Artur mě opravdu pobavil a Russell Brand mě prostě začíná bavit snímek od snímku víc a víc. Snímek si na nic nehraje a prostě funguje tak jak má, pobaví dokonale. ()

TommyDiamond

Russell Brand mi je šíleně nesympatický. Ve filmech Dostaň ho tam,Arthur,Kopačky má úplně stejnou nebo spíš podobnou roli. Ale já se prostě smál. Film byl dobrý a jeho postava byla opět vtipná. Abyste mi nemysleli,že takhle nezodpovědný muže být jen miliárdářské dítě. Takovýchto lidí znám docela dost. Jenže Arthur je polepší a nakonec skončí s Naomi, kterou penězi rozhodně neoslní. Jennifer Garner zahrála roli snoubenky naprosto užasně. Celkově 80% ()

johhny007

Celkově dobrý re-make z 80 let podle mě částečně zábavné , dobrá zápletka akorát sklamání SPOILER: , když zemřela Hobsonová. myslel sem, že bude chodit s otcem Naomi a nakonec romantika :) 7,85/10 ()

.killer.

Další z těch povedenějších amerických komedií, tedy spíše rodinných komedií. Samozřejmě by se dalo z námětu vydolovat mnohem a mnohem víc. Také by filmu neuškodila kratší stopáž, ale že bych se u něj vyloženě koukal na hodinky, tak to vůbec ne. Nečekejte nic převratného a užijete si to. ()

DadysGirl

Moralistické, bláznivé a vtipné... Arthur je pako s dobrým srdcem... Dítě, které odmítá dospět... Tak mu matka přihraje hroznou mrchu, ale on se mezitím zvládne zamilovat... A tak by se měl chlapec polepšit, zmoudřet a dospět... Nenápadně ho k tomu vede jeho báječná, ironická chůva, která je bezesporu nejlepší postavou celého filmu... Helen Mirren - tleskám! Jen nemusela - spoiler - umírat... :( Jasně, dalo mu to tu největší ránu, probral se a bla bla bla, ale srazilo to lehkost komedie... Každopádně dobře obsazená, ujetá oddechovka... ()

beso74

Na tohto Bacha si treba dať jednoznačne bacha. Russell Brand zas po nejakom to čase hraje Branda a ide mu to ako vždy výborne, nechutne bohatý a častokrát aj rovnako nechutne ožratý švihák si síce bez pomoci svojej nanny nie je schopný ani nájsť kľúč od svojho Ferrari s poradovým číslom 7 v garáži číslo 14, ale popravde, to by robilo asi problém aj mne, o reálnom živote má asi takú predstavu ako ja o živote na Marse, ale ja som si ho aj tak zamiloval. Ak by som to mal sumarizovať, na plátne sa nič prevratné nedeje, len akýsi odrastený spratok po vzore trucujúcich princezien z rozprávok rebeluje, aby sa nemusel ženiť a brať si niekoho, pred kým má asi takú istú hrôzu ako francúzska šľachta pred gilotínou (a to už radšej nebudem do podrobná rozoberať budúceho svokra a jeho cirkulárku), čiže 1000 videná klasika. Ale neopakovateľný humor v podaní Arthura Bacha nešetriaci nikoho, od matky až po známe z predošlých prehýrených nocí umocnení glósujúcou náhradnou mamuškou-nanuškou Hobsonovou ma dostal viac krát ako väčšina komédii pozretých za posledné 3 roky dokopy. ()

MysakSim

Russel Brand je prostě třída! Docela chápu jen lehce nadprůměrné hodnocení, musíte mít totiž rádi způsob hraní Branda, každý jeho fanoušek si myslím přijde na své. Docela hezká ikdyž velmi průhledná romantická komedie. 80% ()

masekjc

Možná že kdyby nebyl Arthur takovej šašek a Russell Brand nesympatický herec dalo by se to, takhle tj ale trapná romantika s předvídatelnou zápletkou. ()

davidone

|| Réžia: 1/10 | Scenár: 2/10 | Hudba: 1/10 | Kamera: 2/10 | Obsadenie: 4/10 || Já ani neviem, prečo som si pozrel tento film... Premňa strata času. Ano... zasmial som sa pár krát, ale to nestačí. Komédia premňa znamená, že prosťe ma bavia herci, lebo majú dobrý scenár, skamaď možu čerpať tú hlúposť a veselosť. || 20% | Blu-Ray, JVC, HU DTS || ()

Shitonit

Arthur je na první pohled typicky romanticky oduševnělá sračka, která svou průměrností zcela nevykukuje z řady podobných jednoduchostí. Arthur je dobře natočená funkční komedie, která mě vydrží držet celou stopáž, dokáže mě lehce pobavit, nakonec téměř štěstím rozplakat, a v neposlední řadě mě prostě baví. Arthur je zkříženec, pasquil který zázrakem tzv. kouzlem nechtěného funguje. Jes. ()

Maw

Ale bylo to celkem dobré, vtipné hlášky občas střídají dosti trapné a už od začátku je vám jasný celý děj filmu, ale díky té spoustě celkem dobrého humoru je to pěkná podívaná, u které se rozhodně nebudete nudit. ()

vieriX

Russell Brand jako rozmazlený miliardařský synek jehož jediným životním mottem je chlastat a prohánět každou sukni. To všechno se, ale změní, když potká normální dívku Naomi. Film jede podle klasické šablony jak se s hajzlíka stane člověk, který si uvědomí co je důležité a kupodivu ta šablona funguje velmi dobře a rozhodně jsem se nenudil.Arthur chvílemi mluvil jako bych slyšel slavného piráta Jacky Sparowa, což mě osobně dost sralo a otravovalo. Jinak slušně nadprůměrná zábava. ()

Jerris008

Celkem se mi začal líbit Russellův humor. Je originální a nevtíravý a pravdou je, že se ho bude muset snažit víc a víc šperkovat, jelikož jiné uplatnění si u něj nedokážu představit. Je na dobré cestě a tato moderní pohádka mi to jen potvrdila. Poznámka: zde uvedený obsah je špatně, ve skutečnosti se Arthur zakouká do Naomi, kterou ztvárnila Greta Gerwing. "Ještě jednou mě ztrapníš a můj otec ti uřízne... Já vím, můj jazyk... Ne, tvoje koule... Ne, když je udržím vlhké" ()

KateW

Arthur se mi moc líbil. Skvěle jsem se pobavila a co víc k tomu dodat? Brand umí hrát rozmazleného třicetiletého frňouse opravdu dobře. Arthur byl zřejmě první film, který jsem s tímto hercem viděla a změnila jsem na něj názor- už to není jen ten bezdomovec,co si vzal Katy Perry. Výborná lehká komedie ()

Detak

Arthur je bohatý "blázen", kterému nedělá problém projíždět se městem v bet-mobilu a obleku batmana a tropit řádný povik. Proč taky ne, když je milionář. Magnetickou postel, vlastní kino, peníze doslova na rozhazování a přitom stále na mol. Ke všemu skvělá chůva, která dohlíží na to, aby se mu nestalo nic zlého, a sluha Pitrmen, který ochotně pomůže v každé ptákovině. A tohohle týpka chtějí oženit.... Nemužu si pomoct, ale já se nehorázně bavil :-D ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (více)