poster

Arthur

 • USA

  Arthur

 • Slovensko

  Arthur: Ťažký život milionára

Romantický / Komedie

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Arthur je tak nepříjemně rozmazlený milionářský spratek, že se mu nedá fandit. Což je u romantické komedie velké mínus. Nepomůže tomu ani naivní psychologizace důvodů, proč se z něj stalo takové hovado. Když ještě film věnuje více prostoru jeho vztahu s chůvou než s chudou, ale dobrosrdečnou dívkou, tak už abys tu romantiku pohledal. U filmu, kde je vtipu tolik, kolik má Arthur střízlivých dní, je takové hledání zbytečné. /12. 1. 14./(12.1.2014)

 • F.man
  ***

  Nikdy bych nečekal že to řeknu, ale Russell Brand mě jako rebel přestal bavit. Možná to je tím, že tady kombinuje polohu rebela a přerostlého dítěte (to je mi panečku antagonismus - v překladu pro méně vzdělané píčovina). A to pak se mnou mají filmy těžké když mě nebaví hlavní postava. Na druhou stranu se musí nechat, že se v Arthurovi najde na dnešní dobu poměrně dost vtipných (čti vážně vtipných ne pseudo-vtipných) či jinak povedených situací a tím za mě má velmi výrazné plus. Ani ten typický sentiment a standartní rom-comové situaci mi tolik nevadily, snad jako by si z nich Winer i místy dělal srandu. Jasně že to nakonec zase skončí typickým hollywoodským modelem, ale tenktokrát mi prostě jeho balení nepřišlo zas tak úplně hloupé. No ale přesto, ten nudící Russell Brand... No co, třeba příště už mu dá někdo jinou roly. A když ne jinou, tak alespoň to snad už příště bude bez toho polovičního dítěte. Za tři z odřeným zrcátkem od Batmomobilu. Who wouldn't want to marry a sexy clown. (25.8.2011)

 • Slasher
  ****

  Tak a další Russell-Brandovka, na kterou budu rád vzpomínat. Milá to komedie.(18.8.2011)

 • LiVentura
  **

  Místy i zábavné, ale jinak trapné a hlavní hrdina má ale drž.u, to je strašný pohled na "krasavce"...!!(15.7.2013)

 • moviesfan
  ***

  Arthur moc nebaví, ale snaží se o to pěkně. Někdy se mu to podaří, někdy zase ne. Dějově o moc nejde, však to známe. I tak ale neurazí.(4.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace