poster

Arthur

 • USA

  Arthur

 • Slovensko

  Arthur: Ťažký život milionára

Romantický / Komedie

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nekupuji si každou půl hodinu nový sporťák, nepromenáduji se v šatech od Lincolna a nepamatuji se, že by se o mne v časech zletilých někdy starala chůva. Spíše mám tendenci na lidí, kteří výše uvedeným disponují, chrlit přátelský oheň a síru. Jenže Arthur se o své nikdy nevydělané peníze dokáže rozdělit s chudinou, za což má ode mne nejednu sympatii a proto jsem ochoten s ním řádit v batmobilu, užívat si v magnetické posteli s nikoli malým množstvím krásek i létat tryskáčem na zmrzlinu. Normálně bych to nedělal, ale po boku zrůdného Russella Branda by mě to určitě bavilo.(24.2.2012)

 • Don Jebal

  Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 12 222 756 $ (v 3 276 Kinách) Tržby USA: 33 035 397 $ Tržby Celosvetovo: 47 787 943 $(15.5.2012)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.6/10] | me: Komédia s čitateľným dejom, ktorej individuálny úspech alebo neúspech je postavený na tom, či človek Russella Branda ako herca toleruje alebo nie :) Mne osobne nevadí, ale musím povedať, že štýl filmu Get him to Greek mu sedí oveľa lepšie. Pozitívum je však to, že obsadenie dopĺňajú aj Helen Mirren a Jennifer Garner a tak to po hereckej stránke zanecháva kladné dojmy. Priebeh deja je však dopredu jasný a žiadne prekvapenia sa nekonajú, ale situácie sú častokrát vtipné práve vďaka zaujímavému vzťahu R.Branda a H.Mirren, ktorý funguje výborne a tak hoci je jasné kam dej smeruje mnohokrát sa nájde spôsob akým sa jednotlivé situácie "vymknú kontrole" a prinesú niečo fresh a funny :). Škoda len, že okrem hercov v takomto zložení je už všetko ostatné okolo toho okúkané a priehľadné.(6.7.2011)

 • LiVentura
  **

  Místy i zábavné, ale jinak trapné a hlavní hrdina má ale drž.u, to je strašný pohled na "krasavce"...!!(15.7.2013)

 • juta
  *****

  Až tolik jsem nečekal kvůli nenačervenalému hodnocení, ale po zhlédnutí mě to poměrně překvapilo. Film mi příjemně uběhl, bavil jsem se celou dobu, ale dokáže i nečekaně rozesmutnět. Russella Branda jsem viděl poprvé a vůbec mi nevadil, je to docela sympaťák.(14.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace