Arthur

Arthur

Arthur: Ťažký život milionára

Romantický / Komedie

USA, 2011, 105 min

Tak a další Russell-Brandovka, na kterou budu rád vzpomínat. Milá to komedie.(18.8.2011)

Helen Mirren je GILF.(12.7.2011)

• Boogeyman

Pičovina, která originálu nesahá ani po kolena. Ale vyšší rozpočet potěší, boháč vypadá oravdu bohatě.(30.6.2012)

Moc milé překvapení, čekal jsem tuctovou komedii a dostal jsem supr film, kde nechybí vtip, romantika ale i drama. Postava Arthura je perfektní a jeho Naomi je krásná. Helen Mirren v roli Arthurovi chůvy je také perfektní.(10.9.2011)

Nekupuji si každou půl hodinu nový sporťák, nepromenáduji se v šatech od Lincolna a nepamatuji se, že by se o mne v časech zletilých někdy starala chůva. Spíše mám tendenci na lidí, kteří výše uvedeným disponují, chrlit přátelský oheň a síru. Jenže Arthur se o své nikdy nevydělané peníze dokáže rozdělit s chudinou, za což má ode mne nejednu sympatii a proto jsem ochoten s ním řádit v batmobilu, užívat si v magnetické posteli s nikoli malým množstvím krásek i létat tryskáčem na zmrzlinu. Normálně bych to nedělal, ale po boku zrůdného Russella Branda by mě to určitě bavilo.(24.2.2012)

• - Celovečerní debut režiséra Jasona Winera. (HellFire)

• - Je to již podruhé ve dvou letech, co byla postava původně ztvárněna Johnem Gielgudem v moderním remaku přepsána na ženu a obsazena Helen Mirrenovou. Gielgud hrál v Prospero's Books (1991) pana Prospera, zatímco Mirrenová si zahrála paní Prosperovoou ve filmu The Tempest (2010). (FFilipCZ)

• - Ve scéně, kdy Arthur sedící v batmobilu listuje kontakty v telefonu, lze spatřir jméno Katy Perry. Ta byla manželkou Russella Branda.  (HellFire)