poster

Arthur

 • USA

  Arthur

 • Slovensko

  Arthur: Ťažký život milionára

Romantický / Komedie

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Místy i zábavné, ale jinak trapné a hlavní hrdina má ale drž.u, to je strašný pohled na "krasavce"...!!(15.7.2013)

 • LihO
  ****

  Nával emócií, geniálne a nepredvídateľne sa meniaca atmosféra filmu - vo chvíli keď sa mi tlačili slzy do očí prišla scéna po ktorej som dostal záchvat smiechu... páčila sa mi celkom aj hudba, obsadenie tiež super. Prekvapilo ma ako dobre vyzerala Jennifer Garner - má 39 a vyzerá rovnako dobre ako pred 10 rokmi. Inak scenár nič moc a úvod filmu bol dosť zlý, takže až také dobré to nebolo ;)(1.7.2011)

 • nunka
  ***

  Priemerná neškodná komédia s výrazným Russellom Brandom, ktorý celému dojmu dodáva extra dávku excentrickosti, rebélie a infantilnosti zároveň. Arthur je dominantným prvkom a jeho vývrtky mali únosné medze a celkom bavili.(1.9.2011)

 • Tirion
  **

  Původní film jsem neviděl a tak nemohu srovnávat a vlastně je asi dobře, že ani nemohu, protože bych se s hodnocením dostal někam, kam nechci. Tenhle prvoplánovitý moment spatřil světlo světa asi jen proto, že zrovna neměl někdo, co na práci. Je tu pár vtipných momentů, ale ve výsledku herci, režisér ani diváci neví "o čem" vlastně látka je. A to je kámen úrazu. Díky tomuto problému divák sleduje pouze sérii skečů, které ale ve výsledku ani nedokáže vhodně provázat chabá a předvídatelná dějová linka. Až mě zaráží, že v téhle mainstreamové a trochu pokleslé komedii spatříme Helen Mirren. A tak jediné, co nám zbývá je těch pár vtipných momentů Russella Branda, které ale nejsou světlem na konci tunelu, protože tenhle tunel je jen a jen temnou dírou bez paprsku originality a invence.(7.7.2011)

 • verbal
  *

  Artur je trapný kokot v romantické sračce. Tolik k filmu a nyní se konečně můžeme naplno věnovat svým koníčkům! Například takový já xmrti rád včelařím! Když vidím zdatnou dělnici, zpravidla neodolám zabouchat jí na úl, aby mě opíchala. V případě, že na to nereflektuje, všemožně se snažím alespoň jí olízat plástev v naději, že třeba změní názor. Většinou to zabere. Já vím, vypadá to jednoduše, ale nemyslete si, to včelaření mnohdy není prdel!! Často se totiž stává, že její okolí opyluje nějaký agresivní trubec, kterého, kdo ví proč, vždycky děsně rozdráždí, když mu někdo chodí na med. Proto je daleko bezpečnější, zkusit jej zpočátku jen nechat vykouřit a sledovat, co to s ním udělá. Jestli se hned neobjeví, je to v pohodě, neboť je velmi pravděpodobné, že je služebně na vedlejší louce. Ale i tak je nesmírně důležité mít se neustále na pozoru, protože jsou z praxe známy případy, že je-li trubec enormně obtěžkán pylem, mívá tendence se nečekaně vracet!! Nastane li taková situace, je nezbytně nutné okamžitě zanechat kouření, a to i v případě, že jste se už chystali tmelit úl propolisem a neprodleně opustit jeho akční rádius, který je u průměrného trubce cca. 3 kilometry. Nejste li totiž dostatečně zdatný a zkušený včelař, může mít taková interakce s podrážděným trubcem i fatální následky. Děkuji za pozornost a doufám, že jsem vás alespoň trochu duševně obohatil, když už jste se museli čumět na takovou kravinu!!(9.11.2011)

 • - Arthur (Russell Brand) se ve filmu zmíní, že jeho otec zemřel ve 44 letech. Jedná se o poctu Stevu Gordonovi, režisérovi původního filmu z roku 1981, který také zemřel ve svých 44 letech. (Avalon820)

 • - Do kin byl snímek distribuován pod krycím názvem On the Rocks, což je odkaz na pokračování původního snímku Arthur 2: On the Rocks (1988). (Avalon820)

 • - Russell Brand byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herec. (Ded@M@tes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace