poster

Arthur

 • USA

  Arthur

 • Slovensko

  Arthur: Ťažký život milionára

Romantický / Komedie

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Předesílám, že Russella Branda opravdu nemám rád. Je to prototyp idiota, který není k smíchu. Film je tak trochu pohádka. Tohle natočit v 50. letech, trochu ve stylu Prázdnin v Římě, tak to je bomba. Pro mě byla nejvýraznější osobností Helen Mirren a nejvtipnějším zážitkem, když Arthur vysvětloval dětem, že chlastá. 50 %(1.7.2011)

 • playboxguest
  ***

  Mám slabost pro filmy, v nichž se hýří penězi (kór když je to za takové nezbytnosti, jakými Batmobil, domácí kino, či maska Darth Vadera, bezpochyby jsou) a poslední dobou začínám mít slabost i pro Russella Branda, jehož herectví mě prostě baví. Parádně a především trefně obsazená komedie, u které jsem se několikrát nahlas zasmála, což se mi v poslední době (lépe řečeno v posledních měsících) poštěstilo zřídka. 70%.(20.8.2011)

 • Chickenka
  ***

  Docela mě ten film pobavil,ale jsou tu místy i hluchá místa. Prostě odpočinkový film na nedělní odpoledne...(15.7.2011)

 • teutates
  **

  Russell Brand ve svém infantilním světě, jeho projev mi vcelku nevadí, i když někdy?! Arthur je rozmazlený synek bohaté vdovy, který nemá vztah s vlastní matkou, takže mu ji nahrazuje královna Anglie, Helen. Matka ho dostane na rozcestí a on se musí konečně rozhodnout... mravní ponaučení ve stylu láska nebo peníze, tak co to bude? bleee 3/10(5.7.2011)

 • Tony.cs
  ****

  Vypnout...tady musíte vypnout. Já nemám rád Russella Branda, absolutně mi nesedí, ale tady, kupodivu, to nebylo zlé.(25.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace