Mladá Alex přichází na kolej, kde má strávit příštích několik let svého života. Dojde ale k malému nedorozumění. Školní počítač považuje díky jejímu jménu Alex za muže a přidělí jí společný pokoj se dvěma studenty. Počítač se nikdy nemýlí a Alex je proti jeho rozhodnutí bezmocná. Smíří se se svým osudem a zakrátko začnou mezi třemi spolubydlícími vznikat složité vztahy. Stuart totiž touží po Alex, Alex touží po Eddym a Eddy... Eddy si zatím není jistý, jaká je vlastně jeho sexuální orientace... (oficiální text distributora)

Chrustyn

Tématem dost aktuální ale jinak sympatická romantická komedie, která se nebojí být odvážnější a jít do hloubky vztahových problémů. ()

eraserhead666

I po dvanácti letech ve mě tahle skvělá romantická komedie (i když mi tohle označení na ten film nějak moc nesedí) vyvolává úplně stejné pocity a baví mě stejně jako když jsem ji poprvé viděl v kině. Poměrně slušně otevřená otázka sexuality a vyrovnávání se s ní (to slušná myslím ne ve smyslu morálním nebo umírněném, ale tak, že si to ze sexu a problémů s ním nedělá moc velkou srandu, že je to i přes humornost filmu hozený do tý pocitový roviny - humor v tomto filmu je někde jinde, ne v sexu, např. v American Pie je sex brán jen jako něco konzumního, něco co chceš mít, protože to nemáš a když to dostaneš, už o tom nepřemýšlíš a bažíš po něčem jiném, tady to je ale bráno jako součást lidského života, něco, s čím se člověk pořád sžívá, co se mění stejně jako se mění on sám, něco, co ho provází celej život). Scéna, kdy si Stuart položí na zadek Eddieho ruku je prostě úchvatná.... Baldwin jako Stuart je fakt perla, ač mám z jejich famílie oblíbeného Aleca, Stephen dokázal - a pak už v žádném jiném filmu, co jsem viděl, že herecké geny nezůstaly jen u jeho staršího bráchy. Pihovatá Lara Flynn je prostě k zulíbání, rád bych jí do ouška zašeptal pár honosných slovíček..... ()

Sifaka

Správná romantická komedie, kterou jsem kdysi viděl na VHS z videopůjčovny... dobrá sranda na kolejích... ()

jhrasko

I po 15rokoch "internátna" klasika so zopár nezabudnuteľnými hláškami a sexi ústrednou threesome. Hoc pri Stephenovi Baldwinovi sa občas musí zastaviť mozog a stojí a stojí a stojí:-))) Ale o to predsa ide, nie?:-))) ()

ABLABLABLA

Naprosto parádní film se skvělými herci a řadou vtipných okamžiků. "Budu potřebovat úřední potvrzení o tom, že jste opravdu žena." ...... "Nemám tě ráda Stuarte. - To je v pořádku."....... "Jestli na to neskočíš, tak se to stane. Tvůj pták bude menší a menší a menší, až se úplně scvrkne a zmizí ti v těle. A co budeš mít pak? Vagínu." ....... "Nešlo mi na rozum, že lidé mohou být jeden den nezbytnou součástí života druhých a druhý den prostě nebýt. Nemá to snad přetrvat?"....... "Je to jako když jedete na dovolenou. Všechno si naplánujete, ale jednoho dne sjedete z cesty nebo si zajedete a skončíte na nějakém bláznivém místě, co ani není na mapě a uděláte něco, na co bystě nikdy ani nepomysleli. Možná se v tu chvíli cítíte trochu ztraceni, ale později zjistíte, že to bylo na celém výletě to nejlepší." ()

slunicko2

I wonder how some people could be such a necessary part of one's life one day and simply vanish the next. Isn't it supposed to last? 1) Spoiler. Líbilo se mi, jak se vzorec myšlení a chování Alex, která se nechce smířit s Eddyho sexuální orientací a snaží se ho nějak "předělat", později uplatní i na Eddyho, který se podobně pak chová ke Stuartovi, kterému se naopak snaží dokázat jeho homosexualitu._____ 2) Ve skutečnosti je to jinak. Byly natočeny i další intimnější erotické scény mezi Eddym (23letý přitažlivý charismatický Josh Charles) a Stuartem (28letý trochu přesvalený Stephen Baldwin), které nakonec režisér, jak sám uvádí, na Baldwinovo naléhání z filmu vyškrtl. 31letý Andrew Fleming rovněž prohlásil, že film je založen na podobné zkušenosti, kterou sám měl během svého pobytu na kolejích. Bohužel však nevím, v jaké roli..._____ 3) Spíš úsměvný než veselý snímek obsahuje některé skutečně podařené okamžiky (scény z knihovny, scény s dvojicí šmíralů)._____ 4) Určitý nepoměr mezi nevázanými promluvami a dosti cudnou akcí je trochu podivný, spíš bych považoval za zajímavější opak._____ 5) Film poskytuje i osvětu: I'm telling you. If you don't have sex soon, you dick is going to shrivel up and go inside your body. Then what do you have? A vagina._____ 6) Alex: You have the hots for me, I have the hots for him, and sooner or later he's gonna have the hots for you. Eddie: Sounds pretty hot to me. ()

PROCESOR

Nemůžu jinak, než za plnou palbu. I po letech se film neztrácí. Je tam naprosto skvěle vysvětleno, proč jsou lidi nešťastný. Protože v té fázi života co se nachází, chtějí zrovna to, co nemohou mít. Teplej, Kundička, Borec, každej chce toho, koho mít nemůže- dokonalý) ()

dr.fish

kultovní snímek. pro lidi, kteří žili na vysokoškolských kolejích je to k tomu ještě trochu sentimentu navíc.. ()

c.tucker

Pěkná Lara Flynn Boyle, příjemný děj nijak netlečí na pilu. Velmi zábavné a odpočinkové. Velmi milý film, který dokáže potěšit a ukáže co studenské koleje znamenají. ()

3n3my

Počas filmu som rozmýšľal, prečo gaya nehrá skôr Stephen Baldwin, že by sa to viac hodilo, ale ku koncu mi to došlo, tak k filmu nemám väčšie výhrady. Slušné 4*. ()

kocik1

Takový teenegerský film, který by máma své dceři rozhodně nedoporučila. A právě proto je ve své kategorii teens filmů u mě na špičce.:-) ()

lennyd

Jen se pořádný a čistotný Eddy (Josh Charles) stihl srovnat se svým bohémským a trochu nepořádným spoubydlícím na kolejích Stuartem (Stephen Baldwin) dostávají dalšího spolubydlícího. Tedy .. ehm .. spolubydlící - kolejní počítač udělal chybu, a zařadil mladou Alex (Lara Flynn Boyle) na klučičí pokoj. Mezi naší trojicí se začíná zaplétat klubko vztahů, zvlášť když Eddy zjistí, že asi nebude úplně heterosexuál... Tento film jsem někde zahlédl asi před deseti roky (když jsem byl ve věku, kdy mě pouhý název tohoto filmu dokázal rozjitřit), ale pamatuji si, že mě nikterak neuchvátil (asi jsem podle názvu čekal něco jiného) :). Nyní jsem měl možnost vidět film znovu, tak jsem si to samozřejmě nenechal ujít ... a zase nic. Ne že by byl špatný nebo nezábavný, ale celkově mi to nic moc neříká. Celé je to natolik přitažené za vlasy a od prvního okamžiku naprosto jasné, kde všichni hrdinové skončí (v posteli :) ). Herecké trojici vévodí Stephen Baldwin (ani jsem nečekal, že o některém z Baldwinovců toto prohlásím :) ). Josh Charles je i na homosexuála takovej nemastnej neslanej a Lara Flynn Boyle není špatná, ale nějak mi do filmu nepasovala. Tak nevím, +/- průměr... ()

rockwoman

"Je to jako když jedete na dovolenou, všechno si naplánujete, ale jednoho dnes sjedete z cesty, nebo si zajedete. A nakonec skončíte na nějakým bláznivým místě co ani není na mapě. A uděláte něco, na co byste nikdy ani nepomysleli. Možná že se v tu chvíly cítíte trochu ztraceni. Ale později zjistíte, že to bylo na celým výletě to nejlepší." ....Moc příjemná záležitost s nejlákavější příchuťí a také jedna z mých oblíbených nostalgií. ()

Autogram

Postmoderní Eva a dvaja Adamovia v trochu komédii a trochu vzťahovej dráme. Aj na dnešnú otvorenú dobu celkom odvážny film, ale žiadne porno určite netreba čakať. Pre mňa práve tie deväťdesiate roky a Beverly-Hills-feeling bolo to najlepšie. –––– Možná, že se v tu chvíli cítite trochu ztraceni. Ale později zjistíte, že to bylo na celým výletě to nejlepší. ()

Lencha

Zajímavej trojúhelník:-) Ona chce jeho, on chce ji a ve finále on chce jeho:-))) A pak si to rozdaj všichni společně:-))) Proč ne:-))) Docela dobrý, chvílema trochu nuda. ()

Michelle75

Tak to už je dávno. Netradičně laděná komedie z příjemného prostředí a ještě lepšími herci. Hrozně mě potěšilo, že vidím svou oblíbenou Donnu z Twin Peaks. Škoda, že od té doby si ji už v žádné takové roli nepamatuji. ()