Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

ghatos

Sjel jsem poctivě všechny díly a musím říct, že je to ten typ pořadu, kde odpad i pět hvězdiček je relevantní hodnocení. Celkový koncept je jak jinak postaven na hlupotě a omezenosti většiny účinkujících, kdo by také dobrovolně chtěl tohle absolvovat? Kvalita nabízeného zboží (farmáři) a kupujících (ženy - dá se to tak vůbec nazvat?) je dost slabá. Z druhé strany, aby šel někdo dobrovolně otročit na statek v dnešní době (?) nemůže být úplně normální. Netragičtější případ je Marián. Zneužitý a zmanipulovaný prosťáček postupem času vyvolával spíše lítost než úsměv. Jeho rodina, televize, vybraná partnerka - všichni v tom hrůzostrašném divadle (včetně jeho) vygenerovali neuvěřitelnou demenci hodnou zapamatování. 40%. Výborný komentář: Karamanlis ()

tommmy89

Hanba televiznych relácií. Je takmer neuveriteľné, čo už televízia dá do obehu len preto, aby sa našli ľudia, čo sa s radosťou idú strápniť pred celým národom. Nech im chutí ! ()

MichelSmith

Naprostá dokonalosť,všetky vzťahy sú sexuálne napínavo prepletené a ide z nich cítiť úžasný drive a ťah na bránku! Jediná malá ale fakt malá slabina ktorú by som vytíkal tvorcom je,že niektoré príbehy občas popierajú správnu koncepciu chápania reality show a nedostáva sa nám v nich dostačújúcej citovej zafarbenosti viz Douglasove poznámky.... :) ()

Jello Biafra odpad!

Reality show, v ktorej vymletý smradlavý vidlák hľadá arogantnú kravu. Osadenstvo tejto reality show je skutočne že na facku a samotná reality show je zábava pre inteligenčne nižšie vrstvy. No vlastne na Slovensku to má sledovanosť dosť vysokú, takže to o inteligencii nášho národa niečo vypovedá. ()

adamulefa

Mohol by som dať s kludným svedomím dať odpad! Ale na druhej strane aj 5*. Je to predsa úplne stupídne! Ale zas na druhej strane chytanie prasiat po okolí, hádky o tom, či má urobiť bidlo pre sliepky alebo nie, kydanie hnoja, tie "vidlácke" rozhovory alebo divné sprievodné komentáre... Sranda, sradna. ()

dita.krizova

Aspoň se pobavíte a povznesete nad tím, jak se máte dobře, že vám není 40, stále nebydlíte s rodiči a v lásce se vám daří aspoň trochu líp. Je poměrně zajímavé sledovat, jaké místní postavičky a pochybné existence se můžou přihlásit do tohohle pořadu a hledat lásku. ()

Arkanoid odpad!

Balada o večnej láske podávaná tou najhoršou formou. Sme dosť konzervatívny národ. Žiadny ešte nehľadal muža. ()

vitekpe

Treti rada uz je naprosto nekompromisni masakr. :-) Silu tomu dodava dokonale sarkasticky, nekorektni a nekompromisni komentator. Smeju se od zacatku do konce, a nevericne ziram co vsechno je mozne... bizarni zazitek. Ceska verze je proti tomu nudna a relativne "seriozni" hovadina. ()

matolas

Najlepšia slovenská komédia ever. Bohužiaľ to zrejme nebolo cieľom. Ale dlho som sa tak nenasmial na primitívnosti programu. ()

bari68

Neuveriteľná úbohosť.Rozum mi stojí nad tým na akom základe sa dá uskutočniť Reality-show.Avšak aj na debiloch sa dá niekedy dobre zasmiať. ()

casioa.... odpad!

Strach a hrôza. Mediálny priestor je schopný vytiahnuť na pomyselné svetlo božien indivídua (o ktorých ani keď sa na obrazovke objavia) pochybujete, že môžu vôbec byť a existovať. Masmediálny striptíz sa stáva výsadou retardov, ktorí nemajú súdnosť a sú schopní zhovädiť sa pred celým svetom, za tých úbohých 15 minút PSEUDOslávy. Táto ČISTÁ stoka jasne pouzkazuje na to, že to s touto planétou ide do sračiek. ()

odie

Žíš marjá, za co byste furt někoho litovali? Tak už jste asi párkrát po ulici šli a všimli jste si, že jsou mezi námi dlouhonohé blondýny, tlusté brunety a většina mužů je mnohem ošklivější než ženy....pak tu máme houmlesáky a dostáváme se i do říše zvířat...jak k tomu přijde takový mexický naháč? A co vy? Chtěli byste aby Vás litoval nějaký intelektuální nasamec či oduševnělá sexbomba? Nikdo nestojí o Vaši lítost a je to jen pokrytecký. Obvykle mě reality šou moc neberou a nevydržím se na ně koukat. Když mě ozářilo tohle, nebyla jsem ani schopná zvednout ruku s ovladačem. Je to bezva, vážně syrový kino sürreal, které je ještě jemně ochuceno ironickým komentářem. Prostě konečně skutečná realita....a ne nelituju nikoho, i stupidi i postižení, úředníci a všechna ta pokrytecká, nenávistná a závistivá verbeš, všichni patří do tohohle světa. ()