Daniela._._.

Ze začátku jsem na film neměla moc kladný názor a to jsem ho ani neviděla..Musím přiznat, že to bylo lepší než jsem očekávala..Ale jelikož mě pohled na nahatou Milu nebo Justina nijak neohromil, (což bylo pravděpodobně klíčové-neboť film začíná i končí jako každý jiný) tak nejsem tak nadšená. ()

denyel

Dávam za tri iba vďaka jedinému vzťahu, ktorý sa mi ozaj páčil, a to bol vzťah Dylana a jeho otca. Sú filmy, ktoré sa mi páčia, a to aj napriek tomu, že ich hodnotenie nie je zrovna vysoké, no som si vedomí toho, že to tak má byť, pretože si také hodnotenie nezaslúžia, odo mňa áno, od všetkých nie. V tomto prípade je hodnotenie podľa mňa zavádzajúco vysoké, na červenú bránu by som mu zaklopať isto nechal, no dnu ho pustiť, to v žiadnom prípade. ()

vixina

Mila zaujala nedávno v Labuti, Timberlake prekvapil v Sieti, spoločne si sadli úplne výborne. Zábavná konverzačná šou nastaví vysokú laťku už od samého začiatku, až to vo mne vyvoláva pocit, že to celé nestálo ani tak na režisérovi Easy A, ako skôr na šikovných scenáristoch. (Spomínaný film spája s týmto Emma Stone, ktorá si ale našťastie odbije svoje, keď zaskočí na úvodných 5 minút.) Nápad ako taký je veľmi zaujímavý, ale circa v polovici trochu premršetenej stopáže tomu celému začne dochádzať dych. Škoda preškoda, možno, keby sa vypustila epizódka s onkológom... Každopádne sa za tie 4* nehanbím, chystám si to zopakovať. ()

Dejte na me

Tak oscara jsem od toho nečekal a ani bych to tomu nedal, ale koukat se na to dá.. Prostě pohodová romantická komedie s trochou nahoty navíc a pěknou herečkou, takže všechno v pořádku. Jediný, co mi totálně štvalo, bylo to jeho neustálý pozpěvování..to bylo fakt pitomý! ..jinak lepší průměr ()

xxxblade

Jedna s dalších zamilovanych komedii které se točí jak na běžícím pásu. Ale přiznávám , že stojí za to ho vidět . ()

dzivetka odpad!

Další slabomyslná americká komedie...možná o něco vtipnější než obvykle, ale pořád je to bída. Je mi líto, ale za mě ne. ()

Saturday...

Všechno skvěle spolu sedí a celkově to tvoří výbornou podívanou! ... Často člověku vadí to, že film je nepravděpodobný v reálném životu, ale i tohle tento film zvládl na jedničku... U mě jednoznačně BOŘÍ MÝTY a doporučuji všem, kteří vahájí se podívat. ()

fun145

Justin Timberlake a Mila Kunis to zahrali bravúrne, iskrilo to medzi nimi takmer po cely film. A aj keď som už od začiatku tušil, že to nezostane na úrovni 'Friends with benefits', čo značí čiastočnú predvídateľnosť deja, bolo tam dostatok situácií, kedy som zaváhal. Jedna z naj-vtipnejších hlášok : 'magnum couldn't solve the shit going in her head', bola asi najväčším náznakom zvratu vo filme. To spravilo dej výrazne zaujímavým. Justin ma dostal svojim : 'Closing time, every new begining comes from some other's begining end.' Geniálne boli aj tie dve 'group dance'. A teda hodnotenie jednoznačne 100% ()

Infurius

No niektoré scénky boli fakt originálne a vtipné, ale aj naopak niektoré boli obyčajné podľa holywoodskych scenárov a také nemám rád... Podľa mňa lepší priemer. Skor som si tento film pozrel kvoli Timberlakovi lebo som videl film "In Time" tak som si myslel ze neco nového by zahral tiež dobre... tak polovica filmu zajimavá a druha polovica nuda...65% ()

RISOvonVODKA

Rozhodne nie môj žáner. Neviem ako som sa k tomu dostal, neviem prečo som to pozeral, ale som spokojný. Možno práve preto, že filmy podobného kalibru nemám obkukané a tým pádom som tam nevidel žiadne typické klišé. Ale stavím sa o ruku, že tam bolo. Romantických komédii sa ročne natáča viac ako je zdravé, preto ich celkom prírodzene zavrhujem už v počiatkoch. Tu na druhej strane musím povedať, že som sa pár krát schuti zasmial, nie zachechtal, zasmial. Popravde som chytil jeden epický záchvat smiechu v scéne, kde Timberlake vysvetľoval princíp močenia so stoporeným penisom. Dialógy boli zábavné, veľmi zábavné aj keď trochu prehnane umelé. A na Milu Kunis sa je radosť pozerať! ()

borboleta

Tady můžeme krásně vidět, že lze natočit kvalitní, svižnou a dokonce i vtipnou romantickou komedii, na kterou se nejen bez obav, ale dokonce s potěšením může podívat i člověk, který (i přesto že by si to moc přál) moc dobře ví, že žádný krásný princ na bílém koni se nikdy sám od sebe neobjeví a že láska na první pohled opravdu není nic reálného. Ostatně Dylan a Jamie se do sebe zamilovali až po nesčetném množství pohledů a velké procento z nich rozhodně nebylo do očí. Film si dělá legraci sám ze svého žánru (a sexu a zpěváka té divné pubertální hudební skupiny), ale přesto jeho pravidla dodržuje a nakonec všechno dobře dopadne a všichni se mají rádi přesně tak, jak se to od správného romantického filmu vyžaduje. Snad jen těch uvědomělých rozhovorů s rodiči mohlo být v závěru méně, postavu nemocného otce bych asi vynechala celou, ta už moc hraje na city lítosti. Trochu mě už taky přestává bavit klasické filmové klišé, kdy postavy spolu sexujou v jednom kuse, ale přesto se neustále cudně zakrývají přikrývkami jen aby náhodou někde něco nevykouklo. Já vím, že je to kvůli přístupnosti filmu pro děcka, ale ukazování sexu bez těch správných emocí a závazků je přece méně výchovné než někde náhodou nechat objevit kousek dámského hrudníku. Justin Timberlake mě opět v dalším filmu přesvědčil, že přestože mě jako muzikant absolutně minul, tak jako herce jsem ho ochotná vzít na milost, tady se mi líbil:) Ještě tu mám malou otázku k zamyšlení: bylo v tomhle případě nutné překládat anglický název filmu? ()

Jankaxx

Nezdálo se mi to ani vtipný, ani romantický... záblesk romantiky se možná někde spatřit dal, ale když už, tak v klišovité formě - nic novéh... Není důvod pro opětovné pouštění - škoda! ()

ladymarmelad

Nejde říct nic jiného než že tenhle film je prostě DOKONALEJ!! Od začátku jsem byla úplně zažraná do tv. Je to vtipné, romantické,pravdivé no prostě skvělí film. Herecké obsazení je boží Mila Kunis - úžasná herečka, dokonalá postava a hlavně nádherná holka. Justin Timberlake - no k němu můžu říct prostě idol všech dívek a to jeho dokonalý tělo, řekla bych že po něm by skočila každá =D. Skoukla sem ho už nejmíň pětkrát a nehodlám přestat. Je to boží film a ten závěr, sen každý holky =) Will Gluck ví co dělá =) ()

Kate.97

Pěkný, pěkný, pěkný!!! V hlavní roli okouzlující krásná Mila Kunis, no lepší herečku by na tuhle roli snad nesehnali! :) S Justinem naprosto sehraný ! ()

Jumper636

já jsem tak bavil, že jsem neměl příležitost heldat chyby. Některý srandovní scény jsem si musel přetočit =) . 100% zábava pro mě =) Pro ty co mají náladu vyměknout to pravé ;-) ()