Středoškolák Nathan Harper trpí návaly zlosti a sám sobě připadá cizí. Nevychází příliš ani s rodiči, kteří jsou na něj přísní, a navštěvuje psycholožku Bennettovou. Když se spolužačkou Karen pracují na školním referátu o pohřešovaných dětech, najdou na internetu fotografii malého chlapce. Na stránce simulující jeho dnešní podobu objeví Nathan sám sebe. Zjistí, že se jmenuje Steven a jeho rodiči jsou Lorna a Martin Priceovi. Spojí se on-line s adresou, ale netuší, že je odposloucháván muži kolem bývalého agenta srbské tajné služby Nikoly Kozlova. Ti záhy přijdou k nim domů, zabijí matku i otce a vyhodí dům po povětří. Nathanovi s Karen se ale podaří uniknout... Nathan volá policii, ale na lince se mu ozve agent CIA Frank Burton. Nathan je nedůvěřivý. Nakonec Nathanovi i Karen pomůže psycholožka Bennettová, která pracuje pro CIA. Harperovi byli také agenti. Nathanův pravý otec Martin Price je nezávislým tajným agentem a podařilo se mu ukrást Kozlovovi seznam pětadvaceti politiků a důstojníků CIA, kteří někdy prodali státní tajemství. Kozlov chce Nathana dostat, aby mohl Pricea vydírat a získat seznam zpátky... Nathan s Karen dostanou od Bennettové adresu, kde se mají zatím ukrýt. V bytě, který patří Martinu Priceovi, sebere Nathan pistoli a mobil. Když oba zjistí, že jsou jim CIA i Kozlov v patách, prchají odtud... Nathanovi se podaří několikrát odrazit útok Kozlovových mužů, pak ho najde Burton se svými muži. Nathan mezitím zjistí, že na mobilu z bytu je otcův seznam. Dojde mu, že je na něm i Burton, který se ho snaží dostat dřív, aby své jméno vymazal. Když je pak napadne Kozlov, Nathan s Karen znovu utíkají. Kozlov Nathana kontaktuje a vyhrožuje mu zabitím jeho přátel. Nathan mu řekne, že mu seznam vrátí, a dá si s ním sraz na stadionu během baseballového utkání... (TV Prima)

MickeyStuma

Teenagerovský akční snímek, který se nějak nepovedl. Akční scény jsou sice adrenalinové, ale tak příšerně děravý scénář to pranic nezachrání. Ono vlastně co se týče děje, tak není o co stát. Celý film se tu pořád někdo honí, pere, střílí a proč vlastně je skoro záhadou. Jo, tajný seznam, který všichni chtějí. A má ho puberťák a tak je pro všechny nepřítel. Jenže ten má schopnosti jako zkušený agent a tak to s ním nikdo nemá jednoduché. Jen jedno je krapet složité. Komu má věřit a komu ne. Nic originálního, nic překvapivého. Obyčejná pop-kornová zábava do řady mezi ostatní. ()

bararich8

Tentokrát se česká distribuce opravdu trefila - Bez dechu - tomuto "filmu" dech došel hned za začátku. Takových blbostí a klišé se jen tak nevidí. Celé se to tak nějak táhne a je to o ničem. Po Drive přichází další zklamání. 1* ()

Kingjiri

Nakonec to nebyla taková blbost, jak jsem se obával. Herecký obsazení ucházející, ALE už dlouho jsem neviděl víc nesympatickýho náctiletýho hlavního hrdinu. A to rozhodně neřikám kvůli tomu, že hrál Taylor Lautner v Twilight sáze. Třeba takovej Shia LaBeouf by sem sednul jako hrnec na prdel a jeho hereckej projev by byl mnohem stravitelnější. Sigourney Weaver tu má spíš větší cameo, potěšil mě záporák v podání Nyqvista. Akce spíš průměrná, scházelo jí větší tempo a šmrnc. Příběh docela fajn - neni to určitě jenom pro teenagery. Škoda zmíněnýho obsazení hlavní role, dvě silnější hvězdy. ()

darkreider

Čo by asi spravil Neil Patrick Harris, keby učóroval supertajný zoznam mien a potom ho mal 15 rokov vo svojom držaní? No asi v prvom rade milión kópií a v druhom rade by ho asi aj nejak použil. Celá zápletka je tak moc debilná, že sa mi chce plakať. Ak mi niekto dá jeden dobrý dôvod, prečo sa to ťahalo 15 rokov a v čo dúfal ten Srb, keď získa "zoznam" v digitálnej a teda forme, ktorá sa dá namnožiť na milión spôsobov, dám ďalšiu hviezdu. To, že high tech borci, ktorý vzdialene ovládajú aj splachovač na hajzli, nedokážu vystopovať mobil, dokonca ani ten, čo im ukradnú (!!) je už len bonus, ktorý mi potvrdzuje, že to písal úplný lempl. Dialógy ani komentovať nebudem (bomba v trúbe ftw), lebo to je majsterštuk hodný šutru cez kolenu. No a fakt, že taký šupák si potočí bandu Srbských black ops, ktorý sa musia krotiť, aby ho nevdýchli, je iba drobný detail. PS: Ikonou tohoto filmu je obočie hlavnej hrdinky, ktoré zatieni aj nesporný talent Lautnera. ()

Dm1tr1j odpad!

Maximum z adrenalínovej porcie tejto sračky som si užil z traileru, a to sa mi už veľmi dávno nestalo, a takých dementov ako tu hrajú hlavnú postavu tu u nás máme za dementov čo vedia akurát tak trošku lepšie žonglovať s loptou na ľavej nohe. ()

Elisskas

Lautnera ráda nemám, obočí Collinsové se mi taky nelíbí, ale i přes tyhle věci, které se tady nejvíc pomlouvají a je film kvůli nim předem zatracovaný (co si budeme povídat, taky se mi do něj nechtělo), jsem si film užila. Nenudil mě a napjatá atmosféra se dala krájet. Sama jsem z toho překvapená. ()

Eilean Donan

Žánrový výsmech, v ktorom nič nefungovalo ako malo. Na vážnych dialógoch sa človek predsa nemá smiať,... alebo je niečo sakramentsky zle. A všetky tie nelogickosti, na ktoré inak veľmi nedám, ale tu ma priam mlátili do čela! Nad to všetko vedie Lautnerov mramorový výraz. Jediná zmena sa udiala vtedy, keď sa mu slzy rinuli po tvári. Pekne plytký zážitok. ()

VerenaLord

Tomu se říká slibný námět, leč velice nepovedené zpracování. Lautnerova tvářička se nemusí líbit, to je mi jasné, nad jeho hereckými kvalitami zatím visí velký otazník, ale neházím flintu do žita. Škoda, že se tolik nepovedl výsledek (love story byla naprosto nadbytečná a trapná, závěr, kdy nedojde ke shledání s otcem taky velice pitomý). Chtělo to víc objektivity při natáčení a vůbec už asi při psaní scénáře. ()

Yancl

Jaký název - takový film .. a to doslova .. Celé tohle potulné dobrodružství frajera z Twilightu na mě působilo příliš odlěhčeně a nalajnovaně. Každá scéna mi připadla přehnaně jednotvárná, žádný výrazný 'boom' ani kulervoucí akce. Jako hlavní zápor, který kazí podobné typy filmů, mi jednoznačně přišla přehnaná pohádka, která jakoby popisovala nasraného kluka měnícího se na nezastavitelného agenta 007 ... Naprosto mimo hranice reálnosti .. Na obranu ale musím napsat, že zas tak zlé to nebylo, jako béčkový film celkem ucházející, jen musí člověk vypnout mozek. [48%] ()

dodona

Teenagerský Bourne? Snaha bola, ale nejak sa to nepodarilo. Úprimne, vôbec to nie je taký strašný prúser ako som čakala. Hodnotiť každý film kde hrá Lautner automaticky ako zlý je ako hodnotiť každý film kde hrá napr. Johnny Depp či Al Pacino automaticky za dobré. Lautner ako herec ma síce príliš nepresvedčil, ale to sa ešte možno časom poddá ak vezme nejaké hodiny herectva a začne si vyberať úlohy. Tu by som však ako hlavný problém videla scénár, ktorý sa snaží byť až príliš prekombinovaný, preinteligentný a prehnaný, čo v konečnom dôsledku na plátne vyznelo tak ako to vyznelo. Veľmi som sa pobavila na "saxanovskej" ruke, ktorá si dočiahla tú zbraň spod sedačky :D. Obsadenie je zaujmavé a vidieť stále krásnu Mariu Bello ako trieska padúchov je žúžo. Naopak Lili Colins mi do úlohy Karen absolútne nesadla a pre Jasona Isaacsa mám slabosť. Od Molinu a Nyqvistu som čakala akosi viac. Skrátka, lepšie ako som čakala, ale žiadna sláva. Nech nežerem, 3. ()

JamieSmith

Mělo to být vtipné? Řekněte, že to mělo být vtipné! No, i kdyby ne, já se místy smála, až se za břicho popadala. A Taylor je tak nabušenej, že chápu rozhořčení místních mladíků, kteří nedisponují těmito kvalitami, i když zajisté disponují jinými, lepšími, třeba inteligencí a vtipem (jestli Taylor nevím, osobně jsem ho nepotkala a určitě by to bylo to poslední, co bych po něm vyžadovala). Vyměnit Bellu za děvče s výrazným obočím byla trefa do černého. Je hezká, ne úplně blbá a navíc nefňuká. Myslím, že to je dobrý počin a zvlášť chlapci by si jej měli cenit, protože naučí jejich přítelkyně koukat na akční filmy. Když už ne kvůli akci, tak kvůli svalům hlavního hrdiny ^__^ ()

jojo-Jozin

Ani nevím proč tento počin nechávám při svém hodnocení o příčku výše, než jsou filmové stoky. Snad jen že jsou i horší filmy. Vše je tu špatně a nejvíce ze všeho představitel hlavní role, který disponuje jen jedinou hereckou pózou, již lze nejlépe charakterizovat jako tupě jalová. ()

vikino1 odpad!

Ten absolutně nesympatickej osel může fakt hrát akorád zmutovanýho vlkodlaka.. Na nic jinýho se nehodí. Tohle je sračka bez napětí, bez gradace. Jediný co na tomhle snímku stálo za zmínku je S.Weaver - věk se na ní podespal, ale byla to nejcharyzmatičtější postava z celýho filmu... P.S. takovou sexuální scénu jsem fakt ještě neviděl, každej normální by to z ní strhal během 3 vteřin, oni si po osahávačce řeknou že mají hlad a vše skončí.. Že by se nám vlkodlak stihl udělat do kalhot ???? ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka