Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 50 min

• Lovely.Bones

Docela osvěžující. Hodně špatná animace, ale pár scén ušlo a ze songu: ,,Paraple, paraple, k čemu je muž, když mám paraple" jsem dostal největší záchvat smíchu za poslední měsíc. Příběh je strašně přeplácaný a nepřehledný. Pravděpodobně na tento snímek v brzké době zapomenu, a to je docela škoda, protože mám Toma a Jerryho rád a z některých dřívějších filmů jsem docela nadšen.(17.11.2014)

Ne příliš povedená záležitost, kdy si Tom a Jerry hrají na detektivy.(6.6.2012)

• dopitak

Mám tohle na DVD, a lituju toho. Odklon od navyknutého standardu krátkometrážních příběhů je příliš velký. Nemá to děj, Jerry se chová jako dement a většinu sebepoškození si způsobí vlastní nešikovností, místo při bitkách s Tomem. Nebyl jsem pořádně schopen identifikovat, kdo je vlastně Holmes a kdo Watson.(24.10.2010)

Hodně příjemná animovaná oddechovka.(25.8.2010)

Toma a Jerryho jsem jako malý dítě miloval. Sherlocka zase miluju teď. Nicméně tento animák je průměrná honička za padouchy v kulisách viktoriánského Londýna. Dětem se to ale určitě líbit bude.(15.3.2016)

• - Vo chvíli, keď Jerry skúma náhrobok na cintoríne, je možné vidieť meno mŕtveho, Doyle, čo je meno autora príbehov o Sherlockovi Holmesovi, Arthura Conana Doylea. (minusha97)