Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 50 min

Toma a Jerryho jsem jako malý dítě miloval. Sherlocka zase miluju teď. Nicméně tento animák je průměrná honička za padouchy v kulisách viktoriánského Londýna. Dětem se to ale určitě líbit bude.(15.3.2016)

Jak oni to všichni dělají, že čím víc se šťourají v zaběhnutých klasikách, tím víc to stojí za lejno? Tom a Jerry přece nikdy nebyl průměr.(29.12.2014)

• Lovely.Bones

Docela osvěžující. Hodně špatná animace, ale pár scén ušlo a ze songu: ,,Paraple, paraple, k čemu je muž, když mám paraple" jsem dostal největší záchvat smíchu za poslední měsíc. Příběh je strašně přeplácaný a nepřehledný. Pravděpodobně na tento snímek v brzké době zapomenu, a to je docela škoda, protože mám Toma a Jerryho rád a z některých dřívějších filmů jsem docela nadšen.(17.11.2014)

• mr.filo

Kde jsou ty časy, kdy humorná animace Toma a Jerryho mě bavila. Čekání na konec, spíše ze zvědavosti, než z jiného důvodu, nic nepřinesl.(6.6.2012)

Hezká pohádka Toma A Jerryho, na kterou jsem strávil moje mládí :) . Takže mi nemohl uběhnout ani Tom a Jerry z dnešní doby. Když porovnám dnešní dobu se starší dobou, tak jednoznačně a překvapivě se mi líbil víc starší Tom a Jerry.Kupodivu to na tu dobu to bylo víc promakaný, než je teď. Tom a Jerry: Sherlock Holmes byla pěkná ukázková pohádka na odpočinek, abych se přiznal poprví jsem usnul :D .... A ráno dokoukal, takže až příště budete chtít uspat vaše dítě nebo sebe sama, tak si pusťe Tom a Jerry: Sherlock Holmes :)(13.12.2010)

• - Vo chvíli, keď Jerry skúma náhrobok na cintoríne, je možné vidieť meno mŕtveho, Doyle, čo je meno autora príbehov o Sherlockovi Holmesovi, Arthura Conana Doylea. (minusha97)