Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 50 min

• honajz

Až neskutečný blábol, zcela mimo svět Toma a Jerryho. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/tom-a-jerry-sherlock-holmes.html(24.9.2010)

• mr.filo

Kde jsou ty časy, kdy humorná animace Toma a Jerryho mě bavila. Čekání na konec, spíše ze zvědavosti, než z jiného důvodu, nic nepřinesl.(6.6.2012)

Hezká pohádka Toma A Jerryho, na kterou jsem strávil moje mládí :) . Takže mi nemohl uběhnout ani Tom a Jerry z dnešní doby. Když porovnám dnešní dobu se starší dobou, tak jednoznačně a překvapivě se mi líbil víc starší Tom a Jerry.Kupodivu to na tu dobu to bylo víc promakaný, než je teď. Tom a Jerry: Sherlock Holmes byla pěkná ukázková pohádka na odpočinek, abych se přiznal poprví jsem usnul :D .... A ráno dokoukal, takže až příště budete chtít uspat vaše dítě nebo sebe sama, tak si pusťe Tom a Jerry: Sherlock Holmes :)(13.12.2010)

Toma a Jerryho jsem jako malý dítě miloval. Sherlocka zase miluju teď. Nicméně tento animák je průměrná honička za padouchy v kulisách viktoriánského Londýna. Dětem se to ale určitě líbit bude.(15.3.2016)

Hodně příjemná animovaná oddechovka.(25.8.2010)