poster

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

 • Česko

  Tom a Jerry: Setkání se Sherlockem Holmesem

 • USA

  Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes

 • Slovensko

  Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 50 min

 • Hellboy
  ***

  Průměrný kreslený středometrážní film, ve kterém se objevují Tom a Jerry v 19. století jako Sherlockovi pomocníci, ačkoliv při pátrání spíš překážejí, než že by pomáhali. Sherlock je na stopě ukradených diamantů, jednoduchá zápletka umožňuje Tomovi a Jerrymu rozjet nejrůznější honičky a eskapády, které přímo se zápletkou nesouvisí. Mnoho dialogů zde není, mnoho inteligentních Sherlockových dedukcí také ne. Je to jen pro ty nejmenší děti, ale koukat se na to dá i ve starším věku, čehož jsem důkazem:) Originální nadabování obsahuje skvělá jména, Michaela Yorka, Malcolma McDowella a Johna Rhyse-Daviese, o což jsem bohužel v české verzi přišel. Celkově se nejedná o nic světoborného.(11.9.2010)

 • Lovely.Bones
  **

  Docela osvěžující. Hodně špatná animace, ale pár scén ušlo a ze songu: ,,Paraple, paraple, k čemu je muž, když mám paraple" jsem dostal největší záchvat smíchu za poslední měsíc. Příběh je strašně přeplácaný a nepřehledný. Pravděpodobně na tento snímek v brzké době zapomenu, a to je docela škoda, protože mám Toma a Jerryho rád a z některých dřívějších filmů jsem docela nadšen.(17.11.2014)

 • Paity
  ***

  Ne příliš povedená záležitost, kdy si Tom a Jerry hrají na detektivy.(6.6.2012)

 • honajz
  *

  Až neskutečný blábol, zcela mimo svět Toma a Jerryho. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/tom-a-jerry-sherlock-holmes.html(24.9.2010)

 • liquido26
  ***

  Toma a Jerryho jsem jako malý dítě miloval. Sherlocka zase miluju teď. Nicméně tento animák je průměrná honička za padouchy v kulisách viktoriánského Londýna. Dětem se to ale určitě líbit bude.(15.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace