Nezvaní hosté

• Česko Vetřelci (více)

Ke dvěma dětem ve dvou různých zemích přichází každou noc nezvaní hosté. Prvním z dětí je malý Juan, který bydlí se svou matkou ve Španělsku, a druhou je dvanáctiletá Mia, žijící se svými rodiči v Británii. Na první pohled by se mohlo zdát, že chlapec ani dívka nemají spolu absolutně nic společného, ale zdání klame. Obě děti trpí nočními můrami a sužuje je děsivý přízrak v kapuci, který nemá tvář a rád by získal tu jejich. Jejich rodiče jim zprvu nevěří, ale záhy se střetávají s tajemným vetřelcem i oni sami a je jasné, že své děti musí bránit za každou cenu. Dokonce i za cenu toho, že je nejbližší okolí bude považovat za blázny... (TV Nova)

Peddro

Jedna hvězda za nápad, nicméně provedení bylo nudné. Vlastně ani nemám co bych k tomu víc řekl. Nestojí to za hlubší komentář... ()

selia

Klasický psycho horor, v ktorom deti "vidia", ktorý však vcelku odvážne používa pár neklasických postupov, napríklad až veľmi hmotné strašidlo či dospelých, ktorí "vidia" tiež. Ponúka vcelku slušné desenie, aj keď záverečné jednoznačné rozuzlenie diváka zimomriaviek rýchlo zbaví. Hodnotenie : 4/5 - kvalitná práca, primeraná dávka strašenia, ale spať budete pokojne. ()

Major776

Vcelku zdařilý horůrek o netradičním strašidle, které děsí opravdu dokonale. Ideální je film servírovat po půlnoci a o samotě. Pozor pak na temné kouty! ()

Nataraja

Cetl vubec nekdo ten scenar? jedna Nebezpecna metoda uz letos v kinech byla a daleko lepsi. proc nekdo proboha ma potrebu natocit hororovy film o traumatickem prenosu z jednoho podvedomi do druheho? horor pro psychoterapeuty, ale to je tak vsechno. konec je bohuzel smesny az to boli. ()

RISOvonVODKA

Vzhľadom k hodnoteniu som čakal otrasnú slabotu, ale na moje prekvapenie som zhliadol veľmi solídny a atmosferický horor/thriller. S týmto námetom by sa dalo robiť skutočne veľa a viem si to predstaviť ako dobre napísanú poviedku. Celé to brzdí trošku slabšia réžia, čo je škoda. Clive Owen, aj keď nepatrí medzi najznámejších hercov, mne osobne vždy sedel a je mi dosť sympatický, preto som sa nakoniec aj rozhodol filmík zhliadnuť. Ľutovať neľutujem, ale ospevné balady skladať tiež nebudem. Ak patríte k atmosferickým nadšencom a nemáte problém s pomalým rozbehom (a ešte pomalším finále), tak smelo do toho :) ()

Montmorency

Po solidním začátku přišla nuda s tradičně debilním koncem....(Ach jo, tak to se mi můj hororový víkend moc nepovedl - nejdříve Kill List a teď tohle :-) ()

HanLiuKun

Jedna hvězdička za Cliva Owena jinak je to naprostá blbost bez atmosféry. FUJ! Člověk se u toho nebojí ani nesměje, jen šílená nuda. ()

marian_k

Povedal som si... Horor s Cliveom Owenom.. hm.. bude fajn! Keď som videl, že to je robene ///španielsko, tak som sa na to naramne tešil... Ale totooo?? Toto nema s hororom nic spolocne... Film sa da pozriet, raz, ale ja som toto pretacal, nech je uz koniec.. Jedna hviezda, len kvoli hlavnej postave... :( ()

pan Spock

Zprvu jsem trochu tápal, ale nakonec si tenhle horůrek mojí pozornost udržel. Ikdyž to tak po slibném úvodu a následným (bohužel) sklouznutím do průměru, nebo spíš podprůměru, nevypadalo. Časem se ovšem napětí přece jenom dostaví, začne se i něco dít a sledování začne být zase docela zajímaé. To vše samozřejmě v mezích zcela rutinérského vyprávění - ať už filmařského, nebo příběhového. A Clive Owen? Ten mě opět zcela nepřesvědčil, že dokáže táhnout film sám jako hlavní herecká hvězda. ()

hajner

Priemerný film s absolútne zbytočným a nedotiahnutým koncom. Taký pokus o strašení malých detí,že v izbe je bunák sa snažili tvorcovia naservírovať dospelým. Asi nepochopili, že zvyšok sveta má trošku väčšie IQ ako ľudia v Amerike.Jedine Clive sa snažil to zachrániť. ()

feszani.cz

Výborný psychologocký thriller pro zkušené fimomilovníky. Tupec tenhle film neocení.. V záplavě efektových srágor je tohle fakt poctivá filmařina. Clive Owen klasicky bezchybný, Carice Houten klasicky nádherná. Tenhle film není pro stupidní děti... ()

pido73

Príbeh nie zlý ale chýbalo mi tam viac hororovej atmosféry nebola tam žiadna scéna kde by som sa aspoň kúsok nalakal. Príšera bez tváre mi nepripadala vôbec strašidelne. ()

styvyvondr

Jediné co je na tomhle filmu špatně je označení horor - je to mysteriózní thriller. Je to naprosto perfektní atmosféra, hudba je velmi dobrá, skvělé rozuzlení. Sledovat film sám po půlnoci - masakr, měl jsem husí kůži po celou dobu filmu. Ten kdo dal méně jak 3 hvězdy, tak film a hlavně rozuzlení očividně vůbec nepochopil. ()

vrch07256732

Tak som to pozrel znova po cca. 8 rokoch a vobec to nebolo zle. Dokonca i rozuzlenie prekvapilo. Osobne som videl ovela vacsie odpady ako tento film. ()