Nezvaní hosté

• Česko Vetřelci (více)

Ke dvěma dětem ve dvou různých zemích přichází každou noc nezvaní hosté. Prvním z dětí je malý Juan, který bydlí se svou matkou ve Španělsku, a druhou je dvanáctiletá Mia, žijící se svými rodiči v Británii. Na první pohled by se mohlo zdát, že chlapec ani dívka nemají spolu absolutně nic společného, ale zdání klame. Obě děti trpí nočními můrami a sužuje je děsivý přízrak v kapuci, který nemá tvář a rád by získal tu jejich. Jejich rodiče jim zprvu nevěří, ale záhy se střetávají s tajemným vetřelcem i oni sami a je jasné, že své děti musí bránit za každou cenu. Dokonce i za cenu toho, že je nejbližší okolí bude považovat za blázny... (TV Nova)

Kingjiri

Po technický stránce slušná filmařina, ve který se apoň chvíli dařilo budovat zajímavou atmosféru (hlavně díky práci se světlem a zvukama). Jenomže zapojení dětí do příběhu, jakožto hlavních aktérů, dělalo z Intruders podivanou spíš pro náctiletý (možná až dětský) diváky. Závěrečná pointa mě moc nenadchla, čekal jsem rozhodně zajímavější rozuzlení. A vůbec, postava Hollowface spolu s příběhem mi přišli hodně nedotažený, přitom potenciál na slušnej horůrek určitě v námětu byl. Docela by mě zajímalo, co přiměje herce jako je Clive Owen si zahrát v takovymhle nevýraznym béčku (že by neměl už ani na rohliky?), dvě silnější hvězdy. ()

helraiser

Další bubákovina která moc nezaujme, což je docela škoda, protože potencionál to mělo, ale zůstal těžce nevyužit. Tak třeba příště. ()

Zombiepod

Napriek tomu aká je to ukrutná nuda má Intruders celkom zaujímavo vymyslený scenár, ktorý sa k prepkvapivému bodu však dostane až v samotnom závere. Aj ten však autori tak chytro zaklincujú, že človeku neostane nič, len nadávať. Hudbu to má peknú, atmosféra tomu nechýba ale Owena bola v tejto úlohe dosť škoda. V podstate je to len ďalšia filmová zbytočnosť, ktorá sklame už len tým, že pochádza zo španielskej produkcie. ()

Lilien

Nemastné, neslané...dosť nudné a hlavne strašne na záver nedotiahnuté. Netvor bol slušný nepôsobil smiešne ale bohužiaľ vďaka takmer nulovej atmosfére ani strašidelne.Cilve Owen si v poslednej dobe nepotrpí na dobrý film. ()

VvV14

Zvláštní. Člověk nejdřív myslí, že tak nějak tuší o co tu půjde, ale z omylu ho naprosto vyvede poslední čtvrt hodina filmu. Tam se do toho totiž tvůrce sám tak zamotal, že divák nemá nejmenší šanci pochopit o co to tam sakra jde. Jediné co tomuto filmu zvedá laťku z odpadu! je to, že hlavní mužskou roli obsadil sympaťák Owen. ()

TommyDiamond odpad!

Horor? Spíš fraška. Tohle byl veliký přehmat. Jeden ze zcela zbytečných filmů. Takovouto báchorkou bych vážně vystrašil akorád tak malé děti. Pro mě to je jednoznačný odpad! ()

beso74

Hmm, vizionársky thriller, v ktorom sa stierajú hranice medzi debilitou a zbytočnosťou. Ale musím uznať, že natočiť horror, v ktorom sa divák nemá šancu zľaknúť a pointu uhádne po prvých 20 minutách, tak to je umenie, to nedokáže len tak každý. A zlatým klincom je fešák príšerak, kde sa hrabe taký Leatherface, No Face je hitom dnešných dní, pre mňa osobne je kandidátom číslo jedna na najsfušovanejšieho netvora, akého som kedy vo filmových hororových vodách videl. Celkove tomuto filmu chýba jedná podstatná vec, jeho vlastná tvár... ()

Miagy

Jóoooj tak tu Španieli neukázali svoje prednosti, čo sa týka hororov. Zvláštne otravný, miestami nudný film, ktorý niektorými scénami patrí hádam aj do odpadu. Tajne som pár sekúnd miestami dúfal, že príde obrat, ale šlo to dolu vodou ako keď splavujete Soču po zime... ()

petrik11

Skôr moderná rozprávka ako horor a ešte aj ako kurz španielčiny. Inak začiatok dobrý, veľmi dobrý a potom sa to nejako zadrhlo a ťažko sa to ďalej pozeralo. A chudák divák bol navyše ešte aj zavádzaný a až v záverečnej časti časti sa to "vysvetlilo" Diós mio! ()

Solverino

Nebylo to až tak špatné.... až na ten velmi rozpačitý konec. Ten to celkem dost zazdil. Ale dalo se, jednu chvíli jsem měl uplně husí kůži :) Jednou se to vidět dá, úplně v pohodě. ()

habertek

Příjde mi, že na oko vypadá film, že může divákovi nabýdnout dobrou podívanou, ale to je jen oční klam:) Je to nuda, divím se, že se tomuhle propůjčil Clive Owen. Navíc v hlavní roli hrozně protivné, rozmazlené děcko. Propadááák.... ()

kakyn

Film který se snaží tvářit alespoň trochu hororově a přitom neuvěřitelně nudí. Většinu času se nic ale vůbec nic neděje. Párkrát se objeví nějakej "beztvářák", ale to je tak všechno. Čekám kdy už se konečně něco stane, nebo kdy už konečně se nějak propojí ty příběhy kluka a holky aby to dávalo nějakej smysl. Najednou konec kterej to podle slov mého bratra "totálně dojebal" a zaslouží si odpad. Zas taková hovadina to nebyla. Na konci nějaký to vysvětlení a zakončení. Jen jsem nepochopil jestli to byl duch nebo fakt jen ta halucinace... ()

Syna.1990

Při sledování tohoto filmu jsem byl celou dobu docela napnutý co z toho vyleze. Během filmu jsem si říkal, že to bude takovej kříženec Jeepers Creepers a Noční můra v Elm Street, ale nakonec jsem byl docela překvapený, protože konec byl celkem slušný. Řekl bych, že film je dobře natočený a nápad se mi taky celkem líbí .. Samozřejmě, že to není nějaká extrémní pecka, ale průměrný filmík to podle mě je! 55% ()

Pitryx

V té závěrečné motanici a vysvětlovačce jsem se dost ztratil, protože jsem nedával moc pozor. Dost jsem se totiž nudil. Ale přesto dávám dvaciáše za pár dobrých scéna a dvacet za překvápko. ()

Nathaniell

Takže klady: Nadprůměrné dialogy, vynikající herci, skvělý hudební doprovod a ne tak často viděný a podaný (spíše dramaticky) příběh. Rozuzlení nečekané až dechberoucí, žádné zbytečné lekačky (ANI JEDNA) a žádný trapný konec ve stylu: "Za každou cenu uděláme druhej díl, páč jsme blbci..." ... ... Nedrží se klišé, buduje atmosféru Clive Owen je v jedné ze svých nejlepších rolí a Carice van Houten si vybrala lepší postavu než ve Hře otrůně... Co se mě týká, nějak nevím, co tomu vyčíst. Žádné logické chyby, žádný zádrhely, prostě 5* ()

ajaju odpad!

Neuvěřitelné do čeho se to Clive Owen navrtal. Tohle bych mohl pouštět dětem na letním táboře. ()