poster

Znovu a jinak

 • USA

  Young Adult

 • Slovensko

  Znovu a inak

Komedie / Drama

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ****

  Charlize šupuje do mojej topky (a to som nevidel Monster a North Country) a Reitman ostáva tam kde bol. Jemne nad mainstremom, ako zručný rejža ktorý stále nedokáže nahmatať tie gule, ktoré mu Diablo CoDy vo svojich scénaroch pravidelne servíruje. 70%(16.3.2013)

 • Cervenak
  ****

  Asi najslabší Reitman, ale furt je to pecka, ktorá väčšinu tohtoročných oscaroviek s prehľadom splachuje. Navyše to postupne zreje. Zdanlivo riedky dej plný melancholických nálad a občasných hysterických výbuchov v skutočnosti dobre odráža stavy hlavnej hrdinky. Je to celé dobre vymyslené, komplexné, s jasne čitateľným druhým plánom (autorka teenagerských kníh je stále nezrelá osoba, ktorá nemá šajnu o reálnom živote). Navyše Charlize je vo všetkých ohľadoch dokonalá "prom queen bitch" a nenominovanie na Oscara za tento skvelý výkon je brutálny omyl.(6.3.2012)

 • johnn333
  *****

  Občas až nepříjemně výstižné. 100%(4.3.2012)

 • EdaS
  ****

  Trailery nelhaly, jde opravdu o indie variaci na Svatbu mého nejlepšího přítele, což je od režiséra Lítám v tom nutně zklamání. Ale zahrané je to pěkně. 70%(3.3.2012)

 • predators
  **

  Příběh do rodného města navrátivší se zoufalky, která trapně oblbuje kdysi bývalého přítele, nyní ženáče otce. A následuje jedna trapná situace za druhou a vede to nakonec k tomu, že se vyspí s polomrzákem. Charlize Theron je sympatická, ale tato role mladé dospělé je smrtící. Což není její chyba! 30%(3.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace