poster

Znovu a jinak

 • USA

  Young Adult

 • Slovensko

  Znovu a inak

Komedie / Drama

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  Teda moc jsem od toho nečekala, ale nakonec mě to docela příjemně překvapilo. Charlize Theron byla skvělá. 3*(7.10.2012)

 • Tsuki
  ***

  Syrové zobrazení ubohého života stárnoucí ženy, která se nedokáže odpoutat od svých středoškolských let, jež vidí jako vrchol svého života... Zajímavý náhled. Určitě se také chystám podívat na Děkujeme, že kouříte. Na druhou stranu je ale pravda, že v hledáčku mého zájmu jsou momentálně spíše filmy idealistické, než ty syrově realistické, takže z toho důvodu jsem si film náležitě neužila, a proto také možná dávám nižší hodnocení, než si film zaslouží. To je ale pouze můj subjektivní pohled. ~(3,2)~(14.10.2012)

 • Chrustyn
  ****

  Reitman je talent a předvádí to v každém svém filmu a i když je "Znovu a jinak" jeho nejslabším kouskem pořád se jedná o dobře napsaný a zahraný film, kterému trvá než se předvede ale na konci se v divákovi zapíše natolik silně, že ho hned tak nezapomene. Neobvyklá Theron a překvpaivý závěr opravdu potěší.(30.7.2012)

 • klerik
  ***

  Nie zlé. Ale riešenie podobných životných problémov mi príde akési "americké". Možno aj práve preto potrebujú za Veľkou mlákou takéto filmy, aby si uvedomili kto sú a o čom je vlastne život... Charlize mi s pribúdajúcim vekom príde čoraz zaujímavejšia...(17.6.2016)

 • Pedestrian
  ****

  Musím se přiznat, že scénáře Diablo Cody jsou mi charakterově a myšlenkově nejbližší. A postava Charlize Theron zatím nejvíc ze všech. V 37 budu úplně stejnej, to mi věřte. Reitman je prostě pořád stejnej borec, točí si nezávisle a dovolí si věci, který byste v hollywoodské produkci čekali jen horko těžko. Vynikající.(17.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace