Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Elisebah

No teda co to tam byla rádoby za hostitelku to byl děs. Nafoukaná, protivná, namyšlená. No kde to vyhrabali. Jsem zvědavá a další díly ()

mirec88 odpad!

Fuj! Pozeral som to 5 minút a videl som všetky "celebrity", ktoré neznášam - Eva Máziková, Nora Monsterová a Dolly Buster. Normálne mi bolo zle. ()

ghatos odpad!

Hodně hustý crack. Tahle show se musí dávat po menších dávkách. Obludárium obskurdních existencí může pobavit svou perverzitou. Chápu některé vysoké hodnocení. Skutečně to z určitého hlediska je na 5*. 10%. PS: Domácí hudební vystoupení Ivetky Bartošové překonalo i tu nejhorší míru nejdekadentnějšího vkusu. Výborný komentář: Oskar ()

svobik odpad!

Můj booože!!!! Za mořem se televizní/filmové formáty ždímají ještě normálně ve stylu "natočím kvalitní sci-fi a rázem začne vznikat dalších pět, ale na všechny se dá alespoň koukat bez újmy na zdraví". Na českém rybníčku vznikne Ano, šéfe a Prima dojde k názoru, že cokoliv s tématikou vaření se divákům líbí. Už Prostřeno nasadilo laťku pekelně "vysoko", ovšem Čápi s mákem (u kterých byly do identického konceptu pouze naroubovány "celebrity") ji zvládli překonat. Dream team tvořící pět přetvařujících se krav (které se proslavily především tím, že ukazovaly kozy) feat. Mojsejová nám předvádí svůj kuchařský, ehm, um. Bohužel ale nevyznávám masochistický styl humoru, díky kterému bych se nad úplně vymaštěnou Belohorcovou nebo Bartošovou kouřící u plotny mohl nějakým způsobem bavit. Kdybych mohl dát mínusové hodnocení, neváhám ani sekundu. Na druhou stranu, kdyby někdo natočil epizody s mužským osazenstvem, kde by mj. souložil Robert Rosenberg, okamžitě bych dal plnou palbu. ()

Vojtiin

Já jsem se teda náramně bavil, nejlepší je paní Lída a její hláška z pořadu Prostřeno!, "Já si asi tady koupim baketu a budu jíst baketu, no." :D ()

Antimana

prvý diel s norou mojsejovou! nemôže byť nič lepšie poslať štáb do P..I dokáže len ona s gracióznosťou hodnej "pravej dámy" ach obávam sa že tento diel už nič neprekoná.....no krásny výber celevrit . mne je úplne jasný cieľ tej relácie baviť sa na stupidite, psychických a iných ujmách niektorých jedincov ()

Fony odpad!

Jestli si tohle nezaslouží odpad, tak už nic... Za okny mi chybí akorát smutná, hladová děcka s prosebnými výrazy, co by koukala na tu naši "elitu", jak se láduje sračkama. ()

U.Tarare

...aneb jak umí vařit odpad společnosti. Větší rádoby celebrity se už vybrat nedaly a že našli i tak blbou babku z lidu, to je opravdu kumšt. Člověk se těm lemplům musel smát a jestli to byl i záměr tvůrců, tak smekám. ()

fruitbueno odpad!

odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! něco, čemu chybí i náznak šedé kůry mozkové, by si i ten odpad! mělo zasloužit! ()

KR4T4S

V podstatě je to pořad Prostřeno! jen s "luxusnějšími" celebritami. Překvapivě je to vtipné. Agáta příjemně překvapila, Belohorcová taky, Mojsejová je kapitola sama pro sebe (a náhrada Máziková byla snad ještě lepší volbou) a Dolly je neskutečnej úkaz, co v hlavě nemá takový průvan, jak by se mohlo zdát. Kdo v tý hlavě ale nemá vůbec nic a to mi už nikdo nevymluví, je sluníčková "Heja heja" Ivetka. Ta se prezentuje jako strašně v pohodě, optimistická, velmi pilná ( ve studiu s prý nejlepšími lidmi, se kterými dosud pracovala - Shimi cha chá...). Vlastně to pojala jako jednu velkou reklamu na svojí osobnost. Nevěřím jí ani slovo. Je totiž tak údajně v pohodě, až je na ranu - všichni jsou strašně krásní, úžasní, vše je super, mňamky atd. A rozhodně ona SAMA nic neuvařila. Hodnocení odpad jen za to, že tam jsou tzv. celebrity, si to rozhodně nezaslouží. Jedna z lepších věcí na TV na podzim 2010. Velká guilty pleasure - 70% ________2.řada opět skvělá zábava. Jednička měla Ivetu, dvojka zase debilního Desperáda. Mesárošová s Rosenbergem překvapivě mozek mají. A Ludmila Žemberyová opět hláškuje a je naprosto dechberoucí. ()

Lukoboss odpad!

Čá - pičá - pičá - pičá - pičá - pičá - pi s mákem.... Co má tohle být jako za pořad??! To je neuvěřitelný, kam může úroveň pořadů klesnout. A ten výběr "celebrit"!!!! Uuuh, to muselo stál hodně sil. Nehledě na to, že mně to celý přijde jako obří reklamní kampaň na nový CD Ivety Bartošové, který podle prvního singlu Heja, heja bude asi tak kvalitní jako celej tenhle pořad. A to nemluvím o těch předpovědích, zvěstech a zákulisních drbech, že to vyhraje kdo jinej než Bartošová (prý je to už teď jasný). Vždyť ona se přece musí postavit na vlastní nohy, chuděrka malá!!!! :D ()

keoma26

nejvyšší vývojový stupeň televizní zábavy, nedovedu si představit lepší naplnění ideálu bulvárního pořadu, ale možná mám pořád ještě malou představivost;-) ()

Dodmund odpad!

Největší úpadek televizní zábavy vhodný pro čtenáře bulváru, který dokazuje marnost tvorby TV Prima určený pro slaboduché zoufalce. ()

Billie777

Formát pořadu je super ale aby to celé bylo opravdu na úrovni, musely by tam vystupovat jiné osoby. Tyto rádoby celebrity tam Prima a Jojka nasadila především proto, aby byl pořad atraktivnější, aby víc nalákal diváky, protože čím větší kreténi tam vystupují, tím jsou diváci zvědavější, jaká to s nima bude prča. Kontroverzních osob je tam opravdu požehnaně. Vlastně jsou to lidé, které bych ani nenazývala celebritami, protože pod tímto pojmem si představují někoho jiného. Inteligence očividně také moc nepobraly a možná i já sama jsem chytřejší než všichni tyhle lidé, co si vydělávají prachy vlastně ničím. Ale abych nebyla tak kritická, někdo mě i překvapil, že umí být i docela normální. Nejnormálnější mi přišla Agáta Hanychová a Zuzana Belohorcová a dokonce i její vymóděný partner Vlastík Hájků. Že bych si je ale zamilovala, to fakt ne. Nora Mojsejová je už na první pohled vyloženě nesympatická. Přijde mi dost agorantní, bez citu. Zajímalo by mě, jestli dokáže být někdy opravdu hodná. Každopádně plus má u mě za upřímnost. Za to, že si na nic nehraje, nepřetvařuje se a drží se hesla "co na srdci, to na jazyku". Také má sice hezký pejsky ale ten interiér jejího baráčku je opravdu děsně kýčovitý - ovšem proti gustu... Eva Máziková je zase hodně extrovertní osoba, strašně ukecaná ženská - až moc - někdy by potřebovala zalepit pusu izolepou, aby už sklapla. Ale zase se mi nezdála tak strašná, ikdyž jsem jí nikdy neměla ráda. Musí s ní bejt docela sranda. Dolly Buster byla překvapivě docela fajn, v hlavě nemá úplný prázdno a chovala se jako elegantní dáma, i přesto, že čím se v minulosti živila. "Sluníčková" Ivetka je hrozně miloučká a taky děsně citlivá a labilní osůbka, která má v kuchyni při vaření kupu pomocníků, protože sama by to zřejmě nezvládla, navíc jako debil objímá stromy, tváří se jako nejšťastnější osoba na světě a přitom je každou chvíly psychicky na dně. A "žena z lidu" Lída? Tahle socka byla často vyloženě na facku. Ale celkově je to docela sranda. Dívat se na jejich outfity od Versaceho a na kabelčičky od Vuittona, které jsou povinností každé rádoby celebrity, dále si prohlížet jejich přepichové baráčky, na které si vydělaly kdoví čím, poslouchat ty jejich hloupoučké kecy a čumět na ty jejich botoxové tvářičky (v tomhle Dolly jasně vede), tak to je někdy docela legranda. :) Jedna hvězdička je za formát této show a druhá za tu legrandu. A hlavně! Alespoň jsem se přesvědčila, že nejsem nejhloupější osoba v Česku a na Slovensku. :) Jupííí! :)) ()

I.AM.NOT

Čekal jsem něco s Ivetkou, ale předčilo to mé očekávání. Iveta není nejšílenějším elementem této "zábavné soutěže." Jedním slovem: "WOW!" Heja heja! ()

Přemek odpad!

Hvězdičku by možná dostal ten, kdo vymyslel název, jinak je ovšem tato celebritózní varianta na Prostřeno! zcela nechutná a nehodná jakékoli další pozornosti. ()

wasillisa

objímání stromů v kombinaci pozitivního přístupu k životu Ivety, plastová panenka Dolly a pak nějakcí lidé. nic špatnějšího jsem poslední dobou neviděla, nemám slov, děkuji, prosím, jistě na brzkou shledanou! ()