Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Olík

Česká Paris Hilton, vyskákaná pornohvězda, za každou cenu usměvavá moderátorka se svým přihlouplým partnerem, kontroverzní milionářka, nejvděčnější žena pro český bulvár, rádoby cool šedesátnice a téměř negramotná žena z lidu. Tady snad už chybí jen Jirka Pomeje a pes Pluto. Posaďte tuhle vymazlenou skvadru k jednomu stolu a dostanete nudnou celebrity verzi pořadu Prostřeno!. Za hlavní přínos celé věci považují nápravu mého bláhového mínění o významu slova lanýž – díky, mistře Hájku, ode dneška si na ně budu v moři dávat pozor :) ()

RakeW

Při koukání se na první díl jsem byl spoludiváky upozorněn na svou grimasu spojující ošklivý škleb a ještě ošklivější úsměv. Žumpa! Maximální smradlavá nechutná žumpa. Snad ani tak nejde o nepříliš zajímavý koncept pořadu. Ale ty účinkující! Prostě nejhořší pokrytecký selebrití póvl se znetvořenými držkami! Ok, přiznávám tu slovenskou zpěvačku neznám a i když svojí hnusotou do ansámblu zapadá, je jinak celkem sympatická. A Nora zařídila pořádné zvratkybudicí kulisy. A k tomu "hlas lidu", na který se nejspíš pořádal casting ve dvou kolech: test inteligence a test krásy. Pak se udělal průnik nejhorších výsledků a z toho vzešla dotyčná matróna. Ke konci jsem byl na vážkách, jestli se na to nedívám ze špatného úhlu, místní komentáře mě v tomto úplně utvrdily. Všechen ten hnus byl totiž tvůrčí záměr. Nicméně zatím nejsem moc moudrý z toho, proč Prima svým Top Starem a VIP Zprávámi český hvězdný katar seriózně podporuje a Čápama ho zase neuvěřitelně sofistikovaným způsobem shazuje. Ano, pustím si i další díl. Ano, trochu se za to stydím. Pro mě zatím nehodnotitelné. // Druhý díl mi zdaleka nezpůsobil takový šok jako ten první. Jednak jsem si na ty hrozivé ksichty už zvyk a jednak celá show proběhla absolutně hladce. Těžko říct, jestli je to dobře, nebo špatně. Celý pořad se tím totiž dostal do výše zmíněné pozice topstarovského selebritího vlezdoprdelství a otočil tak prakticky o 180°. // Třetí díl opravdu už čistě topstar-like a v první polovině mě dění před kamerou vysloveně sralo. Druhá polovina byla už jen na hranici sraní (až na toho Ivety kamaráda/producenta, ten sral naplno až do konce). Začínám být zklamán. Naivní nápad, který mi při sledování vysvitl v hlavě: Lída je sice ošklivá, ale výborná a chytrá hérečka, která extrémní buryni jenom hraje a v posledním díle tak způsobí poprask skandálním odhalením svého skutečného intelektu. To by byl nářez! // Čtvrý a pátý díl Bohužel už nic překvapivého, nudá, nudá, šéď, šéď. Celkově jedna hvězda za to, že jsem to vydržel až do konce. Hlavně to nesrovnávejte se mnou stejně ohodnocenými filmy. Tohle je samozřejmě úplně jiná dimenze... Prostě televizní senkrúna. ()

Vakomlok odpad!

Iveta Hanychová, Dolly Bartošová, Eva Belohorcová, Zuzana Buster a Agáta Máziková a nějaká žena z lidu, či co, se úporně snaží ze sebe udělat naprosté nevycválané doroty v zoufale nezábavném pořadu. Bože, proč? Existuje nějaké vysvětlení? Odůvodnění? Asi není. ODPAD! ()

bangee odpad!

Dlouho jsem se takhle nepobavil...Bartošová jako grandiózní komik ... Jeden z nejvtipnějších pořádů TV prima...:D :D ()

Radek.SCH odpad!

Víte co můj tata v osm večer řekl? Po sportu na Nově tam běžela reklama a upoutávka na netalentovanou Talentmániu. A on, cituju: „Přepni to. Na takovou kravinu se dívat nebudem. Dej to na Primu. Tam je teď dobrý pořad.“ A já: „A co tam je?“ A on: „No ti Čápi. Bartošová.“ !!!!!!! ()

dainio

Čápi s mákem alias česko-slovenská verze kulinářského pořadu "Prostřeno" s VIP hosty. První epizoda u hostitelky Nory Mojsejové byla opravdu bezkonkurenční. Jak je o ní známo, tak paní "Nora" se opravdu s ničím nemaže a řídí se heslem "Co na srdci, to na jazyku". Předvedla to hned několikrát a perličkou byla rozepře se štábem. Co se týče, dalších vybraných celebrit, tak již od počátku je jasné, že TV Prima staví na jménech, která si pro skandály nechodí daleko -- pornoherečka Dolly Buster, která vypadá jako "barbína", Agáta Hanychová, jenž je asi nejvíc provařenou osobou v českém showbyznisu a dělá všude ostudu, Iveta Bartošová, která je v rozvodovém řízení s Pomejem a již podle vzhledu lze rozpoznat, že to nese až příliš těžce, Vlasta Hájek, který údajně odfotil nahou Jiřinu Bohdalovou atd. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Zkrátka, sešli se opravdu ti "pravý". A právě, ta konfrontace dělá tenhleten pořad zábavným. Dávám tedy za **** a už se těším na další díl. A samozřejmě také na "Lídu", která se proslavila "baketou". ()

cogi

Náhodou, tak parádně jsem se pořádně dlouho nezasmála. Horší a trapnější "celebrity" vybrat nemohli. ()

FireTight

Náhodou, já jsem se před televizí tak dlouho nezasmál! :D Už jenom ta sestava - Bartošová (která podle všeho pozve všechny místo do svého domu ke své právničce), Hanychová, Buster ("No tak ta cesta letadlem a to jídlo v něm bylo asi z dneška nejlepší"), Máziková ("Jako kočenko, ušlo to, ale nebylo to že bych řekla WOW"), Belohorcová (se svým docela normálním manželem, který však o jídle toho asi "ví hodně" aneb "všechno rád a dlouze obkecávám"), Mojsejová (hysterka s "rodinnými problémy") a všemi milovaná "baketa" Lída (ta je dutá jak katův špalek!)... Tolik se před televizí nenasměju ani při některých (vlastně u většiny) novějších českých komediích! ---------- EDIT (1. září 2010): Tak včera "baketa" Lída opět bodovala! V menu bylo napsáno: "Kuřecí řízek s francouzskou bramborovou kaší ala máma" a Lída: "Ale máma? Kdo je máma?"... ---------- EDIT (4. září 2010): Nora to tady celkem rozjela! :D ()

Primavera

Primitívne a prízemné. Ak to bolo scenárom, tak to aj chápem. Ženské radi vidia, keď sa milionárka znemožní (Mojsejová) a nečakajú žiadne varenie od modelky (Hanychová), takže bolo to napísané tak, ako divák očakával. Ak to nebol scenár, tak aj tá jedna hviezdička je veľa. PS - Dobre sa mi pritom žehlilo, pri ďalšom diele budem piecť koláč. PS dva: Mily divák, myslím si, že toto nie je vôbec kuchárska show, ale skrytá reklama (módne prehliadky hostiteliek počas obeda? hahaha), takže nevidíš to, čo vidíš a podvedome ti to lezie do mozgu. A o tom to je. ()

Colour odpad!

Zaujímavé, ako sa dokážu "celebrity" strápňovať pred kamerou, keď im za to dobre zaplatia. Neskutočne trápne rozhovory a ešte trápnejší ľudia. K tomu ešte varia, čoho je v poslednej dobe neúrekom. Z tejto show mi je na zvracanie. ()

cinemaboy7

Ze zásady nehodnotím tv pořady a reality show, ale tohle si nenechám ujít. Je těžké nepoužít žádné sprosté slovo, ale pojmenovat minimálně 4 zůčastněné "hvězdy" zvířátky je urážka zvířátek. Je úplně jedno, jestli je to nahrané, nebo ne, ale výběr "mezinárodních star a celebrit" se absolutně vymknul kontrole a v podobě neřízené střely perlí. Nora Mojsejová, když vylije do lednice krém:"tak to utřete....to já nemožem, to musí ona(uklízečka)",když hodnotí večer přede všemi:"kvoli vám celý ďeň varím a jsem ztahaná ako hovado!",Agáta Hanychová chystá řízky:"máma by z toho udělala 152 řízků",chce,aby se jí neskutálel meloun:"ten meloun je divně šišatej, nechce stát",Iveta Bartošová, které večeři uvařili kamarádi a ona stojí v kuchyni a zapaluje si doutník:"já když vařím tak kouřím, nevadí to?"a když zjistí, že má všechny ráda:"Agátko, mám tě moc ráda a všechny vás mám moc ráda, je tu tolik andělské, krásné lásky a energie",Zuzana Belohorcová:"Sakra, zlomila som si nehet, ako buďem variť?",Vlasta Hájek na otázku co je lanýž:"no to je vodní šnek",Lída, žena z lidu:"dúfam, že zase nebudú k jídlu tie kravaty"(Lída myslela asi krevety) atd. Absolutní nářez, kdo neviděl, neuvěří!!! Jen šílené honoráře kazí dojem z téhle megaujeté show! ()

Honzeechec

Pokud v hodinovym pořadu je nejsympatičtější osoba působí Hanychová, tak je evidentně něco špatně. Tohle je ale tak kolosální hovadina, že se na to nedá nekoukat. Všechno tu asi bylo 100x řečený, takže za zmínku stojí už akorát absolutně totálně nezvládnutá produkce ze strany Primy. Mojsesová vyhodí štáb z bytu a pak odejde z celý show, bartošová si tam chodí, respektive nechodí kdy se jí zachce a půlku dílu stráví na hajzlu, žena z lidu je tak nahraná až je to zoufalý, belohorcová tam občas jde, občas vyšle svýho pudlíka, kterej neváhá během 5i minut říct 20x slovo mascarpone, pak posolit zmrzlinu a polejt jí olejem z mořskejch šneků (to jako lanýži, kdybyste nevěděli)... bohužel záblesky geniality jsou poměrně vzácný (heja heja je epic!!!!), jinak se to vleče jak smrad. Název sem vůbec nepochopil... a jak se pak všichni navzájem plácaj po ramenou, rozdělujou si devítky a pak se škleběj na kameru že se to nedalo žrát. Kam to spějem sakra? ()

criticson odpad!

Naprosto bezkonkurenční! Trefný pohled do života našich ,,celebrit", které dokazují, že pokud zde byli nějací kreativní a nadaní snaživci, už se buď dávno chytili příležitosti v zahraničí, nebo se drží v ústraní a dělají dobře to, co by mělo být právem oceňováno, či by to stálo za pozornost. Avšak tento pořad musí otevřít oči každému. Jestliže se tato VIP společnost prezentuje tímto způsobem, pak bychom se měli vážně zamyslet nad tím, zda stojí za to těmto lidem věnovat náš vzácný čas a pozornost. ()